Як довго не кінчати під час сексу жінці і продовжити задоволення

Як довго не кінчати під час сексу жінці і продовжити задоволення

Чому ваш секс закінчується дуже швидко, всього кілька хвилин, і ви вже злітаєте до небес? Можливо, причина у тривалому стримуванні або ви занадто збуджуєтеся. Якщо таке трапляється час від часу, не варто вигадувати проблему, але якщо в цілому продовжити задоволення вам складно, спробуйте попрацювати над собою.

Про те, як довго не кінчати, замислюються не тільки чоловіки. За статистикою, 75% чоловіків відчувають оргазм раніше за жінок, але досить великий відсоток жінок (близько 40%) також стикається з передчасним оргазмом. Розповімо про причини швидкого сексу, дізнайтеся способи, як дівчині можна довго не кінчати в ліжку.

Оргазм жіночий і чоловічий: у чому відмінність

Природа оргазму у жінок і чоловіків діаметрально різна. Так, чоловічий оргазм безпосередньо пов’язаний з фізіологією. Спочатку у збудженого чоловіка швидко циркулює кров, стається ерекція. Повне збудження настає безпосередньо при самому статевому акті, а досягнувши піку, воно закінчується оргазмом із виверженням сімені. До речі, разом з останнім викидаються гормони, що сприяють повному розслабленню чоловіка, тому йому так хочеться спати відразу після сексу. За один статевий акт чоловік здатний відчути тільки один оргазм.

Жіночий оргазм пов’язаний з емоціями, він хвилеподібний, тому за один статевий акт дами здатні закінчити не один раз. Після сексу жінки не можуть блискавично розслабитися і ще якийсь період знаходяться у збудженому стані. Більшості жінок для відчуття оргазму необхідні спеціальна прелюдія, пестощі, психологічний комфорт, безпека.

Як довго не кінчати під час сексу жінці і продовжити задоволення

Причини швидкого оргазму у жінок

Основних причин швидкого оргазму кілька.

  • Нерегулярне інтимне життя. Довга відсутність партнера стає причиною того, що секс закінчується, ледь розпочавшись. Організм просто “скучив” за розрядкою, і вона не змушує на себе чекати.
  • Фізіологія, гіперчутливість. Говорячи простіше, ви народилися з бурхливим темпераментом. У принципі, вам не важливо, чи був секс вчора, вранці або годину тому, хто при цьому був партнером – відчувати оргазм ви здатні часто і швидко, при цьому стимуляція необхідна мінімальна.
  • Хвороби. На жаль, деякі захворювання можуть стати причиною передчасної розрядки під час сексу у жінок. До слова, жіноча дисфункція не так вивчена, як чоловіча. Причиною швидкого оргазму можуть стати гормональні порушення, запалення та ін.
  • Перезбудження. Жінка настільки збуджується, що не в змозі контролювати фізіологічний процес.
  • Вміння партнера. Якщо партнер багато часу приділяє попереднім пестощам, знає на які “секретні кнопки” натискати, а також вибирає підходящі пози, то досягти вершин блаженства жінкам дуже легко.

На щастя, тільки 4% жінок стикаються з проблемою передчасного оргазму регулярно. Найчастіше жінки просто не задоволені тим, що їхній секс тривав недовго, а винуватиці ситуації вони самі.

Як довго не кінчати під час сексу жінці і продовжити задоволення

Як продовжити жіночий оргазм, відтягнути задоволення

На думку американських дослідників, людині складно визначити, чи настав оргазм передчасно. У цьому випадку орієнтуватися на швидкість досягнення оргазму безглуздо. У кожної пари повинна бути своя тривалість статевого акту, саме від цього і варто відштовхуватися. І якщо заганяти себе і свого партнера в якісь тимчасові рамки, то можна серйозно нашкодити своєму інтимному життю.

За останніми даними, секс тривалістю менше хвилини можна вважати передчасним, та й то тільки у разі, якщо партнери не отримали взаємного задоволення. Якщо подібна картина повторюється часто – це реальний привід звернутися за допомогою до сексопатолога.

Як довго не кінчати під час сексу жінці і продовжити задоволення

Що робити, коли швидкий оргазм ваша норма

  1. Якщо ваш оргазм вже настав, а чоловік ще тільки на підході до нього, спробуйте розслабитися і отримати задоволення знову. Оргазм у вашому випадку не кінець сексу, а як один із елементів програми.
  2. Чоловікам, які страждають на передчасну еякуляцію, нерідко рекомендують мастурбувати за кілька годин до сексу. Це дозволяє довше протриматися в ліжку. Аналогічна рекомендація у деяких випадках може допомогти і дівчатам, які хочуть продовжити секс із партнером довше.
  3. Жінкам відтягнути оргазм можуть допомогти фізіологічні прийоми. Ефективно практикувати техніки контролю над диханням (повільне і глибоке), або масаж Йоні, а також можна спробувати комплекс вправ Кегеля. Вони допоможуть тренувати м’язи тазового дна і регулювати настання оргазму, відчуття від сексу будуть більш яскравими.
  4. Якщо під час статевого акту перерватися на прелюдію, то розрядку реально відтягнути. Також допоможе зміна пози, адже не при кожній стимуляція стовідсотково призводить до оргазму.
  5. Використання спеціальних лубрикантів із охолоджуювальним ефектом сприяє повільній сексуальній розрядці.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також