Контуринг волосся як вид макіяжу: приховуємо недоліки зовнішності зачіскою

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Контуринг волосся як вид макіяжу: приховуємо недоліки зовнішності зачіскою

Влітку багато хто замислюється над зміною зачіски, та й перукарі стверджують, що це ідеальний час для експериментів з волоссям. Пропонуємо вам спробувати такий вид фарбування, як контуринг. Техніка далеко не нова, але залишається в модних трендах вже кілька років.

Контуринг волосся – це техніка фарбування в різні відтінки, найчастіше в ділянці обличчя. Її мета: виділити, підкреслити переваги одних областей обличчя, а інші, недосконалі, навпаки приховати. По суті, фарбування контуринг – це секретна техніка макіяжу, яку перш активно використовував легендарний візажист кінокомпанії 20th Century Fox Бен Най. им

Розповімо докладніше про контуринг волосся і покажемо, як змінюється зовнішність після фарбування в техніці контуринг.

Що таке контуринг, особливості фарбування

Про контуринг обличчя чули всі дівчата, які цікавляться макіяжем, а також модними трендами в б’юті-індустрії. Цю техніку люблять голлівудські блондинки: Скарлетт Йоханссон, Джіджі Хадід, Дрю Беррімор, Міранда Керр, Сара Джессіка Паркер, Кара Делевінь, Дженніфер Еністон і багато інших. І не дивно – зачіска виглядає дуже природно, молодить, на обличчі непомітні сліди втоми, і навіть кілька зайвих кілограмів ніяк не позначаться на зовнішності.

Контуринг волосся як вид макіяжу: приховуємо недоліки зовнішності зачіскою

Виконання контурингу полягає в створенні тіней і відблисків на волоссі. Так, для перших використовують більш темні відтінки фарби, ніж основний колір, а для других – тони світліші. За допомогою такого прийому виділяють вилиці, підкреслюють рельєф обличчя, роблять його ширше або вуже, візуально подовжують. Працюють одразу кількома відтінками фарб, при цьому один має бути на два тони світліший від основного тону волосся, а другий – на два відтінки темніший.

Важливо: контуринг волосся – індивідуальна процедура, і на різних дівчатах виглядає теж по-різному. Досвідчений майстер виконує фарбування виходячи з індивідуальностей обличчя: овал, колір шкіри й очей, а також особливостей самого волосся.

Техніка контурингу – щадне фарбування, адже щоб добитися результату скульптування обличчя, достатньо пофарбувати кілька локонів у потрібних місцях. Контуринг у домашніх умовах зробити досить складно, оскільки важливо дотримуватися послідовності і зональності, тому краще звернутися до професійного майстра-колориста. До того ж для контурингу використовують густі крем-фарби, які допоможуть домогтися м’якого, природного переходу і не будуть розтікатися.

У контуринзіе використовують такі техніки фарбування: стробінг, тануче фарбування, андерлайтинг, флеш-ефект, техніка поєднання кольорів.

читайте також

Контуринг волосся для круглого обличчя

Контуринг для круглого обличчя полягає в розташуванні світлих тонів у верхній частині обличчя, над чолом, а також на кінчиках (якщо дозволяє довжина). Водночас темні тіні створюються по обидва боки обличчя, вниз від вух, тут важливо візуально подовжити обличчя. Для круглої форми краще вибирати довжину волосся нижче плечей і укладати його великими локонами, що обрамляють обличчя.

Як приховати кутастість квадратного обличчя: контуринг волосся

Для квадратного обличчя характерні широкі вилиці та важке підборіддя, невисокий лоб. При цьому очі часто досить виразні.

Приховати кутастість квадратного обличчя можна створенням світлих відблисків на волоссі в області підборіддя і скронь. Такі локони виходять в результаті чергування світлих і темних локонів товщиною не більше сантиметра. Кінчики волосся також можна зробити світлими. Висвітлюються і зону коренів, щоб зачіска виглядала об’ємнішою.

Корекція обличчя в формі серця з допомогою контурингу волосся

Міранда Керр

За такої форми обличчя спостерігається широкий лоб, високі вилиці і загострене підборіддя. Контуринг волосся полягає в фарбуванні нижніх локонів у світлі відтінки, а верхівка має бути на 2-3 тони темніша за кінчики.

Контуринг волосся для обличчя довгастої й овальної форми

А ось худому, довгастому обличчю обсяг в потрібних місцях необхідний як повітря, також варто «вкоротити» обличчя, щоб образ був м’якшим. Контуринг робиться за схемою: затемнити коріння і кінці задніх локонів, окремі локони по всьому колу обличчя висвітлюються на два тони. Візуально збільшити очі можна, розставивши кольорові акценти на чубку або на волоссі на рівні очей.

Гарний овал – саме така форма обличчя вважається ідеальною. Контуринг волосся тут робиться в будь-якій послідовності, залежно від бажання підкреслити ту чи іншу частину.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також