Фейсбілдинг: вправи для виділення вилиць

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Мрієте про яскраво виражені вилиці й чіткий контур обличчя? Допоможе фейсбілдинг, або ж йога для обличчя. Редакція Beauty HUB зібрала найефективніші вправи з цієї методики, які допоможуть змоделювати ідеально гострі вилиці.

Всі ми знаємо, що ідеального відтінку шкіри можна досягнути за допомогою процедур і домашнього догляду, а от контури обличчя звикли відносити до справ генетики або ж пластичної хірургії. Та не все так категорично, як здається на перший погляд. Змоделювати новий образ можна своїми руками в буквальному сенсі цього слова. З допомогою фейсбілдингу цілком реально зробити симетричними дві частини обличчя, підтягнути м’язи і, звісно, змоделювати ідеальні вилиці

Суть фейсбілдингу ідентична з бодібілдингом: регулярні тренування підтягують і тонізують м’язи, створюючи гострі та привабливі контури, на вилицях у тому числі. Аби їх підтягнути, необхідно прокачувати щічні м’язи, що знаходяться орієнтовно посередині щоки, трішки вище рівня кінчика носа, а також жувальні й виличні. Робити це можна з допомогою кількох простих вправ.

Вправа №1: буква «О»

Це найпопулярніша вправа для лицьової гімнастики, тому що, крім виличних м’язів, стимулює всі 56 інших м’язів обличчя (наприклад, це типова вправа, що виконується акторами перед виходом на сцену). Спочатку опустіть плечі і випряміть спину (виконуйте ці дії для всіх вправ). Відкрийте рот, як на прийомі у стоматолога. Опустіть підборіддя, щоб утворилася буква O, потім прикрийте зуби губами. Затримайтеся в цьому положенні на 15 секунд. Розслабтеся, почекайте 5 секунд, повторіть 15 разів.

Вправа №2: «Рибка»

Всі ми з дитинства знаємо, як показати рибку губами: необхідно просто затиснути щоки зубами до самих губ, а самі губи висунути вперед якомога далі. Протримайте щоки в такому положенні 10 секунд, глибоко видихніть і повторіть 15 разів.

Вправа №3: Міміка нижньою щелепою

Ця вправа спрямована на пропрацювання і підтяжку жувальних м’язів. Необхідно трохи відкрити рота, нижню щелепу відсунути вправо якомога далі від центру, а потім ліворуч, при цьому верхню щелепу залишити нерухомою. Повторювати 15 разів

Вправа №4 «Поцілунки»

Складіть губи так, ніби збираєтесь когось поцілувати, проте витягніть їх якомога далі вперед. Після цього відведіть губи в такому положенні якомога далі праворуч, а тоді ліворуч. Повторіть вправу 15 разів.

Вправа №5: Язиком до носа

Остання вправа надзвичайно проста. Висуньте язик і намагайтесь дотягнутись ним до кінчика носа. Ця гра, яку ми всі любили в дитинстві, насправді дуже сприятлива для наших вилиць, адже вона підтягує і тонізує практично всі лицеві м’язи

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також