Біохакінг: що робити, щоб шкіра сяяла здоров’ям та молодістю

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

как хакнуть кожу

Біохакінг — це системний підхід до налагодження роботи всього організму для покращення якості життя в цілому. Підсумуємо, що необхідно робити для поліпшення стану шкіри.

Біохакінг передбачає регулярне діагностування свого організму для покращення загальних показників здоров’я та підвищення якості життя, що безумовно позначається не тільки на всьому організмі, а й на шкірі. Ми вже говорили, з чого варто розпочати процес біохакінгу: знайти необхідних фахівців, які допоможуть підібрати правильний індивідуальний підхід до зміни якості життя.

Системне виконання всіх прописаних аспектів допоможе покращити роботу органів та гарантує не лише оздоровлення, а й значне покращення зовнішніх показників. Так, наприклад, шкіра знову засяє молодістю і здоровим блиском, а волосся і нігті перестануть ламатися.

уход за кожей лица

Фото: Shutterstock

Використовуючи можливості біохакінгу, можна очистити організм від шлаків і токсинів, налагодити роботу внутрішніх органів, підвищити продуктивність, покращити зовнішній вигляд тіла, підтягнути шкіру і навіть збільшити тривалість життя. Варто лише запам’ятати, що біохакінг — це не одноразова акція, а план на все життя.

Ефективність процесу залежатиме не тільки від усвідомленості самого процесу, а й від фахівця, який зможе правильно виявити потреби організму. Крім цього, необхідно регулярно проводити діагностику та за потребою коригувати програму.

биохакинг кожи

Щоб на шкірі позначилося внутрішнє перетворення, повинен пройти не один день. Так, перші результати можна побачити вже за кілька місяців, коли організм зрозуміє, що з ним відбувається. Налагодивши режим сну, можна вже відчути приплив енергії та сил, що цілком позначиться на стані шкіри. Включивши в раціон правильні продукти і відмовившись від шкідливих, також чекайте на зміни: зникнення висипань і сухості. Виконуючи прості вправи, ви привчите організм до фізичного навантаження, і це, звичайно ж, позначиться не тільки на вашому тілі, але й на обличчі, адже і там можна схуднути та придбати стрункість.

Достатня кількість рідини для вашого організму допоможе шкірі бути зволоженою. Прості вправи для м’язів обличчя допоможуть підтягнути проблеми. А правильно підібраний догляд за шкірою складе відмінну компанію всьому процесу, що запустився у вашому організмі.

Тийна Орасмаэ-Медер

Тійна Орасмяе-Медер, дерматолог, розробник косметичних засобів та протоколів, експерт з косметичної безпеки, творець марки професійної косметики Meder Beauty Science

Догляд за шкірою

Щодо догляду за шкірою — тут теж дуже важливі аспекти стану організму. Оптимізація сну — це відновлення здорової регенерації шкіри, продовження активного життя клітин, підтримка синтезу структурних речовин. При цьому, якщо фази глибокого або REM сну недостатньо тривалі, їх можна частково компенсувати засобами циркадного догляду за шкірою (наприклад, нічним кремом Circa-Night та кремом для декольте Arma-Bust).

уход за кожей лица

Оптимізація рівня глюкози – зниження рівня глікації. Додатково, якщо це ваше слабке місце, можливо використовувати засоби з антиглікаційною активністю. Недостатня оксигенація, змінені показники м’язової активності, крім заходів, спрямованих на поліпшення стану організму в цілому, — можливо використовувати засоби для догляду з ніацинамідом, що покращують мікроциркуляцію крові. Надлишкові жирові відкладення, порушення елімінації продуктів обміну із позаклітинного матриксу – для цього теж є певні методи та засоби, але у догляді за шкірою тут рекомендується додати дренажні та жиророзщеплюючі засоби на щоденній основі.

Головна відмінність біохакінгу від класичного підходу – у його максимальному рівні індивідуалізації

та наявності об’єктивних маркерів і критеріїв для визначення того, що людині потрібно, та наскільки

призначення ефективні як у короткочасній, так і у довгостроковій перспективі.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також