Спорт вдома: тренування online

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Що робити, якщо ви жити не можете без спорту, але відвідувати спортивний клуб з якоїсь причини не можете? Як добре, що Інтернет є практично скрізь, і багато тренерів проводять тренування online – завжди можна приєднатися і привести себе до ладу!

Завдяки розвитку сучасних технологій ми можемо носити цілий офіс в кишені, в будь-яку хвилину зв’язатися з близькими і робити неймовірну кількість інших речей, які раніше вважалися фантастикою, а пару століть назад за це могли спалити на багатті.

Спорт, як і наше повсякденне спілкування, не залишився осторонь, і це чудово. І багато тренерів допомагають своїм підопічним, влаштовуючи інтерактивні тренування для тих, хто наразі не може забезпечити свою фізичну присутність на заняттях.

Ми постаралися зібрати для вас тренерів, які влаштовують драйвові онлайнові тренування або хоча б викладають короткі вправи в Мережу.

 L sektor TRX training club 

 L sektor TRX training club 

L sektor TRX training club проводить онлайнові тренування в своєму Instagram. Заняття проходять у прямому ефірі два рази на день. Ви можете тренуватися одночасно з тренером, а можете використовувати відео протягом 24 годин для самостійного тренування у зручний для себе час.

Smartass

Smartass

Smartass перевів всіх своїх клієнтів на онлайнові тренування і запрошує приєднатися всіх охочих: функціональні й силові класи, Barre, різні види йоги, тай-бо і стретчинг! Аби дізнатися розклад і взяти участь у тренуванні, досить вибрати в меню на сайті цей розділ і записатися.

Fizmat

Fizmat

Клуб Fizmat проводить багато цікавих класів онлайн: стретчинг, функціональні тренування, Barre, пілатес, йога, Табата, легке кардіо й гімнастика.

Hiitworks

Hiitworks

Hiitworks – ще один клуб, який пропонує підтримувати фізичну форму всім разом онлайн не виходячи з дому. Щотижня стартує група «hiitовий антивірус». Аби приєднатися, потрібно подати заявку та сплатити онлайн. Тренування проходять щодня, тривалість – 45 хвилин.

читайте також

Yoga Masters

Yoga Masters

Це місце спокою і гнучкості в Мережі. У Yoga Masters є йога-студія онлайн, яка пропонує доступ до бази з 373 тренувань. Щотижня ви будете отримувати три тренування з обраним тренером.

Ольга Смелкова

View this post on Instagram

A post shared by ольга смелкова (@olgasmelaaa) on

Ольга – персональний тренер, викладач «Академії фітнесу – Україна». Розклад тренувань викладається на початку тижня в Instagram сторіс. Це кілька тренувань на тиждень: функціональні з підручними засобами (наприклад, звичайні пляшки), силові і стретчинг. Всі заняття відбуваються в прямому ефірі!

Андрій Нестеров

View this post on Instagram

A post shared by Andrey Nesterov (@coach_nesterov) on

Андрій Нестеров – фітнес-директор фітнес-клубу PALESTRA, дипломований фахівець у галузі рекреації та ОФК, сертифікований фахівець з функціонального тренінгу, TRX і Core Master, спінінгу і міофасціального розслабленню.

Марія Саджениця

Мария Садженица

Марія – майстер-тренер тренажерного залу і реабілітолог. Вона проводить персональні онлайнові тренування за допомогою сервісів Zoom або Skype і пропонує індивідуальний підбір вправ і навантаження, контролює виконання і дає рекомендації щодо корекції способу життя і харчування.

Поліна Атаманенко

View this post on Instagram

A post shared by Поліна Атаманенко (@polina_atamanenko) on

Поліна – хореограф і засновниця клубу танцювальної терапії Dance happiness club, пропонує трохи відірватися від суєти і потанцювати, навчитися відчувати своє тіло і висловлювати свої емоції через рухи. Розклад занять можна дізнатися на сторінці в Facebook в спеціальній групі. Там же зазначено умови участі в онлайнових класах і засоби зв’язку.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також