Тренди пластичної хірургії: топ-10 найпопулярніших пластичних операцій

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Популярність пластичних операцій зростає з кожним роком. В останнє десятиліття загальна кількість пластичних операцій в світі збільшилося на 98%.

Жінки більше не є єдиними прихильниками пластичної хірургії. Чоловіки також роблять свій внесок у збільшення популярності пластики.

Редакція Beauty HUB вирішила розібратися і зрозуміти, які ж пластичні операції мають найбільший попит.

Ліпосакція

Існує два типи ліпосакції – хірургічної процедури, під час якої відсмоктується жир з певних областей тіла для забезпечення більш тонкого й елегантного силуету.

При вакуумній ліпосакції, найбільш популярному типі цієї операції, в оброблювану ділянку вводиться фізіологічний розчин, лікарський препарат для звуження кровоносних судин і анестетик. Ця рідина разом з жиром висмоктується з тіла за допомогою невеликих порожніх металевих інструментів, які називаються канюлями.

Середньостатистичний пацієнт може повернутися на роботу протягом одного-двох тижнів після операції.

Збільшення грудей

Хірургічне збільшення жіночих грудей стало надзвичайно популярним, щорічно в Америці проводиться більше 350 000 процедур.

Причини, через які до цієї операції вдаються пацієнти, бувають різні – одні потребують звичайного збільшення і лівої, і правої грудей, іншим потрібно відновлення лише однієї груди, яка, наприклад, відсутня через якісь травми тощо. Третім просто необхідне коригування розміру асиметричних грудей. Деякі жінки вважають за краще операцію зі збільшення грудей у ​​випадках вродженої мікромастії. Це стан, коли груди не розвиваються під час статевого дозрівання.

Силіконові імплантати стають все більш популярними. Вони добре тримають форму і дарують найбільш реалістичні відчуття натуральних грудей.

Більшості пацієнтів потрібно один або два тижні на відновлення після операції, перш ніж вони зможуть повернутися до звичного життя. Однак заборона на динамічні навантаження, такі як біг, може тривати до декількох місяців.

Самые популярные пластические операции

читайте також

Пластична операція повік (блефаропластика)

Пластика повік може бути виконана з кількох причин. По-перше, зміна форми вік і розрізу очей може бути цільовим бажанням пацієнта, а по-друге, шкіра повік, що опустилася, може перешкоджати нормальному баченню світу і спричиняти погіршення зору.

Скупчення жирової тканини під очима, що спричиняє появу «мішків», усувається при блефаропластиці нижньої повіки.

Середній термін відновлення після цієї операції становить близько десяти днів, а набряк стає менш помітним протягом тижня.

Абдомінопластика

Абдомінопластика, відома як підтяжка живота, видаляє зайву зморшкувату, в’ялу шкіру і надлишки жирових відкладень з області живота.

Ця операція стає все більш популярною, перш за все серед жінок, у яких спостерігається надлишок в’ялої шкіри в зоні живота після вагітності або, наприклад, в разі різкого схуднення та втрати великих обсягів жирової маси. Шкірні клапті в цьому випадку формують складки, які можливо усунути лише хірургічним шляхом.

До звичного способу життя і можливості працювати більшість пацієнтів повертаються через 3-5 тижнів.

Зменшення грудей

 Жінки з дуже важкими або надмірно великими грудьми часто зазнають труднощів, страждають від хронічного болю в спині та поганої постави. Операція зі зменшення розміру і ваги грудей допоможе позбутися цих проблем.

Більшість пацієнтів повертаються на роботу протягом двох тижнів після операції. Заборони на заняття спортом можуть зберігатися від 3 місяців до пів року.

Ринопластика

 Ринопластика змінює ніс і гармонійно вписує його в загальну картину обличчя. Хірург може зменшити розмір носа, повністю змінити його форму, усунути всі горбочки тощо. В деяких випадках шляхом хірургічного втручання може бути покращено дихання, наприклад, в разі викривлення носової перегородки пацієнта.

Будь-які післяопераційні сліди найчастіше зникають протягом наступних 10-14 днів.

Самые популярные пластические операции

читайте також

Ритидектомія

Ритидектомія, або кругова підтяжка обличчя, – це хірургічне усунення вікових змін шкіри обличчя. Ритидектомія не тільки підтягує шкіру обличчя, надаючи їй більш молодий вигляд, але і згладжує глибокі зморшки і зводить до мінімуму будь-які провисання.

Набряки, синці, синці та різні почервоніння є нормальним післяопераційним результатом подій. Післяопераційна реабілітація триває від 7 до 15 днів, залежно від стану пацієнта.

Підтягування грудей

 Обвислі груди, які ми часто називаємо «вухами спанієля», матиме прекрасний пружний вигляд після операції з підтягування грудей.

Найчастіше ця операція потрібна після значного зниження ваги або вагітності та годування груддю.

Деякі жінки вбивають двох зайців одразу і поєднують підтягування зі збільшенням грудей.

Уже через 5-7 днів після операції можна повернутися до звичного способу життя.

Підтягування лоба

Подібно підтягуванню обличчя, ця операція підтягує шкіру чола, для усунення горизонтальних зморшок, в’ялості, провисання шкіри в скроневій зоні і куточках очей і не тільки. Брови також підіймають для більш «живого» і молодого зовнішнього вигляду пацієнта.

Відновлювальний період становить 2-3 тижні.

Видалення гінекомастії

 Видалення гінекомастіїи полягає в усуненні жінкоподібних грудей у ​​чоловіків. Подібне явище виникає в результаті гормональних порушень або після системного вживання, наприклад, стероїдів.

Чоловікам з дуже великими «жіночими» грудьми може знадобитися більш тривала операція в комплексі з усуненням надлишків шкіри.

Хірурги зазвичай роблять надрізи навколо соскової лінії. Після відновлення і загоєння корегованої зони пацієнт може спокійно і без сорому ходити без сорочки, шрами будуть не помітні.

Повернутися на роботу після операції можливо буде через 7-14 днів.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також