Головні помилки у використанні консилера, яких припускаються всі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У багатьох з нас є консилер, але чи правильно ми його використовуємо? Погана новина: якщо ви дотримуєтеся всіх правил блогерів, є ймовірність, що ви припускаєтеся всіх цих помилок у використанні консилера.

Є причина, через яку візаж вважається мистецтвом. Кількість часу, практики й терпіння, потрібні для того, аби стати професійним макіяж-артистом, лякає. Однак потім вони можуть зробити тон обличчя бездоганним за лічені хвилини. Що стосується нас, простих смертних, то в той час, як деякі дівчата можуть майстерно малювати стрілки за хвилину, а інші навчилися робити непомітний контуринг, консилер – той засіб, з яким у всіх нас бувають проблеми. Не всі знають, яка текстура засобу їм підійде, а про тон продукту ми взагалі мовчимо, часом навіть професіонали можуть не знайти один продукт, тому в їхньому арсеналі завжди є палітри для змішування різних відтінків. Але навіть якщо ви підібрали правильний консилер за типом і кольором шкіри, є ще низка помилок, яких припускається кожна з нас при використанні цього б’юті-засобу.

Неправильний тон і формула консилера

Раніше ми писали про те, як вибрати консилер для маскування темних кіл під очима та прищиків, тому повторюватися не будемо. Скажемо тільки, що для цього вам знадобиться два різні засоби і за текстурою, і за відтінками. Зазвичай у своїх макіяж-туторіалах Yotube-блогери кажуть, що для того, щоб виглядати краще, потрібно використовувати консилер під очі на кілька відтінків світліший за тон шкіри. Не слухайте таких порадників.

как использовать консилер

«Консилер, який ви використовуєте, щоб приховати темні кола під очима, не той, який ви використовуєте для маскування недосконалостей шкіри», –  сказала зіркова візажистка Кеті Денно виданню Allure. Для маскування прищиків і запалень краще використовувати кремові коректори точно в тон тонального крему. Якщо прищики занадто червоні, є необхідність у використанні корекції кольору, тоді під стандартний консилер потрібно нанести коректор зеленого кольору. Для маскування кіл під очима візажист рекомендує вибирати рідкі консилери з легким рожевим або персиковим підтоном. Рожевий або персиковий пігмент нейтралізує коричневий або синій відтінок темних кіл, тому вам не знадобиться нашаровувати кілька засобів. При цьому відтінок консилера має відповідати кольору шкіри, він не має бути ані темнішим, ані світлішим, просто – з теплим підтоном. Щоб найкраще потрапити в тон і не виглядати як інопланетянин, Денно рекомендує змішувати спеціальний консилер для області під очима зі стандартним тональним кремом.

Неправильна зона нанесення

Візажист і Youtube-блогер Вейн Госс часто публікує відео, в яких намагається виправити помилки своїх колег. У цьому він показує, як правильно наносити консилер у зоні під очима. Ви, мабуть, бачили, що блогери рекомендують наносити коригувальні засоби під очі у формі перевернутого трикутника від зовнішнього до внутрішнього куточка ока. Але в цьому часто немає потреби.

«Наносите консилер навколо очниці, від внутрішнього куточка до першої третини ока – саме там зазвичай є потемніння, – пояснює Госс, – не опускайтеся занадто низько, оскільки це виглядатиме неприродно».

Перед використанням консилера ви не готуєте шкіру

 Ми всі намагалися приховати прищики чи плями після прищів, покриваючи шкіру тональним кремом і консилером. І що зрештою? Місце, яке ми намагалися приховати, стає ще помітнішим, оскільки суха шкіра від точкового лікування акне починає лущитися, а коригувальні засоби – відшаровуватися. Однак є способи уникнути цього, і всі вони зводяться до підготовки.

«Підготовка шкіри – найважливіший крок перед нанесенням будь-якого засобу макіяжу, особливо якщо у вас є прищі та сухі ділянки шкіри. Очистіть і трохи відлущить область, а потім зволожте, зволожте і ще раз зволожите», – сказав візажист Макс Мей австралійському журналу Elle.

«Зони запалення, як правило, тепліші, ніж шкіра навколо них. Зрештою, це інфекція, тому шкіра навколо неї може бути пошкоджена і тому може бути сухою або лущитися. Головне – зволожити цю область, аби зробити шкіру якомога рівномірнішою. Використовуйте легку сироватку або некомедогенний крем жирної текстури, щоб не спровокувати ще більше прищів», – сказав візажист.

читайте також

Ви наносите занадто багато тональних засобів 

Ліза Елдрідж, улюблена візажистка Кіри Найтлі, Рейчел Уайз, Кейт Уінслет та ще половини британських знаменитостей, каже, що цієї помилки припускається кожна дівчина. Річ у тім, що багато дівчат у спробі створити бездоганний тон наносять занадто щільні тональні креми, а потім ще додають щільні консилери та пудру, що перетворює їх обличчя на листковий пиріг. Але візажистка знає, як виправити помилку. Її техніка точкового маскування недосконалостей шкіри зараз дуже популярна. 

Аби створити бездоганний тон обличчя, Ліза пропонує наносити максимально легкий тональний крем, а потім використовувати дуже пігментований консилер точково, тільки на зони, які потребують маскування. Якщо ви використовуєте сильно пігментований консилер, вам знадобиться якомога менше засобу, щоб приховати запалення або темні плями. А легкий тональний крем створить ілюзію, що на вашому обличчі немає макіяжу. Візажистка каже, що ви витратите більше часу на такий макіяж, але результат вас здивує.

Якщо не знаєте, як вибрати пензель для макіяжу, зокрема й для консилера, дивіться інтерв’ю візажиста Олексія Рутковського на каналі Beauty Hub TV — у ньому всі відповіді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також