Ретроградна Венера у 2021–22 роках: дати і вплив

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Ретроградна Венера у 2021–22 роках: дати і вплив

Венера — планета любові і романтики — скоро входить у ретроградну фазу. Коли саме очікується ретроградність Венери і що робити в цей період, дізнайтеся просто зараз.

Ретроградною Венера буває раз на півтора, а інколи і два роки, тобто набагато рідше, ніж усі інші планети Сонячної системи. «Рідко, та їдко», — коментують астрологи і стверджують, що ретроградність цієї планети може мати набагато сильніший вплив, ніж інших небесних тіл.

Венера — друга за відстанню від Сонця планета Сонячної системи, яка має приблизно такі ж розміри, як Земля. Назвали її на честь богині кохання. Небесне тіло не випадково пов’язали однією назвою з цим міфологічним персонажем. На думку астрологів, планета є символом почуттів, любові, комунікації та взаєморозуміння між людьми. Фахівці також пов’язують Венеру з творчістю, красою та бажаннями.

Ретроградна Венера: дати

Ретроградна Венера у 2021–22 роках: дати і вплив

Венера увійде в ретроградну фазу 19 грудня 2021 року й перебуватиме в ній до 29 січня 2022. 6 тижнів — це стандартний період ретроградності для цієї планети.

Ретроградна Венера: що можна робити

Ретроградна Венера у 2021–22 роках: дати і вплив

Ретроградна Венера — ідеальний період для переоцінки сформованих любовних стосунків. На думку астрологів, ретроградна Венера може допомогти завершити стосунки з людьми, до яких у вас більше немає теплих почуттів та емоційної прив’язаності. Це може стати ще одним пунктом у списку справ, які важливо зробити до завершення поточного року.

Ретроградна Венера дає змогу зосередитися на собі. Період зворотного руху цієї планети — ідеальний час для самоаналізу, перегляду способу життя і глобальних цінностей. Корисно розібратися у своїх переконаннях, переоцінити вчинки — як особисті, так і соціуму загалом.

«Сприймайте ретроградну Венеру як шанс на перевтілення. Вам надається можливість змінити свою поведінку й позбутися невпевненості, яка заважає повністю розкрити свій потенціал, — пояснює астролог Еліс Белл в інтерв’ю для Vogue. — Якщо ви незадоволені своїм особистим життям, то можете попрацювати над харизмою і впевненістю в собі».

Період ретроградної Венери — це хороший час для медитацій і духовного розвитку. Щоб очистити своє життя від непотрібного, ​​слід позбутися помилкових принципів, непотрібних ідей та упереджень.

Ретроградна Венера: що не можна робити

Ретроградна Венера у 2021–22 роках: дати і вплив

У період ретроградності Венери можуть виникати конфлікти чи розбіжності між закоханими, спалахувати ревнощі та непорозуміння в парах. Тому в цей час не варто планувати романтичні подорожі чи робити серйозні кроки в стосунках. Також у цей період не рекомендується шукати нові знайомства та ходити на побачення. Фахівці говорять про те, що в цей період ви можете необ’єктивно сприймати поведінку людей і їхнє ставлення до вас.

Астрологи не рекомендують у січні 2022 року планувати весільні церемонії. Шлюб, укладений у період ретроградної Венери, може швидко зруйнуватися.

«Не поспішайте з рішучими кроками, — радить Еліс Белл. — Натомість використовуйте цей час, щоб покращити комунікацію і взаєморозуміння в стосунках».

Окрім особистого життя, ретроградна Венера також може вплинути на ваші стосунки з друзями, а це означає, що може зникнути бажання спілкуватися з деякими людьми. У такому разі не варто пересилювати себе, просто поясніть, що вам необхідно на деякий час усамітнитися.

Астрологи не радять у період ретроградності Венери робити косметичні операції й серйозні професійні процедури. Ця планета також відповідає за зовнішність та красу й у період ретроградності може перешкоджати вам у прагненні стати кращою версією себе.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також