Приємне з корисним: 5 суперфудів, які варто додати до свого раціону

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

5 суперфудів, які варто додати до свого раціону

З легкої руки insta-блогерів і голлівудських зірок ягоди годжі, насіння чіа та спіруліна давно увійшли до нашого щоденного раціону. Ми не заперечуємо їх користі, але розуміємо, що іноді модні суперфуди коштують недешево. Не будете ж ви заливати чіа звичайним молоком – для цієї мети підходить тільки мигдальне, у крайньому разі – кокосове. Редакція Beauty HUB поставила за мету з’ясувати: чи є серед звичних продуктів не менш цінні, з погляду користі, екземпляри. Виявилося, що таких цілих п’ять – і всі вони особливо актуальні навесні.

Буряк

Буряк

Так-так, звичайнісінький, звичний і бюджетний буряк надкорисний для здоров’я печінки. Бетаїн, що міститься в ньому, запускає процес детоксикації в печінці, а також надає загальний протизапальний ефект на організм. Є одне «але»: у відварених або запечених буряків високий глікемічний індекс, так що його варто додавати в смузі або терти в свіжі салати.

М’ясні бульйони

М’ясні бульйони

Кілька років тому американські дерматологи розповіли про одну з найкорисніших страв для вашої шкіри та кісткової системи. На превеликий подив ним виявився м’ясний бульйон, курячий або яловичий, зварений на кістках. У ньому міститься колаген, що безпосередньо корелює з пружністю шкіри, її еластичністю та здоров’ям кісток. Фахівці попереджають: для позитивного ефекту достатньо випивати кухоль теплого м’ясного бульйону 3-4 рази на тиждень, приправивши його лише зеленню – жодної картоплі та круп.

Гриби

Грибы

Гриби – вкрай недооцінений продукт. Вони містяться вітамін D (профілактика депресії) і селен (помічник для щитоподібної залози, що регулює метаболічні процеси). Крім того, правильно приготовлені гриби навіть сприяють очищенню травного тракту. Обсмажуйте їх у невеликій кількості оливкової олії, готуйте на грилі, додавайте в салати й каші.

Сіль

Сіль

Ще один несподіваний пункт нашого суперфуд-рейтингу – це сіль. Але не очищена «Екстра», а морська, в ідеалі, гімалайська, в якій, крім натрію хлору, міститься ціла низка корисних мікроелементів. До речі, існує думка, що сіль – гарний засіб на ранньому етапі боротьби з інфекціями та ГРВІ: завдяки хлору вона виступає природним антисептиком.

Сир

Сир

Не «Дружба» і не «Російський», а якісний твердий сир – корисна добавка до раціону. Максимальна кількість вітаміну K2, який відповідає за здоров’я кісткової тканини та боротьбу з атеросклерозом, міститься у сирі «Гауда» – все завдяки особливому процесу ферментації. Тут теж важливо знати норму – пари скибочок на день достатньо!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також