Що таке термоліфтинг обличчя і коли його робити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Термоліфтинг обличчя – сучасна апаратна безопераційна процедура, яка допомагає стимулювати процеси у шкірі для ефективної боротьби з віковими змінами.

Після 25 років відбуваються вікові зміни у шкірі, а саме: знижується вироблення колагену, втрачається пружність і еластичність шкірних покривів, з’являються дрібні зморшки. Для корекції вікових змін і запобігання появі нових ознак старіння шкіри використовуються різноманітні сучасні методики, серед них і термоліфтинг обличчя.

Термоліфтинг робиться за допомогою спеціального апарату для досягнення ліфтингу шкіри. Вже після проведення першої процедури можна побачити позитивні результати, максимальний ефект буде видно після проходження курсу процедур.

Як працює

За допомогою спеціального апарату відбувається вплив на шкіру радіочастот та інфрачервоного світла, при цьому верхні шари шкіри захищені від перегріву. Особливістю апарату для термоліфтинга є вплив спеціальної насадки, на якій є надчутливі сенсори, що контролюють інтенсивність впливу, температуру шкіри, глибину впливу і площу, на якій проводиться процедура. Завдяки цьому лікар підбирає індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Під час проведення процедури на зону впливу наноситься спеціальний гель, який надає охолоджувального ефекту, при цьому маніпула, якою проводиться процедура – тепла. Процедура термоліфтинга досить комфортна при проведенні.

Проводити термоліфтинг можна не тільки на обличчі, але і в зоні шиї та декольте, на п’ястях рук, ліктях і колінах. Крім цього, термоліфтинг допомагає поліпшити стан шкіри у проблемних зонах: на стегнах, сідницях, в зоні живота. Після впливу на проблемні ділянки відбувається зменшення жирових відкладень і целюліту, підтяжка і зміцнення обвислої шкіри.

Залежно від стану шкіри і проблеми, яку потрібно вирішити, тривалість процедури може бути близько години. Курс у середньому становить 8-10 процедур два рази на тиждень. Після проходження курсу рекомендується раз на місяць проводити підтримуючі сеанси, які будуть продовжувати ефект і позбавлять необхідності проходити повторний курс.

Протипоказаннями для проведення процедури стануть вагітність і лактація, онкологічні захворювання, хронічні захворювання в гострому періоді, аутоімунні захворювання, гострі вірусні інфекції, захворювання шкіри, які проявляються в зоні впливу.

Перед проведенням процедури і після неї не рекомендується активно засмагати або проводити агресивні хімічні пілінги.

Обов’язково вибирайте грамотного фахівця для проведення цієї процедури, адже від цього буде залежати ефект. Крім цього, варто звертати увагу на апарат, на якому проводиться процедура. Лікар на консультації повинен детально розповісти про процес проведення процедури, призначити індивідуальний курс і розповісти про ефект, який буде досягнуто. Під час процедури ви не повинні відчувати ніякого дискомфорту, якщо таке сталося, варто відразу ж сказати про це лікарю.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також