Wow Fresh Vivace: що це за процедура для обличчя і кому потрібна

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Процедура для обличчя Wow Fresh Vivace дуже популярна за кордоном і використовується голлівудськими зірками як швидкий спосіб надати шкірі сяйво і свіжість. Редакція Beauty HUB вирішила дізнатися, в чому фокус апаратної методики у лікаря-дерматолога.

Лариса Гринчук – лікарка-дерматологиня, косметологиня, anti-age терапевтка, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal.

Чи знайома вам ситуація, коли завтра важливий захід, потрібно виглядати блискуче, але часу мало? Що можна зробити «щось такого собі» з обличчям за один раз, щоб виглядати дуже добре і без травматичного відновлення? Звичайно, в арсеналі у кожної дівчини знайдеться улюблена маска для обличчя! Можна зробити догляд з масажем або сеанс мікрострумової терапії у косметолога… Тільки хочеться чогось такого, щоб відображення в дзеркалі радувало ще більше, а шкіра сяяла без макіяжу.

Сьогодні ми поговоримо про особливу процедуру мікрогольчастого RF (радіоліфтинга) на апараті Vivace, яку роблять голлівудські зірки перед червоною доріжкою і важливими подіями в житті. Принадність апаратної процедури Wow Fresh Vivace в тому, що вона спрямована на швидку і природну біостимуляцію шкіри, яка своєю чергою відплатить нам за такий догляд свіжістю і сяйвом.

Мікрогольчастий фракційний RF Vivace

Мікрогольчастий фракційний RF Vivace – це апаратна методика, що використовує можливості радіочастот. Вся фішка догляду в аплікаторі з найтоншими мікроголками, покритими золотом, які через мікроскопічні отвори проникають в шкіру на строго контрольовану глибину (0,5-3,5 мм).

Wow Fresh Vivace: что это за процедура для лица и кому нужна

Хвиля здатна досягти рівня дерми, на якому відбувається прогрівання тканини: стимулюються фібробласти, покращується метаболізм – все це сприяє неоколагенезу. Простими словами, це програмований шлях запуску синтезу нового молодого колагену.

Як працює мікрогольчастий фракційний RF Vivace

Під час апаратної процедури мікрогольчастим фракційним RF Vivace ми травмуємо шкіру – пошкоджуємо за допомогою мікроголок, додатково радіохвиля викликає теплову реакцію. Внаслідок чого запускається каскад фізіологічних реакцій, які сприяють відновленню шкіри обличчя.

Варто відзначити, що всі пошкодження шкіри обличчя є програмованими, ретельно вивчені наслідки впливів, виходить «запалення без запалення».

Wow Fresh Vivace: что это за процедура для лица и кому нужна 

Апарат Vivace Fractional Micro Needle RF має американський сертифікат FDA і визнаний кращим в своєму класі косметологічних апаратом в світі на сьогоднішній день. Важливо знати, що апарат Vivace має точний цільовий вплив на різні шари шкіри (31 параметр глибини), швидку реабілітацію (завдяки малому діаметру голок 0,3 мм) і точне дотримання глибини і часу впливу завдяки шевронному мотору з пам’яттю.

При стандартній процедурі мікрогольчастого фракційного RF Vivace глибина занурення 36 золотих мікроголок в шкіру коливається від 1 мм до 3,5 мм. Маніпуляція відбувається при певній потужності апарату Vivace і передбачає триразове покриття (проходження) кожного квадратного сантиметра шкіри.

Wow Fresh Vivace: что это за процедура для лица и кому нужна

Курс процедур мікрогольчастого фракційного RF Vivace становить три процедури з інтервалом три тижні – 1 місяць між ними. Видимий ефект від косметичного догляду проявляється до кінця другого місяця від початку курсу.

Апаратна процедура Wow Fresh Vivace

Протокол авторської процедури для обличчя Wow Fresh Vivace, яка робиться в нашій клініці Anti-Age boutique Lys Royal, підбирається індивідуально, відповідно до типу і товщини шкіри, віку клієнта, наявності або відсутності засмаги.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Косметология | Киев (@lys.royal.boutique)

Глибина проколів апаратної процедури Wow Fresh Vivace становить не більше 0.5-1.5 мм. Лікар-косметолог вибирає для шкіри пацієнта оптимальний протокол light-режиму потужності, тривалості впливу золотих «чудо-голок». На додаток до догляду використовується вплив LED-терапії на шкіру обличчя: синє світло допоможе звузити пори і надати шкірі ефект матування, червоний – покращує зволоження дерми, підсилює синтез колагену, вирівнює текстуру.

Апаратна процедура Wow Fresh Vivace практично безболісна. Тривалість салонного догляду становить близько півгодини. Принадність б’юті-ритуалу на вихід в тому, що ми можемо працювати не тільки з обличчям, але і з багатьма частинами тіла: шия, декольте, плечі, кисті рук.

Якщо у вас низький больовий поріг і ви не переносите неприємних відчуттів, лікар-косметолог може нанести на робочу зону крем-анестетик. Зверніть увагу, що така маніпуляція збільшує загальний час, проведений в клініці.

Результат від апаратної процедури Wow Fresh Vivace

Відразу після апаратної процедури Wow Fresh Vivace спостерігається невелике короткочасне почервоніння шкіри, яке проходить самостійно протягом півгодини. Як результат від салонного догляду ми отримуємо свіжу, підтягнуту і сяючу шкіру обличчя (і робочих зон) вже наступного дня! Ще раз хочу повторити, що процедура з мінімальними больовими відчуттями і гарантовано без тривалого відновного періоду.

Рекомендую спробувати!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також