Разом на карантині: 10 цікавих занять для пари

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Карантин − це не тільки вірний спосіб убезпечити себе від пандемії, але ще й перевірка на міцність для пар, які залишаються разом у будинку 24/7. Редакція Beauty HUB склала список справ, що партнерам корисно зробити удвох. Не соромтеся його доповнювати!

За словами деяких експертів, у найближчі тижні через ситуацію з коронавірусом у багатьох із нас відбудеться найпотужніша переоцінка цінностей, переосмислення власних поглядів і вектору життя в цілому. Ми будемо займатися самоаналізом, ставити собі багато питань, міняти звички й шукати інші шляхи, що допоможуть нам стати краще. А ще психологи рекомендують провести цей час із користю й вдосталь насолодитися спілкуванням зі своїми рідними та близькими людьми.

Ми вже розповідали про те, чим зайнятися на карантині, щоб тимчасове ув’язнення в будинку стало не приводом для смутку, а можливістю перезавантажитися й виконати ряд пунктів зі своїх давніх списків треба й хочу. Наприклад, те, що ви давно хотіли спробувати зробити разом зі своєю половиною. Якщо цей карантин ви проводите удвох, то ось десять ідей, що допоможуть ще більше зблизитись і не дадуть вашим стосункам запліснявіти від нудьги й рутини.

Разом готувати їжу

У цьому є своя романтика, погодьтеся. Відмінна ідея − згадати давно забутий смак і приготувати свою найулюбленішу страву дитинства або зробити разом корисні цукерки без цукру, щоб трохи підсолодити собі життя в цей непростий для всіх період. Якщо ж хочеться чогось нескладного й супершвидкого, наші рецепти страв до 15 хвилин стануть дуже до речі.

Разом на карантині: 10 цікавих занять для пари

Онлайн-навчання

Вчитися чомусь новому разом − це прекрасно. Й карантин дає нам таку можливість. Розвивайтеся й прокачуйте удвох свої знання, щоб не деградувати ці два тижні, сидячи вдома. Ловіть момент, поки багато ресурсів пропонують свої онлайн-курси й різні освітні марафони абсолютно безкоштовно. Знайти нове заняття, що захопить обох, − величезний плюс для будь-якої пари.

Провести в ліжку цілий день

І переглянути Netflix! Зізнайтеся, скільки разів ваш хлопець або чоловік умовляв вас подивитися гучний фільм, який вже бачили всі, але не ви? Прийшов час виконувати те, що відкладали в довгу шухляду. Або ж вивчіть список найкращих серіалів відеосервісу, щоб разом піти з головою в новий захоплюючий сюжет. Lazy day, їжа, фільми в обнімку й поцілунки, що може бути краще?

Разом на карантині: 10 цікавих занять для пари

Зробити парний масаж

Те, до чого часто не доходили руки, а так хотілося. Прямо не відволікаючись від пункту вище, зробіть одне одному приємне під час спільного перегляду кіно − масаж по черзі (тільки грайте чесно!) Для більш привабливої обстановки використовуйте ароматні свічки для дому. Це не тільки здорово розслабляє, але також відмінно покращує тілесний контакт.

Корисне на YouTube

Тримаємо парі, ви теж неодноразово скидали коханому посилання на якийсь цікавий випуск на YouTube зі словами «подивися обов’язково!» Чи він подивився? Пора і йому це виправити. Дивіться інтерв’ю, розвиваючі ролики або фільми, що розширюють свідомість. Головне − вибирайте контент до душі та спільним інтересам.

Танцюйте або освоюйте асани

Зайнятися разом йогою, почати медитувати вранці або вивчити новий стиль танцю (танго, наприклад) − ще один класний спосіб синхронізації тактильних відчуттів і відповідь на питання, як не втрачати тонус, поки спортзали на карантині. До речі, навчитися танцювати стриптиз, а потім по черзі його виконати − теж непогано для струсу стосунків.

Разом на карантині: 10 цікавих занять для пари

Бійка подушками

Річ, яку партнерам потрібно зробити разом хоча б раз у житті. І не тільки тому, що це весело, як у дитинстві. Але ще й тому, що це заняття допомагає безпечно зняти емоційне напруження, яке під час пандемії та паніки навколо, у багатьох на межі. Сміятися й навіть голосно реготати при цьому дозволяється.

Ванна удвох

Після дня байдикування саме час відправитися приймати пінну ванну разом. Використовуйте рецепти бомбочек, щоб зробити цей процес ще більш захоплюючим. А якщо вдома вона (ванна) невеликого розміру, варіант із душем теж підійде. Довго цілуватися під струменями води або намилювати одне одному спинку гелем із нотами нішевого парфуму − найкраще завершення вечора. Це дуже зближує, перевірте.

Разом на карантині: 10 цікавих занять для пари

«Сліпа» винна дегустація

Здається, ідеальний сценарій для вашого домашнього карантину знайдений. Запасіться декількома пляшками доброго вина, сиром і влаштуйте «сліпу» дегустацію. Чим краще ви дізнаєтеся смаки одне одного, тим краще будете одне одного відчувати. Психологи, до речі, стверджують, що партнери, які періодично зустрічаються за келихом напою богів, живуть разом довше й відчувають себе щасливішими.

Написати bucket list

Ще один прекрасний тренінг на сумісність для пари − скласти bucket list. Тобто список того, що ви хочете зробити або досягти. Разом, зрозуміло. Це можуть бути як приємні дрібниці, так і більш глобальні речі, такі як плани на майбутнє й цілі в житті. Не бійтеся дати волю уяві та почуйте бажання одне одного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також