Магнітні бурі в червні 2021: коли чекати та як пережити

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Магнітні бурі в червні 2021: коли чекати та як пережити

Редакція Beauty HUB традиційно підготувала для вас календар магнітних бур на червень 2021 року, а також зібрала поради фахівців, як уникнути негативного впливу спалахів на Сонці.

Коли будуть магнітні бурі в червні, варто записати всім і кожному. Геомагнітні коливання, спровоковані потоками сонячного вітру, можуть тривати від кількох годин до кількох діб і впливати на різноманітні процеси безпосередньо на Земній кулі. Зокрема, геомагнітні бурі впливають і на наше з вами здоров’я.

Коли будуть магнітні бурі в червні 2021 року, читайте просто зараз.

Коли чекати магнітні бурі в червні 2021 року

Магнітна буря 8 червня 2021 року. На початку другого тижня літа очікується незначне геомагнітне коливання. Воно зачепить здебільшого метеочутливих людей.

Магнітна буря 9 червня 2021 року. Цей спалах на Сонці також буде незначним, тому, за прогнозами фахівців, не принесе із собою негативного впливу.

Як пережити магнітні бурі в червні 2021 року

 • Проблема, яка найчастіше спіткає людей під час магнітних бур — головний біль. Щоб вберегтися від нього, у періоди сонячної активності не завадить виділити час для легкої фізичної активності. Ранкова пробіжка, йога, гімнастика, зрештою, навіть активна прогулянка парком покращить циркуляцію крові та лімфи в організмі і вбереже від поганого самопочуття.
 • Магнітні бурі часто спричиняють підвищену емоційність. Щоб уникнути неприємностей, напередодні та під час геомагнітної активності, старайтеся тримати під особливим контролем свої емоції, абстрагуватися від негативних ситуацій і токсичних людей.
 • Ще один доведений факт — геомагнітна активність робить організм більш вразливим. Саме тому медики радять людям із хронічними захворюваннями напередодні сильних магнітних бур консультуватися зі своїми лікарями й дотримуватися рекомендацій стосовно прийому ліків.
 • Здоровим людям також краще не випробовувати долю й під час сонячної активності не перевантажувати себе алкоголем, важкою їжею, сигаретами та кофеїном. Варто просто дотримуватися стандартних правил здорового способу життя, і жодні бурі не принесуть вам прикрощів.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також