Домашні тренування: вправи з фітнес-гумками для сідниць

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Роздумуєте, що б такого нового додати до своїх тренувань? Пропонуємо вам нові тренування з використанням фітнес-гумки, які змусять ваші сідниці палати в самому прямому сенсі цього слова!

Фітнес-гумки можна вважати універсальним спортивним обладнанням для прокачування всього тіла: вони дешево коштують, їх можна купити в будь-якому спортивному магазині, вони прості у використанні й кожен може вибрати навантаження для свого рівня підготовки.

Перераховувати переваги можна ще довго, але краще замість цього ми покажемо вам вісім простих тренувань, які відмінно підійдуть для занять вдома. Красива і підтягнута попа через місяць гарантована!

Тренування №1

Це 15-хвилинне тренування змусить ваші сідниці горіти, а серце битися швидше. У ньому використовуються різні варіанти сідничних містків і присідань, так що нудьгувати вам точно не доведеться. Один сет повторюється два рази.

Тренування №2

Цю 10-хвилинне тренування від FitSugar проводить автор Love Sweat Fitness Кеті Данлоп. Якщо ви думаєте, що десять хвилин – це занадто мало для того, щоб дати потрібне вам навантаження, просто спробуйте.

Тренування №3

Це вбивче комбо кардіо і функціонального навантаження – 20-хвилинна високоінтенсивне функціональне тренування від SugarySixPack!

читайте також

Тренування №4

Ще одна 10-хвилинка для чудо-жінок! І ще один доказ того, що за такий короткий проміжок можна отримати гідне навантаження! Просто потрібно знати, як правильно комбінувати вправи.

Якщо вважаєте, що це занадто легко, візьміть фітнес-гумку з більш високим опором.

Тренування №5

За ці десять хвилин ви будете багато присідати, прогулюватися навшпиньки і навіть робити станову тягу. До речі, останнє особливо цікаво! Подивіться відео і спробуйте повторити.

Тренування №6

Це 13-хвилинне тренування теж не дасть вам занудьгувати. Ви будете ходити боком в напівприсіді, робити махи ногами вбік і розведення.

Тренування №7

Це тренування з фітнес-гумками буде трохи легше за попередні, тому рекомендується використовувати його як розминку перед більш серйозним навантаженням.

Тренування №8

Цей варіант підійде всім, хто віддає перевагу більш тривалим тренуванням. Тридцять хвилин присідань, махів, розводок і сідничних містків – справжнє випробування для сідничних м’язів і вашого терпіння.

Пропонуємо починати з більш коротких тренувань і, якщо ви поки не впевнені в своїх силах, вибирати гумки з меншим навантаженням. Через день ви зможете повною мірою оцінити наслідки і вирішити, чи варто брати більш тугу гумку або поки варто залишитися на колишньому рівні. Особливо це стосується тих, хто влаштував собі місячні канікули від тренувань.

Нагадуємо, що при відновленні регулярних тренувань (2-3 рази на тиждень) колишня форма повернеться до вас через два тижні. Так що не поспішайте, починайте поступово, звикайте до нового навантаження і готуйтеся до літа!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також