Невидимий захист: які вітаміни допомагають протистояти вірусам

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Найкраща вакцина від усіх вірусів одразу — міцний імунітет. Створити невидимий захист для нашого тіла допоможе щоденне правильно підібраних вітамінів та мікроелементів. Яких саме? Читайте просто зараз!

У період пандемії коронавіруса і сумнівних надій отримати вакцину «вже завтра» нам нічого не залишається, як самостійно боротися за своє здоров’я зміцнювати імунітет. Безумовно, побудувати «невидимий захист» за день не вийде. Тут знає навіть школяр, що міцний імунітет це комплексна робота: правильне харчування, спорт, позитивні емоції, інтелектуальний розвиток, зрештою. Але «п’ятим елементом» завжди залишаються вітаміни і мікроелементи, які ми фізично не можемо з’їсти, випити або отримати засмагаючи на пляжі.

Редакція Beauty HUB зібрала топ-5 препаратів, які допоможуть протистояти не тільки коронавірусу, а й банальній застуді, про яку ми зараз і не думаємо (а дарма).

Вітамін С

Вітамін С науковці називають одним із найважливіших складників здорового організму. Насамперед через те, що він налагоджує роботу життєво важливих процесів в організмі і зміцнює імунітет. Вітамін С стимулює утворення інтерферону, антитіл та лейкоцитів, які є основою імунітету. За даними незалежних досліджень, достатня кількість цього вітаміну в організмі скорочує тривалість протікання вірусних захворювань на 23 % і попереджує ризик ускладнень.

Ще одна перевага вітаміну С —  він допомагає організму у боротьбі зі стресом. У теперішніх умовах, коли переживання буквально з’їдають нас зсередини, це вкрай важливо.

Вітамін “Доппельгерц Актив С МАХ” було випущено спеціально у зв’язку з пандемією коронавірусу. Таблетка містить добову дозу вітамінів С і D, які в комплексі працюють набагато ефективніше. Завдяки технології ДЕПО вітамін С вивільняється поступово й незважаючи на високу дозу, не шкодить слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту. Засвоєння вітамінів відбувається протягом дня, а це підвищує біодоступність активних компонентів та ефективність дії препарату. 

Вітамін D

Вітамін D вкрай важливий для нашого організму насамперед тому, що він підтримує низку важливих функцій: від росту здорових кісток, транспорту мінеральних солей і до формування міцного імунітету. У 2017 р. результати наукового дослідження показали, що правильний баланс вітаміну D зменшує ризик розвитку інфекцій та вірусів в організмі орієнтовно на 42 %. Натомість дані, зібрані медиками, вказують, що дефіцит цього вітаміну прямо пов’язаний із появою вірусних, онкологічних, інфекційних, аутоімунних і серцево-судинних захворювань.

У харчових продуктах вітамін D міститься в дуже невеликій кількості, тож важливо приймати його у добавках. Хорошим варіантом стане препарат від перевіреного німецького виробника — «Доппельгерц». Варто зауважити, що дози вітаміну D понад 2 тис. МО можуть бути небезпечними і вимагають консультації з лікарем.

Цинк

Важливість цинку для організму медики пояснюють тим, що цей мікроелемент необхідний для синтезу білка і вироблення гормонів. Крім того, він забезпечує ріст та розвиток клітин, у тому числі клітин імунної системи. Достатнє вживання цинку допомагає збудувати міцний захист організму від інфекцій та вірусів. 

За рівнем цинку в організмі варто слідкувати особливо ретельно, адже його дефіцит може спричиняти порушення обмінних процесів, а також призвести до сильного ослаблення імунітету. Отримати додаткову дозу цинку  та вітаміну С можна з дієтичних добавок від «Доппельгерц Вітамін C + Цинк»Розчинні шипучі таблетки зі смаком червоного апельсина та граната стимулюють імунну систему, підвищують захисні сили організму, а також мають протизапальні та антиоксидантні властивості.

Щоб уникнути гіпервітамінозу, краще не вживати багато вітамінів у високому дозуванні, а пропити сучасні мультивітамінні комплекси. «Від А до Цинку» – це комплекс вітамінів та мінералів від “Доппельгерц”, що містить 25 найважливіших компонента. Таблетку виготовлено за сучасною технологією ДЕПО, яка забезпечує поступове вивільнення компонентів. Завдяки цьому речовини, що заважають засвоєнню один одного, вивільняються в різний час і біодоступність препарату підвищується.

Омега-3

Доведено, що поліненасичені жирні кислоти, такі як Омега-3, складають основу мембрани клітин імунної системи. Тобто, утворюють захисний шар, який перешкоджає вірусам проникати в організм. Також Омега-3 стимулює синтез простагландинів — речовин, що відомі своєю  протизапальною дією. У такий спосіб Омега-3 рятує тіло від інфекцій та захворювань.

Омега-3 не синтезується організмом, а може потрапляти до нього тільки з харчовими продуктами. Тож, за словами дієтологів, запаси цього компоненту просто необхідно поповнювати вітамінами в капсулах. Чудовий варіант – капсули від «Доппельгерц». Капсули є натуральним джерелом поліненасичених жирних кислот Омега-3, отриманих із лососевих риб, і вітамін Е. Капсули «Доппельгерц» нейтральні на смак і запах, повністю натуральні, а також без штучних барвників та консервантів.

Варто зазначити, що «Доппельгерц» — бренд німецької компанії «Квайзер Фарма», яка спеціалізується на виробництві лікарських препаратів і вітамінно-мінеральних комплексів високої якості. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію відповідно до очікувань клієнтів і вимог ринку. В основі всіх препаратів «Доппельгерц» лежать сучасні медичні дослідження й новітні технології, а продукти повністю відповідають індивідуальним потребам людей будь-якого віку. Вітаміни та спеціальні активні компоненти, що містяться у препаратах, підтримують правильну роботу організму й дозволяють вести активний спосіб життя. Головні переваги компанії «Квайзер Фарма» — столітній досвід роботи, високі стандарти виробництва й найкраща сировина для продукції. Саме завдяки цим особливостям вона займає провідні позиції з продажу вітамінних комплексів у Німеччині.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також