Як горіх: топ-3 вправи для ідеальних сідниць

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Фітнес-тренерка поділилася своїми улюбленими вправами для сідниць, про які мріють всі дівчата. Виконуйте їх регулярно, і результат не змусить на себе чекати.

Не варто чекати понеділка, старту купального сезону або нового року, щоб почати тренування. Накачати красиву, пружну і апетитну дупку можна навіть вдома, просто виконуючи нескладні вправи для сідниць. Проте, аби результат був помітний, необхідно регулярно тренуватися і правильно виконувати комплекс вправ.

Welness-тренерка, співзасновниця фітнес-проєкту для дівчат AVQ Лера Корж знає найефективніші вправи для сідниць, виконуючи ці прості вправи для стегон і сідниць в домашніх умовах, ви досягнете гарантованого результату.

Лера Корж

Весь секрет цього комплексу вправ для підтяжки сідниць – в папмі, тобто пружинці. Вправи задіюють велику і малу сідничні м’язи, а також задній біцепс стегна, що допоможе зробити ваші сідниці більш виразними.

1. Ефективна вправа для сідниць – присідання

Упражнения для ягодиц

Виконуємо присідання і відведення ноги назад + пружинку в присядці. Повторюємо 30 раз присід і при підйомі відводимо ногу назад. Потім на 20 рахунків залишаємося в присядці і пружинимо.

Робимо таких 3 підходи – великий сідничний м’яз горітиме!

читайте також

2. Вправа для гарних сідниць: відвід ноги вгору

Упражнения для ягодиц

Стаємо на карачки (на лікті) і відводимо ногу вгору. Виконуємо поштовх п’ятою в стелю, вгору – різко, вниз – ніби опираємося власній вазі.

Робимо 20 відводів ноги наверх і на 20 рахунків – статика зверху. Робимо вправу по черзі на праву і на ліву ноги. Всього по 3 підходи на кожну ногу.

3. Вправа для ідеальних сідниць – випади назад і підйом коліна

Упражнения для ягодиц

Робимо крок назад і сідаємо у випад. Стежимо, щоб коліно передньої ноги не виходило за носок. Коли встаємо, на вдиху піднімаємо ногу і з цієї ж ноги робимо крок назад у випад.

Виконуємо вправу по 25 разів на кожну ногу. Всього – 3 підходи.

Тепер ви знаєте, як правильно прокачати сідниці завдяки порадам тренера і ефективному комплексу вправ для зміцнення м’язів сідниць, які можна повторити самостійно в домашніх умовах. Робіть тренування для сідниць регулярно і ви побачите гарні підтягнуті сідниці вже незабаром. Ваші рельєфні сідниці точно викличуть заздрість у всіх сестер Кардаш’ян.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також