Що таке домашній дермаролер, і які проблеми шкіри він допоможе розв’язати?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Домашні дермаролери, або мезоролери, – це більш щадна варіація салонного девайса, який дозволяє домогтися ефекту мезотерапії без уколів.

Дермароллер для обличчя або мезороллер – це такий ролик з найтоншими голками, які залишають під час процедури невеликі ранки. Це необхідно для кращого проникнення в підшкірний шар косметичних або лікарських засобів. Терапія дермороллером підходить для обличчя, для волосся і тіла, процедури дермароллер роблять як в салонах, так і вдома.

Як використовувати дермароллер в домашніх умовах правильно і безпечно, редакції Beauty HUB розповідає косметолог-естетист Олена Апостолюк.

Елена Апостолюк
– Головна відмінність домашніх дермаролер від професійних – у довжині голки. У домашніх дермаролерів голки до 0,5 мм, як правило, це 0,2 або 0,3 мм, і їх можна використовувати зі звичайною сироваткою або гелем для домашнього догляду. Професійні дермаролери мають довжину голки 0,5-2 мм і застосовуються тільки зі спеціальними стерильними мезококтейлями і сироватками. Такі інструменти може використовувати тільки лікар косметолог для процедур за показаннями.

Дермаролер – девайс для індивідуального використання. необхыдно чітко запам’тати як ним користуватися. Відповідно інструкції застосування дермароллера, після процедури його обов’язково потрібно обробити спиртом, аби запобігти розмноженню мікроорганізмів, які можуть інфікувати проколи. Для цього спирт наливають у невелику ємність і занурюють туди головку дермаролера з голками на 5-10 хвилин. Один девайс розраховано на один курс процедур, це 6-8 разів, потім голки починають затуплюватися, і він стає непридатним для використання. Також є дермаролер зі змінними насадками, і після 6-8 процедур таку насадку потрібно просто замінити на нову.

– Кому потрібен домашній дермароллер, з якими проблемами шкіри він допоможе впоратися?

– За допомогою дермаролера для домашнього використання можна добре зволожити шкіру, розгладити дрібні зморшки, ущільнити і поліпшити якість шкіри, а також отримати ліфтинг-ефект. Дермароллер для тіла допоможе впоратися з розтяжками і рубцями, а якщо використовувати дермароллер для голови, можна стимулювати ріст волосся.

Але результат від процедури залежатиме від якості обраної косметики, яка використовується під дермаролер. Якщо це буде професійна косметика, яку підбере косметолог спеціально для цієї процедури, тоді ви обов’язково побачите позитивний результат.

Якщо ви хочете позбутися більш серйозних проблем зі шкірою обличчя – згладити рубці постакне, розтяжки після вагітності, зменшити виражені зморшки, – для цього необхідна суттєва активізація синтезу колагену, тому краще звернутися до косметолога, який працює професійними дермаролерами з голками більш ніж 0,5 мм. Курс таких салонних процедур ефективно вирішить ці проблеми.

Як провести процедуру з дермароллером вдома, читайте тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також