Варто прочитати: 5 книг, які змінили життя Меган Фокс

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

книги Меган Фокс

Зірка Голлівуду Меган Фокс поділилася своїм списком книг, які стали певною мірою доленосними, докорінно змінили погляди і ставлення до життя. Можливо, ці твори допоможуть і вам.

Меган Фокс любить писати ночами, після двох годин ночі, за запалених свічок та ліричній скрипковій музиці. Ніхто не читає її чернетки, і зірка швидко — можливо, навіть занадто швидко — позбавляється того, що не пройшло перевірку. «Чесно кажучи, багато чого було просто золотим, — зізнається Меган, розмірковуючи над тим, що їй довелося викинути. — Я не рекомендую цей метод».

 Однак у результаті цього процесу з’явилася дебютна поетична збірка голлівудської зірки «Гарні хлопчики отруйні» (Gallery Books) — уїдлива та похмура медитація про смуток і розбите серце, складена з текстових повідомлень, записів із щоденника та листів, які Фокс писала протягом багатьох років. Місць, де жінки вже давно досліджують драму й театр нашого повсякденного життя. 

«Як жінки ми разом несемо в собі тисячолітні травми і біль, — каже Меган у своєму листі Vogue. — Наразі ми вперше переживаємо епоху, коли можемо повстати проти патріархату. Ця книга — просто відображення цього». 

Хоча Фокс відома переважно як актриса, письменство для неї не є чимось новим: у дитинстві зірка писала вірші для членів своєї родини. «Я написала один вірш для своєї сестри, який досі зберігається у неї в рамці. У ньому дуже багато страждань і переживань для восьмирічної дитини, — сухо згадує Фокс. — Я просто вийшла такою, як то кажуть, старою душею…»

 Діапазон тем, порушених у книзі Фокс, — любовна залежність, жорстоке поводження, ізоляція, травми — міг би так і залишитися на сторінках її щоденника або в групових чатах з друзями. Чому вона захотіла опублікувати цю книгу? Зірка пояснює своє рішення тим, що їй потрібно було виплеснути це зі свого тіла. Так, вона могла б записати все це і спалити, але тоді який сенс у тому, щоб мати свою платформу? Навіщо Меган пройшла все це, щоб спокійно відправити це у Всесвіт? Актриса сподівається на те, що хтось десь зможе нарешті усвідомити чи визначити свої межі. Зможе відчути, що його бачать і спонукають втілити свій біль у мистецтві.

 Отже, які книги є улюбленими у висхідної літературної зірки?

«Тіло пам’ятає все» Бессел ван дер Колк («The Body Keeps the Score» Bessel van Der Kolk)

«Тело помнит все» Бессел ван дер Колк

Меган зізнається, що це нелегке чтиво. Воно написано у клінічній формі, але пояснює, як організм накопичує емоційні травми та як це проявляється у вигляді хронічних захворювань. Книга познайомила актрису з ідеєю про те, що хвороба – це насправді dis-ease (психічний/емоційний розлад). Фокс вважає, що цю книгу необхідно прочитати всім, але особливо тим, хто страждає від посттравматичного стресового розладу.

«Подорож душі. Життя між життями» Майкл Ньютон (Journey of Souls by Michael Newton)

«Путешествие души. Жизнь между жизнями» Майкл Ньютон

Ця книга змінила життя Мегана. Філософія реінкарнації завжди знаходила відгук, навіть коли вона була маленькою дитиною. Ця книга дала основу її практичного розуміння. Автор був регресійним терапевтом, який випадково почав регресувати людей у їхньому житті між життями. У книзі докладно описано, куди вирушає душа після смерті та перед наступною реінкарнацією. Це захопливо та водночас заспокоює.

«Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон», Ричард Бах (Jonathan Livingston Seagull by Richard Bach)

«Чайка по имени Джонатан Ливингстон»

Меган прочитала цю книгу, коли була зовсім маленькою. Мабуть, мама дала її, коли дівчинці було близько 10 років. Фокс згадує, що вона глибоко перейнялася боротьбою Джонатана за свою приналежність, за те, щоб почуватися частиною чогось, зберігаючи при цьому свою унікальну індивідуальність. Вигнання за відмову відповідати ідеям або способу життя, які здавалися застарілими та обмежувальними. Це пошук чогось більшого. Усвідомлення того, що щось лежить за межами того, що ми бачимо, що існує вічна присутність чи розум, який спрямовує наше життя. Туга, що ми відчуваємо, відокремлені від цього розуму, відокремлені від нашого початку, від нашої вічності. Зірка вважає, що саме ця книга стала причиною її екзистенційної кризи у п’ятому класі.

«Відновлення душі: Відновлення розбитого на частині «Я» Сандра Інгерман (Soul Retrieval: Mending the Fragmented Self by Sandra Ingerman)

«Восстановление души: Восстановление разбитого на части «Я» Сандра Ингерман

Це перша книга з шаманства, яку Меган прочитала. За допомогою книги вона здійснила свою першу подорож душі, відкрила власну духовну тварину, вбила частини свого еґо. Спалила або очистила образливі слова та дії, вчинені стосовно інших, а також відновила частини своєї душі, які були вкрадені внаслідок насильницьких дій інших людей.

«Колісниці богів: Нерозгадані таємниці минулого» Еріх фон Денікен (Chariots of the Gods by Erich von Däniken)

«Колесницы богов: Неразгаданные тайны прошлого» Эрих фон Дэникен

Коли Меган читала цю книгу, у неї виник дуже чіткий, майже комічний момент: «Ага! Я завжди хотіла бути Індіаною Джонсом, знаходити стародавні артефакти та відповідати на вікові питання про те, звідки ми взялися і чому». Тоді вона вперше усвідомила, що біблійні історії (Фокс росла дуже релігійною людиною) — це частина однієї історії, яка розповідалася людьми на багатьох континентах протягом тисяч і тисяч років. А якщо «боги» у всіх цих релігійних текстах були насправді інопланетянами? Книга дуже вплинула на погляди Меган. Після її прочитання актриса вже не була колишньою.

Джерело → Vogue.com

Підписуйся на наш Telegram-канал та не пропускай найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також