Як позбутися плям після прищів

Як позбутися плям після прищів

Часто після прищів залишаються темні плями. Розберемося, як доглядати за такою шкірою, чи можна попередити пігментацію після висипань і як позбутися плям.

Чому з’являються плями від прищів

Як позбутися плям після прищів

Плями, або сліди від постакне, з’являються від неправильного догляду за шкірою обличчя під час запального процесу або ж від невчасно або неправильно призначеного лікування. Не менш поширеною причиною появи таких дефектів буває і звичка видавлювати прищі. Якщо неправильно це робити – постакне вам забезпечене.

На нашій шкірі розташовується велика кількість судин, які спазмуються у місці утворення прища, через що виникає запалення. Після того, як прищ дозрів, лейкоцити виконали свою функцію, нейтралізувавши інфекцію, відбувається розширення судин і відновлення цілісності шкіри шляхом утворення нових судин. Таким чином, плями від прищів є місцем порушення циркуляції після запального процесу і місцем утворення судин і скупчення капілярів.

Найнеприємнішими є глибокі сліди від акне. У цьому випадку без процедур у кабінеті косметолога не обійтися.

Як прибрати сліди від прищів

Як позбутися плям після прищів

Минути такі плями можуть і самостійно. Але на це знадобиться набагато більше часу (від декількох місяців до року), особливо, якщо процес запалення був тривалим. Це також залежить від того, наскільки швидко клітини вашої шкіри оновлюються. І все ж правильний догляд і косметичні засоби можуть значно прискорити відновлення проблемних ділянок.

Серед доглядальних засобів є багато відбілюючих кремів і сироваток. У їх складі можуть міститися вітамін С, ніацин, арбутин, екстракти лакриці, сої, різні кислоти, ретиноїди, гідрохінон. Також можна використовувати різні маски для обличчя з глиною, екстрактом петрушки, лимонним соком. Зловживати такими засобами не рекомендується, оскільки в інших ділянках можна пересушити шкіру і отримати подразнення або лущення.

Як позбутися плям після прищів

Додавши до свого догляду засоби  з АНА-кислотами, запускається процес регенерації шкіри, таким чином, поступово видаляючи верхній шар епідермісу, відбувається освітлення темних ділянок.

Якщо ж таких засобів недостатньо, тоді потрібно вдатися до послуг косметолога. У кабінеті лікар може запропонувати багато методів для усунення плям від прищів і освітлення шкіри. Серед них можуть бути мікродермабразія, озонотерапія, лазерні методи, хімічні пілінги, мезотерапія. Який метод підійде саме вам, повинен вирішувати виключно лікар, оцінивши стан шкіри і ступінь глибини слідів. Крім цього, фахівець зможе грамотно підібрати доглядальну косметику, яка сприятиме зміцненню судин і освітленню слідів від прищів.

Як позбутися плям після прищів

Помітили у себе часті висипання? Не зволікайте з візитом до косметолога, адже своєчасно призначене лікування і правильно підібрані косметичні засоби сприятимуть загоєнню і відновленню вашої шкіри.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також