Сонячне затемнення в грудні 2021 року: коли чекати

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Сонячне затемнення в грудні 2021 року: коли чекати

На початку грудня очікується важлива астрологічна подія — сонячне затемнення, яке закриє останній коридор затемнень у 2021 році. Коли відбудеться це явище і як воно на нас вплине, читайте просто зараз.

Затемнення — астрологічне явище, яке відбувається на регулярній основі. Щороку Сонце, Місяць і Земля орієнтовно чотири рази шикуються в одну лінію, у такий спосіб потрапляючи в тінь чи напівтінь одне одного. До речі, затемнення традиційно відбуваються послідовно, відкриваючи так званий коридор затемнень на декілька тижнів.

Зараз Земля перебуває в коридорі затемнень. Відкрило його часткове затемнення Місяця, яке відбулося 19 листопада об 11:02 під знаком зодіаку Телець. Коридор затемнень буде відкритим трішки більше двох тижнів аж до сонячного затемнення, яке очікується на початку грудня.

Що таке сонячне затемнення

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Space Spot Astronomy & Science (@spacespot)

Фото: @spacespot

Сонячні затемнення відбуваються в тих випадках, коли Місяць проходить між Сонцем і Землею так, що заступає світло найбільшої зірки для поверхні нашої планети.

Коли буде сонячне затемнення 

Сонячне затемнення в грудні 2021 року: коли чекати

Найближче сонячне затемнення відбудеться 4 грудня 2021 року о 9:33 за київським часом.

Затемнення Сонця в грудні 2021 року буде повним. Тобто Місяць повністю закриє найбільшу зірку нашої галактики й на декілька хвилин заблокує потік усього сонячного світла, перетворивши день у темряву. Це найбільш ефектний тип затемнення, але, на жаль, його можна буде спостерігати лише на вузькій ділянці Землі. 

Згідно з дослідженнями астрологів, сонячне затемнення в Україні спостерігати не вдасться. Окремі його фази буде видно в Антарктиді, на півдні Африки, на сході Австралії та у південних частинах акваторій Атлантичного, Індійського й Тихого океанів. До слова, востаннє жителям наших територій пощастило побачити повне затемнення Сонця понад 67 років тому: 30 червня 1954 року Місяць повністю закрив джерело світла і майже на три хвилини на територіях Північної Америки, Північної і Східної Європи настала темрява. 

Сонячне затемнення в грудні 2021 року: коли чекати

читайте також

Астрологи стверджують, що затемнення 4 грудня 2021 року буде особливим. Річ у тім, що шлях повного затемнення проходитиме зі сходу на захід через Антарктиду, в той час, як більшість із них відбуваються із заходу на схід.

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 року є аналогічним події 23 листопада 2003 року. Наступне аналогічне затемнення прогнозується на 15 грудня 2039 року.

Затемнення Сонця 4 грудня закриє останній у 2021 році коридор затемнень.

Варто зазначити, що коридор затемнень може серйозно впливати на біоритми Землі, психологічний стан людей і, зокрема, на наше фізичне здоров’я. У дні між затемненнями підвищуються ризики зробити необачний висновок, необдуманий жест, з кимось посваритися, спровокувати робочий конфлікт або порвати стосунки.

Сонячне затемнення: вплив

Сонячне затемнення в грудні 2021 року: коли чекати

На думку астрологів, день сонячного затемнення, а також недовгий період після події може бути досить складним для нашого емоційного здоров’я.

«Сонце символізує нашу свідомість. У період сонячного затемнення часто трапляється так, що може «затьмаритися» наша свідомість», — говорить про сонячне затемнення астрологиня Анжела Перл.

Повне затемнення Сонця може спричинити перепади настрою, надмірну дратівливість або просто апатію до роботи.

Доведено, що абсолютно всі затемнення сильно впливають не тільки на психоемоційний стан, але й на фізичне здоров’я людини. Зокрема, медики стверджують, що в ці періоди більше людей госпіталізують з ускладненнями або загостреннями хронічних хвороб.

Особливо складними сонячні затемнення, як і всі інші астрологічні катаклізми, бувають для гіпертоніків: через розрідження або надлишкове згущення крові в організмі вони можуть скаржитися на погане самопочуття та перепади тиску.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також