Знаменитий китайський б’юті-рецепт

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Знаменитий китайський б’юті-рецепт

Hair-ритуал, який додасть волоссю суперблиск і силу. Яскраве підтвердження чудодійних властивостей цього супер засобу – жінки Яо із села Хуанглуо у Китаї. Середня довжина волосся – близько 1,8 метра, до того ж до глибокої старості їх шевелюра зберігає яскравий колір без сивини.

Як з’ясувалося, протягом багатьох століть азіатські жінки дотримуються однієї маленької традиції: вони використовують рисову воду для догляду за шкірою та волоссям. Рисова вода – це, по суті, та сама в’язка субстанція, в якій варяться зерна рису. Саме її сучасні дівчата використовують у догляді за волоссям або ж готують її «полегшену версію»: у невелику посудину насипають жменю вже промитого рису, заливають чистою водою та залишають на 15 хвилин. За цей час вода вбирає всі корисні речовини, якими багатий рис.

При цьому оригінальний рецепт рисової води готується трохи інакше – він являє собою відвар, що трохи забродив. Спочатку рідину з-під вареного рису залишають на день у теплому місці, після чого зупиняють процес бродіння, помістивши її в холодильник. Ця кислувата на смак субстанція набагато багатша за своїми поживними властивостями: вона має у своєму складі антиоксиданти, мінерали, вітаміни В і Е.

Використовувати рисову воду можна як шампунь (до відвару додають рисове борошно, щоб вийшов густіший склад), ополіскувач або один з компонентів доглядальної маски. Усі рецепти на основі цього відвару допомагають зменшити жирність шкіри голови, прибрати лупу, активізувати ріст волосся і надати йому дзеркального блиску.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також