Кортні Кардаш’ян ділиться секретом ідеальної шкіри

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кортні Кардаш’ян ділиться секретом ідеальної шкіри

Як і всі сестри Кардаш’ян, Кортні з віком нітрохи не змінюється: ідеальний контур, текстура і відтінок обличчя. За словами зірки, такого вигляду її обличчю надає популярна сьогодні салонна процедура.

До найстаршої сестри з найвідомішого сімейства Америки увага прикута вже майже 20 років. Якщо порівняти фото Кортні Кардаш’ян часів шоу Keeping Up With Kardashians, яке почало виходити наприкінці нульових, і сучасні знімки в соцмережах, можна помітити, що на обличчі не позначається плин часу. Усім цікаво, у чому секрет молодості зірки.

Нещодавно в соцмережах Кортні Кардаш’ян розповіла, що для того, аби на її шкірі не з’являлися навіть натяки на вікові зміни, вона регулярно проводить PRP-терапію або плазмоліфтинг.

Що таке PRP-терапія

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

PRP-терапія — методика, яку косметологи запозичили з медицини, тому вона швидко завоювала довіру серед зірок. Для того, аби провести процедуру, у пацієнта беруть кров і обробляють її на дуже високій швидкості в центрифузі. Під час цього вона збагачується тромбоцитами — кров’яними клітинами, які відповідають за регенерацію — і стає максимально корисною для організму. Після спеціальної обробки кров’яний коктейль назад вводять у шкіру пацієнта.

Суть процедури полягає в тому, щоб без зайвих компонентів запустити в шкірі процеси відновлення й покращити її стан. Зокрема в медицині PRP-терапію проводять після серйозних операцій, щоб пришвидшити процес відновлення тканин і уникнути утворення рубців. Її також застосовують у стоматології після встановлення зубних імплантів з її допомогою тканини швидше відновлюються та чужорідні тіла краще приживаються.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gloss Angeles (@glossangelespod)

«Кров, багата на тромбоцити, має величезну кількість факторів росту, які запускають процеси регенерації клітин шкіри, — каже доктор Джейсон Даймонд, власник косметологічної клініки в Лос-Анджелесі, який проводить процедуру Кортні Кардаш’ян, її сестрам і іншим американським зіркам. — Процедуру можна проводити як самостійно, так і поєднувати з мікронідлингом, щоб ефект був тривалішим і більш вираженим».

За що Кортні Кардаш’ян полюбила PRP-терапію

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Кортні Кардаш’ян стверджує, що PRP-терапія — одна з небагатьох процедур, яка дарує їй комплексний ефект. Плазма містить фактори росту, білки, ферменти, вітаміни та вважається потужним стимулятором колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Після процедури обличчя помітно омолоджується, шкіра набуває красивого юнацького відтінку і здорового сяйва. Крім цього, можна забути про тьмяність і в’ялість обличчя — спеціально оброблена кров заряджає клітини енергією ви прокидаєтесь вранці з таким виглядом, ніби щойно зробили цілий комплекс процедур.

Лікар Кортні, доктор Даймонд підтверджує спостереження зірки. Він запевняє, що процедуру виконує пацієнтам із різними проблемами: віковими змінами, мімічними зморшками, рубцями від акне або механічних пошкоджень і навіть гіперпігментацією. Власна кров, але покращена, — це буквально панацея для шкіри.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Ще одна перевага PRP-ліфтингу: процедура не вимагає введення сторонніх препаратів у шкіру, які організм не завжди добре приймає. На відміну від філерів або інших компонентів, власна кров завжди чудово сприймається організмом, не вступаючи з ним у конфлікт, і працює в проблемних зонах. 

«Це хороший спосіб омолодження шкіри, особливо для тих пацієнтів, які бояться побічних ефектів від введення філерів, — каже Джейсон Даймонд. «Ефект PRP-терапії може тривати до 18 місяців, а це досить тривалий проміжок часу, як для косметологічної процедури».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також