Що таке соляр на день народження: як вибрати місце для свята

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Что такое соляр на день рождения: как выбрать место для праздника

Соляр - це персональний Новий рік, який у всіх людей починається у день народження. Розрахувати соляр можна самостійно, але краще замовити солярний гороскоп у професійного астролога. Астрологи вважають соляр магічним періодом у житті і рекомендують відзначити його правильно у потрібному місці.

Соляр – це гороскоп на день народження, він визначає, яким буде особистий рік людини. Розкажемо, як зробити розрахунок соляра, чому важливі планети у будинках соляра, а також дізнайтеся, що необхідно зробити в день свого народження та 12 днів після нього.

Натальна карта: соляр та астрологія

Солярна астрологія, також відома як сонячна астрологія, є методом астрологічного прогнозування, що базується на аналізі сонячної революції або солярного повернення. Солярне повернення відбувається у момент, коли Сонце повертається на точне становище, яке займало в момент народження людини.

Ідея полягає в тому, що щороку події у житті можуть бути пов’язані з позицією Сонця в момент його солярного повернення. Тому, аналізуючи планети та аспекти в солярній карті, астролог намагається передбачити, які впливи будуть переважати протягом наступного року.

Солярна астрологія фокусується на різних чинниках, включаючи позиції планет, аспекти між ними та їх вплив на різні сфери життя, такі як здоров’я, кохання, робота, фінанси тощо. Крім того, враховується також вплив солярних енергій на особистість та характер людини.

Практикувати соляр почали у Франції. Придворні астрологи почали розрахувати соляр на день народження французьким монархам. Вони рекомендували їм що робити в день народження, як і де його провести, щоб весь рік бути щасливим та щасливим. Пізніше теорію соляра розвинув французький астролог Олександр Волгін. Він створив наукову працю “Метод сонячних звернень”, яка зараз вважається практичним посібником з соляру.

Побудувати соляр: як це допоможе досягти успіху

Що таке соляр на день народження: як вибрати місце для свята

Навіть ті, хто не захоплюється астрологією, чули про натальну карту людини, її базовий гороскоп. З натальної карти астролог розуміє характер людини, її професійні можливості, призначення у житті, може розповісти, як обрати партнера та багато іншого. Змінити щось у натальній карті неможливо. Але завдяки позитивному соляру негативні періоди в житті можна згладити або навіть запобігти.

Якщо ви поставили за мету обрати соляр для виконання бажань, краще звернутися за консультацією до професійного астролога. Він зможе розрахувати соляр із розшифровкою до години. Важливо розуміти, що ви хочете змінити у своєму житті наступного року. Орієнтуючись на розташування планет у солярі, залежно від цілей, яких хоче досягти людина, фахівець порадить місце святкування нового життєвого року. Пам’ятайте, що щороку місце соляра буде в іншому місці, тому дізнатися про нього потрібно заздалегідь, аби приїхати вчасно. Якщо ви встигнете хоча б на день раніше, зможете проаналізувати свій минулий рік, подумати над тим, чого ви очікуєте від нового періоду. На жаль, не завжди ми маємо можливість поїхати туди, куди випадає соляр, тому астролог повинен підібрати найближче доступне вам місце.

Першим днем ​​соляра вважається день і час, коли Сонце знаходиться в тому ж градусі, що й у момент народження людини. А ось наступні 12 днів є не менш важливими, оскільки є основними для всього року. Важливо пам’ятати, що соляр – це не чарівна паличка, і завтра ваші бажання навряд чи стануть реальністю, але відкриються нові перспективи та можливості, з’являться нові знайомі.

Соляр: як поводитися в день народження

Що таке соляр на день народження: як вибрати місце для свята

Астрологи радять зустріти соляр у новому одязі золотого кольору або помаранчевих відтінків, адже це кольори Сонця. Не можна перебувати в похмурому настрої під час соляра, зустрічайте новий рік яскраво, запросіть друзів на вечірку або відзначте з другою половинкою вдвох, але в пристойному закладі з гарною кухнею та музикою. Не вживайте алкоголю під час соляру.

Астрологи не рекомендують задувати свічки на святковому торті з нагоди дня народження, оскільки цим ви задуваєте свою життєву енергію. Дмухати на свічки дозволяється дітям до 11-річного віку. Пригощайте солодким усіх, кого зустрінете цього дня, щоб рік був для вас мегауспішним.

читайте також

Як поводитися після соляра: 12 важливих днів

Що таке соляр на день народження: як вибрати місце для свята

 • У другий день соляра важливо подбати про свій емоційний стан. Астрологи радять присвятити день собі, наприклад, сходіть у SPA або проведіть час із рідними.
 • Третій день соляра необхідно присвятити своєму оточенню, а саме очистити його від негативних персонажів, щоб впустити у своє життя нових, корисних та приємних людей.
 • У четвертий день соляра займайтеся прибиранням будинку, це ідеальний період для генерального чищення, сміливо мийте вікна та розбирайте шафи.
 • А ось п’ятий день соляра слід присвятити особистому життю. Це чудовий час для романтики, проведіть його зі своєю другою половинкою.
 • Шостий солярський день підходить для здоров’я. Так, якщо ви давно хотіли пройти медичне обстеження або відкладали на потім курс прийому вітамінів — зараз саме час подбати про своє здоров’я.
 • Мрієте вийти заміж? Не ігноруйте сьомий день соляра! Не сидіть удома — вирушайте розважатися, високі шанси саме сьогодні зустріти свою людину.

Що таке соляр на день народження: як вибрати місце для свята

 • Опрацюванням грошових питань краще зайнятися восьмого дня соляра. Можна зробити вигідне фінансове вкладення, закрити кредит, віддати будь-які борги. Якщо це зробити в один день неможливо, візьміть конверт червоного кольору, покладіть туди перші гроші, які ви плануєте віддати в якості боргу. Згодом відкладайте туди, доки не зберете потрібну суму. Якщо боргів немає, то відкладайте в червоний конверт гроші на мрію.
 • У дев’ятий день соляра варто вирушити у подорож. Не обов’язково купувати квитки на Мальдіви, можна виїхати за місто або просто помріяти про ті країни, які б хотіли відвідати. До речі, це добрий період для початку вивчення іноземних мов.
 • За розвиток бізнесу та кар’єри відповідає десятий день соляра. Поставте сьогодні мету, подумайте, як ви її досягатимете. Маленький секрет: пригостіть шефа чимось смачненьким, потім ви з подивом помітите, що нова посада дісталася саме вам, а не заповзятливим колегам.
 • В одинадцятий день соляра необхідно проробляти свою мрію, шукайте натхнення на нові звершення, розставте пріоритети.
 • Завершальний день соляра – час підбиття підсумків, відпочинку та розслаблення.

Розрахувати соляр онлайн сьогодні пропонують багато астрологічних сайтів. Достатньо просто ввести необхідні дані та програма автоматично вирахує соляр. Важливо вміти “читати” розташування планет у тому чи іншому домі, і навіть правильно вирахувати напрямок. Саме останнє у багатьох викликає чималі труднощі, тому в ідеалі – все ж таки проконсультуватися з астрологом.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також