Макс Барських заборонив використовувати свою музику в Росії

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Макс Барских запретил использовать свою музыку в России

Український співак Макс Барських записав відеозвернення, в якому заявив, що забороняє використовувати свою музику на території Російської Федерації у будь-якому вигляді.

Макс Барських – один із тих українських артистів, які твердо заявили про свою позицію з початку повномасштабної війни Росії проти України. За минулі два тижні співак неодноразово записував ролики на підтримку України та українського народу, а також різко висловлювався у бік президента Російської Федерації, що розв’язав війну, та громадян сусідньої країни, які підтримують агресивну політику Володимира Путіна.

Тепер же, у своєму новому зверненні Барських взагалі заборонив використовувати його музику в Росії з 11 березня 2022 року.

«Я офіційно забороняю використовувати мою музику на території РФ у будь-якому вигляді всім радіостанціям, телеканалам, фільмам і серіалам, де вона звучить як саундтрек! Я не хочу, щоб моя музика звучала в країні, яка розв’язала війну в Україні! Я також вилучаю весь каталог своїх пісень із цифрового простору РФ. Пропоную всім українським артистам зробити те саме!», – заявив співак на своїй сторінці в Instagram.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Max Barskih | Макс Барских (@max_barskih)

 

Артист також зазначив, що розриває всі контракти із російськими компаніями. В одному зі своїх попередніх відео Макс Барських заявив, що відтепер територія Росії викреслена з його географії.

«Після всього того, що український народ пережив, у вашу діряву Росію більше ніхто не захоче приїжджати», – сказав Барських.

Нагадаємо, співачка Тіна Кароль засудила українських артистів, які виступали до війни у ​​Росії. Докладніше про це читайте тут.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також