Техніка фарбування шатуш: літній варіант для вашого перетворення

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Хочете урізноманітнити звичний колір волосся чимось новим? Шатуш - відмінний варіант для такої ідеї. Пропонуємо вам розібратися з цією технікою фарбування волосся разом з нами і вирішити, на яку дату вам слід записатися до майстра для перетворення свого образу.

телеграмм-канал Beauty Hub

Шатуш, балаяж, омбре… — під цими гарними назвами ховаються модні техніки фарбування волосся.  Питання зачіски у сучасних жінок залишається відкритим завжди. Як підстригти волосся … В який колір пофарбувати … Яку зачіску зробити сьогодні … І багато інших питань напевно раз на день задає собі кожна дівчина перед виходом на вулицю або сидячи біля дзеркала. Найактуальнішою на сьогоднішній день вважається тема модного фарбування волосся.

Існує маса технік фарбування волосся, починаючи від фарбування тон в тон до знебарвлення окремих пасом. Безумовно, однотонне фарбування вважається більш універсальним і звичним, але якщо ви хочете щоб ваша зачіска була оригінальною, пропонуємо зробити фарбування шатуш.

Що таке шатуш, чим шатуш відрізняється від омбре

Шатуш волосся – це фарбування, що створює ефект вигорілих на сонці пасм, горизонтальна розтяжка кольору світлих тонів у процесі фарбування. Фарбування шатуш користується величезним попитом серед сучасних дівчат. Найчастіше, щоб домогтися такого ефекту, пасма спочатку висвітлюються, а потім тонують у потрібний відтінок. Тому, такий вид фарбування можна віднести до техніки фрагментарного освітлення волосся.

Головна відмінність шатуша від омбре, наприклад, у тому, що освітлити пасма можна або з середини довжини волосся, або на кінцях, в той час як в техніці омбре – від коренів. Майстер підбирає два гармонійних між собою світлих тони, які допомагають домогтися потрібного ефекту вигорілого волосся.

Так як техніка фарбування шатуш не торкається коріння, фарбування може зберігати свій колір і малюнок до півроку, на відміну від мелірування. Ви зможете не лише створити новий образ, а й оновити старий, розбавивши його світлими пасмами біля обличчя або по всій довжині волосся.

Шатуш окрашивание 2

Процедура фарбування шатуш, чи можна зробити вдома

Перед відвідуванням салону краси, майстер обов’язково повинен вас попередити про те, що навіть такий щадний вид фарбування все одно відноситься до однієї з технік висвітлення волосся. Тому ви завчасно повинні підготуватися до цього моменту. Протягом місяця перед фарбуванням користуйтеся зволожуючими і живильними масками для волосся, замініть звичні шампуні шампуни на зволожуючі, щоби уникнути сухості и ламкості під час та після фарбування.

Коли ви вже сіли в крісло до майстра, він починає свою справу. Ваше волосся ділиться по проділах на маленькі прядки. Далі кожна з них начісується (щоб залишити поза увагою корінь і досягти максимальної природності і натуральності в образі) і по всій довжині наноситься висвітлююча суміш короткими мазками. Тривалість витримки фарби займає від 10 до 20 хвилин. Після закінчення часу майстер змиває суміш і обробляє волосся зволожуючими засобами.

Фарбування шатуш у домашніх умовах цілком реальне, головне дотримуватися кількох простих правил. Так, барвник наноситься лише на сухе волосся, змішувати склад необхідно безпосередньо перед нанесенням, начісування роблять з потилиці. Перед тим, як фарбуватися, варто підрізати кінчики, голову миють за 3 дні до фарбування. Фарбування починають відступивши на 10 см від коренів волосся.

Шатуш на темне волосся

Якщо ви шатенка або брюнетка, такий вид фарбування беззастережно буде виграшно на вас виглядати. Професійний майстер зможе передати натуральний ефект навіть на самому темному волоссі. Вашим завданням буде лише вибрати бажаний відтінок і підготувати завчасно волосся до фарбування.

Шатуш на темных волосах

Фарбування шатуш блонд

Що стосується власниць світлого волосся, ефекту вигорання буде складно домогтися. Маючи й так світлі локони, потрібно вибрати тони світліше своїх, щоб було помітно ваше нове забарвлення. Безумовно, шатуш на світлому волоссі виглядає дуже красиво і стильно, просто доведеться трохи більше докласти зусиль перукаря для досягнення бажаного результату.

Шатуш на светлых волосах

Шатуш на довге волосся, складнощі для короткого волосся

Така техніка висветленія – це свого роду малюнок, лиш не на полотні, а на волоссі. Щоб зачіска була помітна, рекомендовано робити шатуш на середнє волосся або довге. Шатуш на каре або на власницях стрижки боб зробити вкрай складно, адже малюнку просто ніде розташуватися. Тому дівчатам з короткими стрижками краще підібрати собі іншу техніку фарбування щоб уникнути шокових і стресових ситуацій.

Вдалим буде шатуш на русявому і темно-русявому волоссі, ви сміливо можете пробувати шатушь на руде волосся. Однаково стильно виглядає шатуш на прямому волоссі і на кучерявому волоссі. Сміливо експериментуйте, і будьте в тренді!

Більш детальну статтю про техніки фарбування можна прочитати на сайті Pro Hair&Makeup.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також