Королівська постава: тренування для спини і м’язів кора

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Правильна постава дарує нам не тільки впевнений вигляд. Правильне положення спини – це насамперед ваше здоров'я! Розповідаємо, що потрібно робити, щоб вашій поставі позаздрила сама Єлизавета II.

Чому так важлива правильна постава

Чому так важливо намагатися підтримувати правильну поставу? Справа далеко не у зовнішній естетиці, хоча і вона відіграє важливу роль. Слабка спина і м’язи кора – це практично завжди затискачі в хребті, передавлені судини, проблеми із внутрішніми органами, болі в спині і всьому тілі. Через кровоносні судини, що передушені, внутрішні органи гірше забезпечуються поживними речовинами і повільніше позбавляються від продуктів розпаду. Затискачі в спині можуть віддавати больовими відчуттями в різних частинах тіла (ногах, шиї, голові), а неправильно розташовані й затиснуті внутрішні органи не зможуть функціонувати на повну силу. Наслідки – від легкого нездужання до серйозних хвороб.

Також правильна постава прибирає навантаження на м’язи і зв’язки, знижуючи таким чином вірогідність отримання травм. Дарує більше енергії і свободу рухів.

Тренування для поліпшення постави

Для поліпшення постави потрібно сфокусуватися на зміцненні не тільки м’язів спини. У підтримці правильного положення тіла не менш важливу роль відіграють м’язи живота і попереку, особливо в місцях їхнього кріплення до тазу і хребта. Деякі з них рухають тулуб, згинаючи, подовжуючи (розширюючи) або обертаючи хребет. Інші стабілізують таз і хребетний стовп в природному, нейтральному положенні.

Також не варто забувати, що від постави залежить стан обличчя, і під час занять фейсбілдингом потрібно стежити не тільки за м’язами, які ми тренуємо, а й за поставою!

Наразі йога, пілатес і програми з фітнесу можуть забезпечити необхідний розвиток і зміцнення потрібних м’язів, так що у вас є великий вибір!

читайте також

Відео

Красива постава за п’ять хвилин на день

Виправляємо поставу без тренажерів

Постава як у балерини

Поради від доктора Бубновського

З другою вправою (йогівськая «риба») потрібно бути акуратніше, оскільки без підготовки її складно зробити, також у вас може запаморочитися в голові. Бажано протестувати вправу під наглядом фахівця.

Гімнастика для постави і зміцнення спини. Вправи при сколіозі, сутулості, остеохондрозі

Вправи для спини і виправлення постави. Гімнастика при сколіозі, кіфозі, остеохондрозі

Тільки пам’ятайте, для того, щоб ефект закріпився, і постава стала дійсно королівською, тренування повинні бути регулярними!

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також