На сторожі здоров’я волосся: поширені помилки при укладанні феном

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

На сторожі здоров’я волосся: поширені помилки при укладанні феном

Просто хорошого фена недостатньо – ділимося секретами, про що не слід забувати при самостійному укладанні волосся.

Шанувальники бездоганного стайлінгу як ніхто інший чули про шкоду впливу фена на волосся (як швидко висушити волосся без нього, ми розповіли тут). Однак багато з них навіть уявити не можуть, що укладання гарячим повітрям в разі дотримання кількох важливих правил може бути цілком безпечним. Головне – підібрати якісний і функціональний фен, оснащений дифузором і захисними насадками.

Однак просто хорошого фена недостатньо – важливо ще й уникати найпоширеніших помилок при самостійному укладанні.

5 типових помилок, що загрожують неприємними наслідками для волосся

 1. Сушіння надмірно мокрого волосся. Багато модниць готові озброїтися феном вже в перші хвилини після виходу з ванної. Однак, як би дивно це не звучало, спочатку необхідно підсушити волосся природним шляхом, а вже після – розпочинати використання фена. Найкраще акуратно промокнути шевелюру м’яким рушником, тим самим позбувшись надлишків вологи. Якщо ж сушити волосся одразу після водних процедур, можна втратити його природний блиск, об’єм і гладку структуру.
 2. Ігнорування коріння. Напевно, багато жінок впізнали себе в цьому короткому реченні. Часто волосся сушиться без використання засобів для прикореневого об’єму, у зв’язку з чим укладання за замовчуванням не може вийти ідеальним. Щоб уникнути ефекту «прилизаності», варто використовувати спеціальні муси, пінки й лосьйони.
 3. Сушіння без використання засобів термозахисту. Не варто недооцінювати засоби захисту волосся від перегрівання – їх використання може допомогти в процесі створення ідеального укладання. Бажано мати під рукою одразу кілька корисних «баночок», призначених для захисту кінчиків, коріння та шкіри голови від пересушування.
 4. Використання фену без дифузора. Йдеться про ту саму сплющену насадку, користь якої залишається загадкою для деяких власниць фенів. Тим часом основне її завдання – рівномірний розподіл потоку повітря та досягнення максимальної його концентрації на окремих локонах волосся.
 5. Неправильний гребінець. Любительки прасок і випрямлячів просто люблять металеві щітки – з їх допомогою локони витягуються і випрямляються набагато швидше. Втім через те, що металу властиво нагріватися і надавати додатковий вплив на структуру волосся, від таких гребінців краще відмовитися на користь пластикових.

Щоб у найближчому майбутньому не довелося витрачати нечувані суми на відновлення та лікування волосся, краще заздалегідь придбати максимально безпечний фен і брашер і назавжди запам’ятати перераховані вище поширені помилки при укладанні.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також