Секретний інгредієнт: ефірна олія копайби для шкіри

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Секретний інгредієнт: ефірна олія копайби для шкіри

Розширюємо кордони свого б’юті-пізнання і відкриваємо нові типи ефірних олій! Сьогодні під прицілом ефірна олія копайби. Чим вона корисна, як застосовувати, дізнайтеся просто зараз.

Олія копайби органічний продукт, який не так давно відомі бренди почали додавати до доглядової продукції. Однак аборигени Бразилії використовують цей компонент вже сотні років (починаючи з XVI століття) в основному для розв’язання проблем зі шкірним покривом. 

Продукт отримують з натуральної смоли дерев копайби, які ростуть у тропічному кліматі у Південній та Центральній Америці та досягають 30-ти метрів заввишки. Подібно до ефірної олії чорного перцю, олія копайби має приємний заспокійливий аромат і дуже багатий склад. Її можна використовувати як зовнішньо, так і внутрішньо. Однак сьогодні поговоримо про корисні властивості олії копайби для шкіри.

Олія копайби: корисні властивості

У складі олії копайби міститься до чотирьох тисяч хімічних елементів. Вони насичують шкіру обличчя і всього тіла, покращують її загальний стан і дарують здорове сяйво. 

Головний компонент олії копайби каріофілен. Він є потужним антиоксидантом, який нейтралізує вільні радикали у шкірі, що утворюються в організмі під впливом агресивного впливу сонячних променів, сигаретного диму, забрудненого повітря тощо. Відповідно, олія копайби стимулює мікроциркуляцію крові в шкірних тканинах, сприяючи інтенсивному зволоженню, підтримці тонусу та пружності, а також допомагає запобігти фотостарінню шкіри. Крім того, каріофілен підтримує імунітет шкіри. Це означає, що при регулярному застосуванні олія копайби робить шкіру більш стійкою до впливу зовнішніх факторів, захищає гідроліпідну мантію від пошкоджень, а вас від сухості, лущень та тьмяності шкірного покриву. 

Олія копайби містить у складі речовини, подібні на канабіноїди, які містяться в канабісі. Тобто це хороший аналог CBD, про який по всьому світу ходить слава потужного протизапального засобу. Аналогічно вона заспокоює шкірний покрив, добре справляється з загоєнням висипань. 

Секретний інгредієнт: ефірна олія копайби для шкіри

Як використовувати олію копайби для шкіри

Експерти застерігають: олія копайби надзвичайно концентрований продукт, тому самостійно її використовувати не варто. Цей компонент важливо розбавляти у базовій олії, наприклад мигдалевій, кокосовій, олії авокадо або жожоба.

Для зменшення проявів пігментації та освітлення

Додайте кілька крапель олії копайби до свого улюбленого зволожувального крему або до базової олії, а потім нанесіть безпосередньо на шкіру, щоб допомогти очистити й освітлити шкіру обличчя.

Секретний інгредієнт: ефірна олія копайби для шкіри

Для лікування висипань

Було показано, що бета-каріофілен, основний компонент олії копайби, зменшує запалення та окислювальний стрес. Розведіть кілька крапель компоненту в базовій олії і точково нанесіть на шкіру масажними рухами, щоб зменшити почервоніння та набряк, який може виникати навколо прищика. 

Олія копайби також може допомогти загоїти механічні пошкодження (видушені прищики, порізи чи подряпини на шкірі), а також полікувати ранні стадії шкірних захворювань, таких як розацеа та екзема. Аналогічно варто застосовувати виключно розведений засіб і наносити точково. 

Секретний інгредієнт: ефірна олія копайби для шкіри

Для додаткового зволоження

Якщо в осінньо-зимовий період ваша шкіра страждає від сухості навіть з найбільш жирним кремом, просто під час нанесення засобу додавайте до нього крапельку олії копайби, розітріть в руках і нанесіть на шкіру. 

Олію копайби також можна використовувати внутрішньо. При прийомі всередину олія копайби підтримує здоров’я серцево-судинної, імунної, травної, нервової та дихальної систем, завдяки потужному складу. Вона також є потужним антиоксидантом, тобто запобігає розвитку оксидативного стресу, а також підтримує імунітет. Однак перед тим як застосовувати цей компонент у лікувальних цілях, варто проконсультуватися з лікарем.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також