Зміни в Bobbi Brown: Ханна Мюррей стала глобальним креативним директором бренду

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Косметичний бренд Bobbi Brown створив посаду глобального креативного директора, яка має суттєво вплинути на роботу компанії і здійснити в ній багато змін. Зайняла цю позицію зіркова візажистка Ханна Мюррей і вже поділилася своїми планами в новій ролі.

Косметичний бренд Bobbi Brown ось уже 30 років залишається фаворитом професіоналів б’юті-індустрії, зірок і королівських родин. Причина цьому — абсолютно свіжа подача та революційні ідеї компанії. Засновниця марки, зіркова візажистка Боббі Браун за допомогою своїх засобів першою розповіла світові про техніку нюдового макіяжу й почала транслювати концепцію природності, показуючи, що декоративна косметика має підкреслювати природню красу, а не маскувати її. Відтак бальзами для губ від Bobbi Brown створені для того, аби зволожити ніжну шкіру та надати їй яскравішого природнього відтінку. Туші зі свого боку надають природнього об’єму й роблять погляд виразнішим без обтяження та «лялькового» ефекту.

Компанія планує й надалі розвивати концепцію природності в макіяжі і транслювати нові, революційні сьогодні ідеї, зберігаючи за собою першість у просуванні глобальних б’юті-трендів. Для цього марка створила посаду глобального креативного директора й запросила посісти її зіркову британську візажистку Ханну Мюррей.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от hannah_murray1 (@hannah_murray1)

«Я дуже рада повідомити, що приєднуюсь до команди Bobbi Brown у новоствореній ролі глобального креативного директора. Шанування індивідуальної краси — це основні цінності, які поділяє як бренд, так і я особисто. Я з нетерпінням чекаю співпраці з командою та візажистами зі всього світу, аби внести захоплюючі інновації в мій улюблений бренд», — поділилася Ханна у своєму Instagram- акаунті.

На офіційному сайті бренду Bobbi Brown опубліковано цитати і плани Ханни Мюррей, у яких йдеться, що візажистка планує просувати ідеї індивідуальності та природності. Також вона прагне подивитися свіжим оком на всю систему роботи візажистів бренду й додати в неї новизни.

«Я хочу спиратися на принципи Боббі Браун про природну красу, індивідуальність і підкреслення особливостей зовнішності, особливо в цей революційний час. Також у моїх планах — продовжувати створювати інноваційні продукти, які будуть спрощувати б’юті-рутину жінок у всьому світі».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також