Нижче пояса: що таке інтимна гімнастика і кому вона потрібна

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ниже пояса: что такое интимная гимнастика и кому она нужна

Заняття інтимною гімнастикою мають здатність не лише урізноманітнювати наше сексуальне життя, але й покращують стан здоров'я. Кому потрібно включити до списку тренувань інтимну гімнастику, оскільки вона змінить ваше життя, розповідає Beauty HUB.

Зовнішній вигляд жінок, молодість шкіри і загальний стан організму визначає безліч факторів: генетика, догляд за собою, клімат і спосіб життя, який ми ведемо. Свою лепту у нашу жіночність та красу вносить також здоровий баланс гормонів і порядок в інтимних зонах правильне розташування жіночих органів, тонус м’язів та якісне сексуальне життя. Забезпечити ці пункти можна лише комплексним підходом, що включає домашній догляд, регулярні консультації з лікарем (в гінекології це особливо важливо) і, звісно, психосоматику, адже багато проблем сидить в нашій голові. Останніми роками до вищезгаданого комплексу лікарі почали додавати ще інтимну гімнастику, стверджуючи, що фізична активність запорука здоров’я як організму в цілому, так і конкретних його зон. 

Особливу методику тренування інтимних м’язів розробив в кінці 80-х не лікар, як можна було подумати, а російський інженер Володимир Муранівскій. Він винайшов термін «ВУМ» вагінальні керовані м’язи і запатентував кілька технік, які допомагають жінкам відновлюватися після пологів. З того часу вумбілдінг комплексне тренування м’язів набуває все ширшої популярності і віднедавна почав проводитись навіть у спортивних залах. За словами тренерів, незважаючи на те, що результат вумбілдінгу не можна побачити зовні, оскільки ми можемо оцінити підкачані сідниці або ідеальний прес, проте його можна відчути у більш впевненій поведінці жінок, розкритті їх жіночності і підвищенній сексуальності.

Користь інтимної гімнастики для організму

Ниже пояса: что такое интимная гимнастика и кому она нужна

На думку експертів, інтимні м’язи – основа жіночого здоров’я і їх укріплення сприяє підвищенню загального тонусу організму. Відбувається це наступним чином: прокачуючи м’язи, ми покращуємо мікроциркуляцію крові в інтимних зонах, насичуємо всі внутрішні органи киснем і розкриваємо велику кількість кровоносних судин. Така терапія призводить до поліпшення функціонування тканин у всьому організмі.

Інтенсивні рухи в інтимних зонах стимулюють постійне вироблення жіночих гормонів естрогенів. А про важливість їх наголошують не тільки гінекологи та сексологи, але й психологи, косметологи, і навіть перукарі, оскільки правильний гормональний фон впливає на зовнішній вигляд і сексуальну енергію жінок.

Експерти-сексологи говорять про те, що коли ми починаємо приводити в рух свої інтимні м’язи, починається вироблення невловимих хімічних речовин – феромонів, які на підсвідомому рівні сильно впливають на протилежну стать. До речі, в інтимних справах вумбілдінг теж допоможе. Він сприяє посиленню чутливості інтимних м’язів та посиленню статевого потягу до партнера. Отож більш яскраві і насичені відчуття під час сексу будуть забезпечені.

Гінекологи також часто призначають вумбілдінг жінкам, які планують вагітність. Міцні м’язи сприяють кращому протіканню вагітності, пологів і відновленню після народження дитини.

Кому потрібна інтимна гімнастика

Судячи з комплексної дії інтимної гімнастики, її може практикувати чи не кожна жінка: хтось для більш яскравих почуттів у ліжку, а хтось для лікування екстремально болючих менструацій і хвороб, пов’язаних із розміщенням і станом матки. Також, як варіант тренування інтимних органів, лікарі рекомендують вумбілдінг для профілактики ерозії шийки матки, утворення злоякісних і доброякісних пухлин, захворювань сечостатевої сфери. Проте ключова фраза написаного вище – лікарі рекомендують.

Видів і методик інтимної гімнастики існує безліч, але не факт, що всі з них підходять саме для вашого організму і вашої статевої системи. Тому братися за прокачування інтимних м’язів можна лише після детального огляду вашого гінеколога, а комплекс вправ підбирати з сертифікованим тренером. YouTube в цьому випадку – вам не помічник.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також