Чим себе потішити на 8 Березня: ювелірні прикраси

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чим себе потішити на 8 Березня: ювелірні прикраси

Серію матеріалів до Міжнародного жіночого дня розпочинаємо з найбажаніших подарунків для кожної леді — ювелірних прикрас. Редакція підібрала стильні й доступні кожній із нас аксесуари, від лаконічних авторських сережок українських дизайнерів до класики, яку пропонують міжнародні бренди.

Ювелірні прикраси давно спустилися з п’єдесталу недоступності і стали повсякденним елементом наших образів. Стильні дизайнерські сережки, персні та браслети виконуються з демократичних металів, таких як срібло, і компонуються з доступними матеріалами — перламутром, кварцом або нефритом. Акцент змістився з сяйва діамантів на символізм — дизайнери пропонують клієнтам індивідуальні рішення й наносять на вироби особливі слова. Таким чином сьогодні ми маємо можливість придбати щось дуже особливе без удару по гаманцю й насолоджуватися прикрасою щодня, а не ховати її за сімома замками. А хіба це не найбільша розкіш — завжди бачити на собі щось дуже оригінальне?

Ми підібрали п’ять прикрас, які стануть особливим подарунком для себе й заодно маленькою радістю на щодень.

Starinsky Jewelry, Silver Hoops With a Pearl Pendant

Starinsky Jewelry, Silver Hoops With a Pearl Pendant

Поєднання срібла й особливих видів металів — дуже свіжа і стильна тема в ювелірному мистецтві. Зокрема останнім часом дуже популярним стало використовувати перламутр, який дарує таке ж благородне сяйво, як перли, але й можливість створити оригінальні форми. Стильні сережки з перламутровими кільцями можна замовити в сімейній майстерні Starinsky Jewelry. Як і всі інші вироби, сережки виготовляються вручну на замовлення, враховуючи побажання клієнта. Тож така прикраса матиме не лише матеріальну цінність, але й символічне значення. Орієнтовна вартість сережок 1 750 грн.

Sa Pase, Anchor Chain

Sa Pase, Anchor Chain

Серед асортименту прикрас кожної з нас просто повинен бути класичний ланцюжок, який можна комбінувати з мінімалістичними або навпаки акцентними підвісками й доповнювати будь-який образ. Саме такий тип прикрас пропонує український бренд Sa Pase. Особливість прикраси в тому, що вона дає можливість погратися з варіантами носіння: ланцюжок можна обмотати довкола шиї двічі, зробивши чокер, защіпнути в будь-якому місці (не лише на кінчику, як усі стандартні прикраси такого типу) і зробити кольє-краватку. Прикрасу представлено в червоному золоті та сріблі. Ті, хто не може вибрати один фініш, можуть потішити себе відразу обома й носити їх у тандемі. Орієнтовна вартість 1 290 грн.

Tous, Luah

Tous, Luah

Якщо ви хочете щось сміливе і стримане водночас, придивіться до прикрас від бренду Tous. Здається, що саме для тих, хто в пошуку лаконічних, проте небанальних ювелірних прикрас, і створено цей бренд. Зокрема, нова колекція містить аксесуари, у яких поєднується золото, затерте срібло і стильна форма «купол». Таку прикрасу можна зробити щоденним аксесуаром, який не потребує особливої колористики і стилістики в одязі. До речі, у колекції ви знайдете сережки-сестри, з якими можна скласти гармонійний комплект і ще декілька схожих елементів, які можуть красиво доповнити образ. Орієнтовна вартість каблучки 6 374 грн.

Peninsula, браслет із намистинами

Peninsula, браслет із намистинами

В Peninsula ви можете замовити не просто ювелірні прикраси, а символічні елементи, які нагадуватимуть вам про важливу подію, людину або досягнення у вашому житті. Більшість виробів у колекціях доступні для персоналізації: унікальна форма, комбінації металів та гравіювання (можна нанести дату, ім’я або особливу для вас фразу). Ми радимо звернути увагу на універсальний браслет із намистин, які можна скомбінувати так, як вам до вподоби, й нанести на них гравіювання. Вилитий із дорогоцінних металів, з вкладеним посланням, цей виріб стає єдиним у світі та особливим для вас. Орієнтовна вартість 4 000 грн.

Ann Andres Jewelry, Parametric Yellow Rhodium Platinng Ring

Ann Andres Jewelry, Parametric Yellow Rhodium Platinng Ring

У прикрасах від української моделі й дизайнерки Анни Андрес вміло поєднуються останні тенденції, лаконічність і нотки оригінальності, заховані в деталях. Редакції Beauty HUB сподобалася об’ємна каблучка Parametric. Багатошаровість дозволяє носити каблучку соло, не поєднуючи з жодними іншими прикрасами, або навпаки створювати екстраординарні образи, одягаючи подібні за дизайном сережки. Головна особливість прикраси — горизонтальні лінії, викарбувані по всьому периметру каблучки, які грайливо відбивають світло і створюють 3D-ефект. Орієнтовна вартість прикраси 6 624 грн.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також