Місячне затемнення в листопаді 2021: коли відбудеться і як вплине на людство

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Місячне затемнення в листопаді 2021: коли відбудеться і як вплине на людство

Скоро Земля увійде в коридор затемнень, який розпочнеться затемненням Місяця наприкінці листопада. Коли саме небесні тіла вишикуються в один ряд і як це вплине на нас, дізнайтеся просто зараз.

На 2021 рік було прогнозовано чотири затемнення Сонця й Місяця. За астрологічними мірками, це середньостатистична кількість, яка не повинна спричиняти особливих побоювань. Традиційно місячні та сонячні затемнення відбуваються за кілька тижнів один після одного, відкриваючи коридори затемнень. Відповідно, у 2021 році Земля двічі перебуватиме в коридорі затемнень.

Перше місячне затемнення у 2021 році пройшло вже 26 травня і відкрило перший у році коридор затемнень. Закрило його затемнення Сонця, яке відбулося 10 червня 2021 року. Зовсім скоро в нашій галактиці відбудеться аналогічна операція, тому редакція Beauty HUB дізналася, коли буде затемнення Місяця, звідки його буде видно і як це явище вплине на нас.

Коли буде затемнення місяця в листопаді 2021

Місячне затемнення в листопаді 2021: коли відбудеться і як вплине на людство

Що таке місячне затемнення, зрозуміти не складно. Воно відбувається тоді, коли Сонце, Земля й Місяць виявляються на одній умовній лінії в космічному просторі.

Друге затемнення Місяця у 2021 році відбудеться 19 листопада о 11:02. Воно буде частковим (неповним) і пройде під знаком зодіаку Телець.

Звідки буде видно Місячне затемнення? Згідно з дослідженнями астрологів, його можуть спостерігати жителі Північної й Південної Америки, Австралії, Тихого океану і Східної Азії, але на жаль, жителям України побачити його не вдасться.

Затемнення Місяця 19 листопада відкриє другий у 2021 році коридор затемнень. Він буде відкритим до 4 грудня, допоки не відбудеться повне затемнення Сонця.

Коридор затемнень може серйозно впливати на біоритми Землі, психологічний стан людей і, зокрема, на наше фізичне здоров’я. У дні між затемненнями підвищуються ризики зробити необачний висновок, необдуманий жест, з кимось посваритися, спровокувати робочий конфлікт або порвати стосунки.

читайте також

Місячне затемнення в листопаді: вплив

Місячне затемнення в листопаді 2021: коли відбудеться і як вплине на людство

На думку астрологів, день місячного затемнення, а також недовгий період після події може бути досить складним для нашого емоційного здоров’я. У багатьох людей простежуються різкі перепади настрою, необґрунтована агресія або дратівливість. Під час місячного затемнення і всього коридору затемнень у 2021 році людей креативних професій може спіткати творча криза або пасивність до роботи.

Доведено, що місячні затемнення сильно впливають не тільки на психоемоційний стан, але й на фізичне здоров’я людини. Зокрема, медики стверджують, що в ці періоди більше людей госпіталізують з ускладненнями або загостреннями хронічних хвороб.

Особливо складними місячні затемнення, як і всі інші астрологічні катаклізми, бувають для гіпертоніків: через розрідження або надлишкове згущення крові в організмі вони можуть скаржитися на погане самопочуття та перепади тиску. 

Не варто думати, що місячні затемнення − це суцільний негатив. Періоди паралельного розташування Місяця, Сонця та Землі добре впливають на людську інтуїцію. Власне, тому в ці періоди варто й навіть потрібно прислухатися до свого внутрішнього «я».

Місячне затемнення в листопаді: як підготуватися

Місячне затемнення в листопаді 2021: коли відбудеться і як вплине на людство

Затемнення Місяця в езотеричному сенсі символізує завершення певного циклу життя, а коридор затемнень − період кардинальних змін та оновлення. Тому астрологи радять ретельно підготуватися до дати місячного затемнення як фізично, так і психологічно. Зокрема, дуже важливо навести порядок у своєму домі й позбутися всіх непотрібних речей, особливо тих, які нагадують неприємні минулі події.

Напередодні місячного затемнення важливо закрити всі гештальти й завершити незакінчені справи: віддати борги, виконати обіцянки й закрити дедлайни в роботі. Важливо також напередодні місячного затемнення позбутися шкідливих звичок і залежностей. Якщо ви давно розмірковуєте про завершення токсичних відносин, саме час зробити це й забути про них.

Щоби не страждати від поганого самопочуття в день місячного затемнення, за кілька днів до нього зменшуйте темп і приділяйте більше часу турботі про себе: відмінним рішенням буде сходити до СПА, прийняти ванну з травами вдома або записатися на йогу. Астрологи люблять жартувати, що прислів’я «Тихіше їдеш − далі будеш» написане, власне, про час місячних затемнень. Тому найкраща підготовка до цього періоду полягає в позбавленні від квапливості та всього зайвого.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також