Про що можна поговорити з хлопцем: як вибрати тему і не вскочити в халепу

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Про що можна поговорити з хлопцем: як вибрати тему і не вскочити в халепу

Розкажемо, як знайти спільні теми для розмови з хлопцем, якщо ви навіть не бачилися, але почали переписуватись. Ця стаття стане для вас справжньою паличкою-виручалочкою, адже проблема пошуку тем для спілкування загостриться, коли ви познайомитеся особисто.

Про що поговорити з хлопцем з листування не знає більшість сучасних дівчат. В цілому, нерідкі випадки коли ви навіть не знаєте, що казати цікавого хлопцеві, який сидить зараз біля вас. Психологи вже давно відзначають брак живого спілкування людей один з одним, трапляється, що їм просто нема про що розмовляти. У всьому можна звинувачувати гаджети … але, якщо добре подумати, цікава тема для розмови з хлопцем завжди знайдеться. Розкажемо, про що можна поговорити з хлопцем, які теми для розмови з хлопцем вибрати і як знайти спільні теми з хлопцем, щоб продовжити знайомство.

Про що поговорити з хлопцем: цікаві теми для листування

Про що можна поговорити з хлопцем: як вибрати тему і не вскочити в халепу

Соцмережі та сайти знайомств – найпопулярніші «локації», де можна зустріти свою долю. Сьогодні все рідше знайомляться просто на вулиці. Фахівці виділили схему знайомства в інтернеті, про що поговорити з чоловіком після того, як дізнаєтеся його ім’я.

Які теми можна обговорити з хлопцем:

 • Спробуйте розпитати хлопця про те, з якого він міста або району, чим займається по життю і чим захоплюється, про улюблені страви.
 • Запитайте у нового знайомого, як минув його день. Це питання можна ставити щодня, починаючи спілкуватися, адже у такий спосіб ви демонструєте свою увагу.
 • У розвиток теми поговоріть про події, що сталися за день, обговоріть свої переживання, можете навіть розповісти «секрет». Як варіант: попросіть пораду, можливо, неупереджена відповідь вам стане в пригоді й буде чимось більшим, ніж просто тема для «поговорити».
 • Якщо ви познайомилися завдяки спільним знайомим, можете поговорити і про них. В цьому випадку не варто хвилюватися, що ви розводите плітки.
 • Хороші теми для розмови з хлопцем: новинки кіно і музики, комп’ютерні ігри, спорт і навіть політика. Важливо не нав’язувати теми для розмови, які співрозмовнику неприємні.

Спілкуючись в інтернеті, необхідно дотримуватися правил, наприклад, не ігнорувати питання, відповідати одразу, уникаючи тривалих пауз. Якщо хлопець вам не подобається, краще ввічливо йому сказати про це, не відповідайте двозначно. Уникайте каліграфічних помилок, нецензурних слів. Хлопцям подобаються дівчата з почуттям гумору, але важливо відчувати межу дозволеного, коли гумор перетворюється на чорний, а жарти стають непристойними.

Про що поговорити з хлопцем: список тем для особистого спілкування

Про що можна поговорити з хлопцем: як вибрати тему і не вскочити в халепу

Якщо вас запросили на побачення, то варто одразу подумати про те, які існують теми для розмови з чоловіком. Не вибирайте ті, в яких погано розбираєтеся, або навпаки – не варто годинами розповідати про те, чим хлопці цікавляться мало, проте ви професіонал екстракласу.

Теми для розмови з хлопцем:

 1. Погода. Універсальна тема, з якої починаються всі світські бесіди. Довго розмовляти про вчорашній дощ і сьогоднішню спеку ви не зможете, але зачепитися за розмову – саме воно.
 2. Робота/навчання. Велика тема для розмови, адже ви не просто цікавитеся, чим людина займається по життю, але і тим, чому і навіщо вона працює/навчається, до чого прагне. Заодно можна поцікавитися, як минув його день (згадайте: це найбільш універсальне питання за будь-якого типу спілкування). Не варто цікавитися доходом чоловіка, тим самим виявляючи меркантильність або хамовитість.
 3. Хобі. Після праці та навчання люди зазвичай відпочивають, займаються улюбленою справою. Дізнайтеся у хлопця про його інтереси, а також розкажіть про свої. Спілкуватися на тему захоплень можна годинами, особливо якщо ваші хобі будуть збігатися.
 4. Кіно й література. Обидва види мистецтва можна вважати хобі, але ми виділимо їх в окремі теми. Новинки кінематографу часто обговорюють не один день і закріплюють обговорення спільним походом в кіно. Вважається, що читати сьогодні не модно, але поцікавитися літературними уподобаннями нового знайомого варто. Можливо, ви виявитеся книголюбами і з часом станете обмінюватися літературою або купувати разом книжкові новинки.
 5. Техніка й електроніка. Чоловіки точно цікавляться гаджетами, і ви не просто поспілкуєтеся на тему, яку програму для обробки фото вибрати, але й отримаєте пораду, яку марку і модель телефона/ноутбука/комп’ютера варто придбати для роботи, навчання або розваг. Багато чоловіків цікавляться автомобілями, і якщо у вас або у нього він є, прогулятись за місто.
 6. Стосунки. Найбільш слизька тема для розмови. Можливо, хлопець не зможе вам одразу розповісти, які дівчата йому подобаються, що він цінує в представницях протилежної статі. Спілкуючись на особисті теми, уникайте розпитувань про минулі стосунки і не набридайте його своїми планами на майбутнє (можливо, з ним).

На які теми поговорити з хлопцем на першому побаченні

Про що можна поговорити з хлопцем: як вибрати тему і не вскочити в халепу

На першому побаченні важливо справити хороше враження. Тому не варто надягати на себе нехарактерну для вас маску, необхідно відпустити себе і бути природною і чесною. Якщо ви не спободаєтеся йому, то краще одразу припинити спілкування, ніж чекати, поки ваша справжня суть відкриється.

Проявляйте на першому побаченні щирість, розмовляючи, дивіться хлопцеві в очі. Користуйтеся мімікою, але не перегравайте, адже погана акторська гра помітна неозброєним оком.

Виявляючи інтерес до людини і тієї теми, на яку ви спілкуєтеся, ставте питання, висловлюйте свою думку. Якщо ваша думка не збігається з поглядами чоловіка, не варто це грубо демонструвати. А ось проявляти пасивність до особистості людини нелогічно, адже це може бути сприйнято нею негативно, і стосунки не зав’яжуться.

 Про що не можна говорити з хлопцем

Список табуйованих тем недовгий, до того ж з часом межі у стосунках стають більш гнучкими. Ви зможете обговорювати з партнером то, про що раніше не хотілося навіть згадувати. Не варто заводити розмови про колишніх коханих, про гроші, недоліки, вульгарність, шкідливі звички, про невдачі в будь-якій сфері.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також