Лягти під ніж: які частини тіла люди коригують сьогодні найчастіше

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

пластична хірургія

Попит породжує пропозицію – ринок естетичної косметології та хірургії зростає, попри всі світові й національні кризи.

У журналі Prime опублікована цікава статистика. За даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії (ASPS) 2018-го американські пацієнти витратили два мільярди доларів на «ін’єкції краси» і силіконові грудні імпланти.

За 2019 рік у США провели 329 914 операцій збільшення грудей, 88% з яких з використанням силіконових імплантів. За останні п’ять років кількість цих процедур зросла на 15%.

Цікаво, що операції зі збільшення сідниць і лабіопластики (інтимна пластика), попри прогнози лікарів, теж стають дедалі популярнішими. За п’ять років кількість проведених операцій зі збільшення сідниць збільшилася на 61%. Не останню роль у цьому зіграла попкультура і мода на «соковитий» тип фігури.

Ін’єкцій американські лікарі провели всього 2 мільйони 671 тисячу з невеликим, з них 67% –   ін’єкції ботулотоксину (корекція зморшок) і 30% – філерів гіалуронової кислоти. За останні п’ять років кількість ін’єкційних процедур зросла на 39% – адже завдяки розвитку технологій виробництва ін’єкційні препарати допомагають мати кращий вигляд і відкласти похід до пластичного хірурга. До речі, уколи ботулотоксину – найпопулярніша ін’єкційна процедура в світі з 1999 року.

Як справи в Україні?

пластична хірургія

За даними IMCAS (International Master Course on Aging Science), Україна підтримує загальносвітову тенденцію зростання ринку естетичних послуг. У нас щорічно проводиться близько 10⎼12 тисяч пластичних операцій, їх вартість значно нижча, ніж за кордоном, тому серед пацієнтів багато громадян інших країн.

Найпопулярнішою естетичною операцією серед українок також є пластика грудей. За статистикою, українки найчастіше вибирають розмір імплантів 3+. Потім йдуть ринопластика – корекція носа (серед чоловіків на першому місці через часті травми), блефаропластика – корекція навислих повік, загальне підтяжка обличчя і ліпосакція.

Останніми роками в Україні та в світі фахівці зазначають зниження віку першого звернення за естетичними процедурами і збільшення популярності омолоджувальних операцій обличчя на тлі загального зниження популярності збільшення грудей, ринопластики і корекції фігури. В Україні пацієнти частіше вдаються до послуг косметологів, вважаючи за краще вирішувати естетичні проблеми за допомогою ін’єкцій і апаратних процедур. Співвідношення популярності різних видів ін’єкційних процедур у нас подібне із загальносвітовими показниками, але відсоток пацієнтів-чоловіків поки значно нижчий.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також