Чому француженки не гладшають: 5 головних секретів

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Француженок люблять, ними захоплюються за тонкий смак, мистецтво жити і старіти красиво. Ще один важливий факт: вони обожнюють вино й круасани, але, при цьому, практично ніколи не гладшають, залишаючись тонкими й дзвінкими до найповажнішого віку.

Редакція Beauty HUB розвідала, як їм це вдається та виявила, що їх «анти-дієта» складається з п’яти головних секретів. Ось вони:

Француженки НЕ обділяють себе

Приголомшлива їжа і вино − невід’ємна частина французького стилю життя і навряд чи ви зустрінете поважаючу себе парижанку, яка буде сидіти на одній лише воді й салатних листках. Вони їдять все, що душі завгодно, але обов’язково маленькими порціями й смакуючи кожен шматочок.

Француженки планують свій раціон

Модель Жанна Дамас пояснює:

«Якщо ввечері я планую випити вина, то вдень ​​утримуюся від фруктів і солодких фруктових соків, щоб не допустити надлишку цукру в раціоні».

Француженки змолоду дотримуються хороших звичок

Ще одна важлива частина дорослішання кожної француженки − це передача «фамільних» б’юті-секретів та принципів догляду за собою від матері до дочки. Так, наприклад, французькі мами рано привчають своїх дочок до щоденного очищення й зволоження шкіри, намагаються, щоб вони їли більше овочів і пили чисту воду замість газованої води.

Француженки пересуваються пішки

Незважаючи на те, що займатися в спортзалі до сьомого поту − зовсім не по-французьки, ці дівчата чудово усвідомлюють, що рух − це життя. Тому при першій-ліпшій можливості та в будь-яку погоду вони ходять пішки, уникаючи громадського транспорту й таксі. Ліфтами вони теж намагаються не користуватися: піднятися пішки на 8 поверх − непогана мінікардіо! Каролін Де Мегре говорить:

«Якщо у мене зустріч і я на автівці, обов’язково паркуюся за 20 хвилин до місця зустрічі та прогулююся пішки. Намагаюся щодня ходити пішки хоча б годину на день − як на мене, це набагато краще тренажерного залу».

Француженки п’ють дуже багато води

Це, безумовно, найпростіший, але ефективний секрет, який підходить навіть найбільш ледачим. Втім, для француженок він першочерговий − вони впевнені, що правильний питний режим − запорука красивої шкіри і гарного самопочуття в цілому.

Жанна Дамас підтверджує:

«За день я випиваю літри води і трав’яного чаю».

Їй вторить і обличчя Givenchy, Емелін Валадье:

«Мій ранок незмінно починається з великого обсягу теплої води, в яку я додаю часточки лимона».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також