Як прибрати носогубні складки в 30 і 50+: популярні методи

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Носогубка – одна з головних зон ураження на обличчі, яка досить важко піддається корекції домашнього догляду, але зникає в одну мить у кабінеті косметолога. Чому не завжди носогубні складки можна заповнювати філерами та як їх потрібно прибирати в 30 або 50 років, читайте в матеріалі Beauty HUB.

Поява некрасивих заломів на шкірі, що йдуть від крил носа до кутів рота суттєво засмучує жінок будь-якого віку. Носогубні складки з’являються в основному в силу віку. Гравітаційний птоз – це опущення підшкірно-жирових пакетів на обличчі, їх виснаження та в’ялість внаслідок вікових змін. Друга поширена причина поява яскраво виражених носогубних складок – гіпертонус м’язів. Ця причина характерна для людей із активною мімікою в зоні крил носа. Заломи утворює верхня частина м’яза, яка піднімає крила носа й верхню губу.

Про те, як прибрати носогубні складки думають як у тридцятирічному віці, так і після перетину 50-річного вікового порога. Сучасна косметологія пропонує все нові методи боротьби з носогубкою.

Про старі та нові методи роботи з носогубними складками, топові косметологічні методи корекції носогубки розповіла лікарка-дерматолог, косметологиня, засновниця клініки естетичної медицини Z. Beauty Катерина Зонова.

Як розгладити носогубку: огляд найкращих методик

Існує п’ять методик для ліфтингу шкіри й власне вирішення питання носогубних складок. Чотири з них – косметологічні та п’ятий радикальний, який вирішує проблему на тривалий час, це пластична хірургія.

1. Контурна пластика носогубних складок: корекція філерами

Існують різні підходи в контурній пластиці, але в основному косметологи роблять заповнення середньої третини обличчя, який дає ліфтинг-ефект. Корекція носогубної складки проводиться філерами на основі гіалуронової кислоти.

Кому підходить: тим пацієнтам, у кого носогубка не сильно виражена, й для досить молодих пацієнтів.

Які можуть бути ускладнення: гіалуронова кислота з віком викликає лімфостаз, тобто підсилює набряклість, підтягуючи воду, що у нас в косметології та в народі називають «ефект жінки, що сильно п’є». Тому, якщо ви не хочете справляти таке враження, потрібно вибирати правильного фахівця, який вміє працювати з різними методиками або відпустить вас на хірургічну операцію тоді, коли допомогти вам практично вже не може.

Коли не можна колоти філери в носогубні складки

Якщо носогубна складка утворена опущенням й провисанням шкіри, то логічно, що заповнювати, збільшувати та розгладжувати філерами нічого не потрібно. Потрібно те, що опускається (в зоні щік, скул), піднімати назад, тобто потрібен ліфтинг шкіри. І тоді ми вирішуємо саму проблему носогубної складки, а не слідство, яке відбулося через її появу.

Заповнення носогубних складок гіалуроновою кислотою – це застаріла методика, коли філер вводиться прямо в складки й перетворює красиве жіноче обличчя в подібне ляльці або тварині. Її не рекомендується використовувати до певного віку.

При цьому важливо сказати, що зрілим пацієнтам 50+ можна проводити заповнення носогубних складок філерами. Оскільки в такому віці відбувається виснаження підшкірно-жирової клітковини й не вистачає обсягу не тільки в ділянці носогубки, але й у всій зоні навколо рота, на щоках і вилицях.

Якщо ж носогубна складка з’явилася з мімікою й ніби «впивається» в крила носа, то в цьому випадку косметолог працює тільки ботулотоксином. Ботокс пом’якшує міміку, розслаблює м’язи і знімає з них тонус.

как убрать носогубные складки

2. Як прибрати носогубку ін’єкціями: векторний ліфтинг Радіесс

Радіесс – це препарат на основі кальцію, який стимулює вироблення колагену за тими векторами, за якими лікар його вводить ін’єкційно під шкіру. Я дуже люблю цю методику, тому що цей філер не притягує воду й не викликає набряклості.

Чого остерігатися: часом пацієнти не бачать результату. Чому це відбувається? Тому що Радіесс ми вводимо дуже малими порціями й через це результат не може бути таким, як результат від хірургічної підтяжки. Тому тут питання в завищених очікуваннях.

3. Апаратна косметологія в боротьбі з носогубкою

Йдеться про ультразвуковий SMAS-ліфтинг Альтера. Це неінвазивний метод. Я рекомендую саме апарат Альтера, тому що у нього є візуалізація, й лікар прицільно бачить, з яким шаром він працює. Завдяки апарату лікар впевнений, що він не травмує судини й не проводить контузію нервів. Якщо ж працювати наосліп, то можна отримати ускладнення та звичайно не отримати потрібного результату.

Ліфтінг відбувається за рахунок нагріву м’язово-апоневротичного шару точковим способом, викликаючи його скорочення й активацію синтезу нових колагенових і еластинових волокон.

Кому підходить: і молодим пацієнтам із першими ознаками вікових змін, або «втомленим» обличчям, і пацієнтам 50+, у яких спостерігається відмінний стійкий результат вже після першої процедури, який із часом наростає ще більше – омолодження відбувається протягом трьох місяців і триває до 3-5 років.

4. Чим прибрати носогубні складки надовго: стек гілок ліфтинг

Це найбільш ефективний з усіх косметологічних методів. Я маю на увазі саме хірургічні нитки. Тому що мезонитки дають винятково армування: це така ниточка, яка вводиться в підшкірно-жирову клітковину для того, щоб простимулювати вироблення колагену, зробити шкіру більш еластичною та більш пружною. Але мезонитки не можуть давати ліфтинг: вони нічого не підтягують і не є векторами.

Що таке хірургічні нитки? Це нитки з насічками, які вводяться в підшкірно-жирову клітковину. Вони чіпляються за якірні точки й дають можливість за рахунок цих «шпильок», насадивши на них тканину обличчя, фактично підняти шкіру й зафіксувати її в потрібному місці. Додатково до цього пізніше навколо цих шипів виростає той самий колаген і за рахунок чого відбувається фіксація й ліфтинг.

Часто ставиться питання: чи заважають нитки, Радіесс у проведенні подальших підтяжок і процедур? Ні, не заважають. По-перше, кожен із препаратів розсмокчеться. По-друге, вони обидва можуть ускладнювати хірургу доступ, тому що знаходяться всередині, але при цьому провести операцію й підтяжку цілком можливо. І проводяться вони донині. Косметологія дуже широка і може для кожного пацієнта підібрати індивідуальну програму омолодження. Але для того щоб вибрати, лікарю-косметологу потрібно володіти всією інформацією.

Кому підходить: пацієнтам різного віку. Про необхідність цього методу тому або іншому пацієнтові можна сказати тільки після очної консультації. Все залежить від ізотипу обличчя, типу старіння тощо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також