Сон з четверга на п’ятницю: як розшифрувати і коли здійсниться віщий сон

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Сон з четверга на п’ятницю

Віщі сни з четверга на п'ятницю астрологи та езотерики пояснюють впливом жіночої планети Венери, яка опікується п'ятницею. Сон у п'ятницю на любовну тематику не дивовижний, адже Венера — покровителька кохання. Чи збуваються сни з четверга на п'ятницю?

Чи правда, що з четверга на п’ятницю сни збуваються? По суті, енергетика Венери істотно впливає перебіг подій у житті, виконання потаємних бажань. Тому сни з четверга на п’ятницю здійснюються найчастіше. У давнину помітили, що сни п’ятниці — своєрідний портал у майбутнє, і за допомогою такої підказки можна змінити деякі події. У п’ятницю підвищується емоційність, чутливість, і побачити сигнали долі простіше.

Сни з четверга на п’ятницю не завжди хороші, і це може бути пов’язано з тим, що людина емоційно не стабільна на сьогодні, перебуває у стресі чи депресії або просто втомилася.

Розкажемо, що робити якщо наснився поганий сон із четверга на п’ятницю і на що звернути увагу насамперед.

Сни із четверга на п’ятницю: що важливо

Сон з четверга на п’ятницю

 1. Згадайте, чи давали вам поради уві сні? Хто це робив – чоловік чи жінка? Жінка — це інтуїція, тож така порада буде вам не зайвою, особливо в питаннях особистого життя.
 2. Якщо наснився чорно-білий сон, ймовірно, ви втомилися і підсвідомість не в змозі додати фарб у сновидіння. Водночас чорно-білі сни свідчать про подолання перешкод, позитивне розв’язання проблеми, нівелювання конфліктних ситуацій.
 3. Кольорові сни, на думку езотериків, є ознакою нерішучості, наявності комплексів. Не варто чекати райдужних подій найближчим часом.
 4. Деякі езотерики запевняють, що сни із четверга на п’ятницю необхідно розшифровувати навпаки. Тобто якщо вам наснився кошмар, то наяву такого з вами не станеться, і навпаки: багато позитиву – швидше за все, неприємності не за горами.
 5. У сновидіннях із четверга на п’ятницю велике значення мають сюжети. Мінікіно, що наснилось, свідчить про завершення чорної смуги, чудово, якщо ви побачили веселку, сонячні промені або полум’я.
 6. Події сну до 24:00 почнуть збуватися протягом року, з 24:00 до 03:00 – у найближчі два-три місяці. Найшвидше виповнюється сон, що приснився під ранок.
 7. Якщо побачили поганий сон із четверга на п’ятницю, намагайтеся його забути, вмийтеся холодною водою і нікому таке сновидіння не розповідайте.
 8. Якщо хочете дізнатися уві сні, як вирішиться те чи інше питання, лягаючи в четвер спати, підсвідомо налаштуйтеся на те, що для вас сновидіння мегаважливе і ви чекаєте на підказку від провидіння.

Значення снів із четверга на п’ятницю: кохання, весілля, фінанси

Сон з четверга на п’ятницю

Майстри окультних наук і езотерики сходяться на думці, що білі квіти, що наснилися дівчині, — знак швидкого весілля. А ось квіти червоного кольору символізують швидкоплинний роман. Якщо ж вам наснилося весілля, і воно у вас у планах, це провісник скасування урочистостей. Ваш коханий одружується з іншою уві сні з четверга на п’ятницю? Чекайте на велику сварку, аж до остаточного розриву. Про нові почуття свідчать гірські пейзажі, квітучі поля, повний Місяць.

Вище ми говорили, що сни п’ятниці безпосередньо пов’язані з емоціями. Коли уві сні людина відчуває радість і насолоду, варто очікувати подібного в реальному житті. Щасливим людям такий сон пророкує тривале перебування у білій смузі життя. Відповідно, якщо уві сні сняться конфлікти, то і наяву вони не забаряться. Сумуєте уві сні? Можливо, незабаром розпочнуться проблеми із родичами, які складно буде вирішити. Спостерігаючи за веселощами інших з боку, знайте, радісна подія мине повз вас.

Багатьом подобається мандрувати уві сні. Таке сновидіння з четверга на п’ятницю говорить про рутину, яка на вас незабаром чекає. А ось сон про весільну подорож має здійснитися насправді. Якщо уві сні ви весело проводите час з друзями в подорожі, чекайте хороших новин. Про переїзд підказує сон, в якому ви бачите дорогу або рухаєтеся нею. Польоти в п’ятничному сні – до завершення чорної смуги в житті.

Сни з четверга на п’ятницю про фінанси сняться в окремих випадках, адже Венера не допомагає збагаченню й фінансовому розвитку. Проте, якщо наснилося піднесення в гори, на вас чекає кар’єрне зростання, спуск чи падіння — проблеми з начальством та в колективі. Гроші приємно отримувати завжди, і якщо вам наснилася матеріальна винагорода, то можете планувати, куди ви витратите отримані в найближчому майбутньому гроші.

Сни про померлих людей найнеспокійніші, але вони теж сняться в ніч із четверга на п’ятницю і мають своє значення. Небіжчики, які були вам близькі за життя, попереджають про небезпеку. Прислухайтеся до того, що каже вам померлий, він може дати слушну пораду в будь-якій сфері. Похорон у п’ятничному сні – чекайте фінансового збільшення і зльоту кар’єрними сходами. Навіть якщо ховають уві сні вас, зміни будуть все одно на краще. Наснився у труні чоловік чи коханий? Не переймайтеся, на нього чекає відрядження або відпустка, за негативного збігу обставин можливе розставання.

Про проблеми зі здоров’ям у найближчому майбутньому може попереджати сон про нещасні випадки, аварії, катастрофи. Будь-які дрібниці, що приснилися з четверга на п’ятницю, пророкують дрібні негаразди.

Як зробити так, щоб сон із четверга на п’ятницю не здійснився

Погані сни з четверга на п’ятницю засмучують людей найбільше, особливо недовірливих. Сон – природний фізіологічний процес, який не контролюється свідомістю. Він залежить від наших біоритмів, рівня втоми та інших факторів. Тому з наукового погляду ми не можемо нічого змінити. А ось езотерики дають такі рекомендації:

 • Намагайтеся максимально швидко забути побачене і, не встаючи з ліжка, тричі вимовте фразу: “Куди ніч, туди і сон”
 • Після пробудження вмийтеся крижаною водою. Вона витягне весь негатив та віднесе негативні емоції.
 • Не ділитесь ні з ким поганим сном, просто відпустіть його.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також