Пептиди в таблетках: як підібрати і для чого вони потрібні

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Пептиди в таблетках

Пептиди можна не тільки застосовувати за допомогою косметичних засобів, але й вживати у вигляді таблеток. Розбираємось, що це таке і для чого їх п'ють.

Що таке пептиди

Пептиди – це короткі сполуки амінокислот, за допомогою яких відбувається регуляція білків у клітинах організму. Білки у свою чергу виконують життєво важливі функції для повноцінної роботи нашого організму (наприклад, будівельну, захисну, транспортну і т.д.). Оскільки пептид має невеликий розмір, він може проникати в ядро ​​клітин і подавати сигнали для запуску процесу синтезу білка. Таким чином, клітина отримує будівельний матеріал для свого оновлення.

З віком власних пептидів в організмі стає все менше, так і починається процес старіння. Для того, щоб зупинити такі процеси в організмі, застосовуються пептиди в таблетках.

Пептиди в таблетках

Які бувають пептиди

Харчові пептиди використовуються для кращого розщеплення білків у травленні.

Пептидні гормони відповідають за регуляцію активності органів та клітин (наприклад, для зміни швидкості сполук ферментів). Серед них: окситоцин, інсулін, глюкагон та інші.

Біорегуляторні пептиди відповідають за різні процеси, що відбуваються в організмі (наприклад, старіння, омолодження та багато іншого). Такі пептиди можуть бути штучними чи натуральними. Найчастіше для покращення стану організму застосовуються саме біорегуляторні пептиди, які були відкриті вченими-геронтологами Хавінсоном та Морозовим.

Пептиди в таблетках

Навіщо п’ють пептиди

Пептиди приймають для регуляції імунної, нервової, ендокринної та інших систем організму. Завдяки прийому пептидів всередину вдається покращити стан органів і систем, чим і сповільнити повноцінне в’янення організму. Для того, щоб правильно приймати пептиди у таблетках, потрібно обов’язково пройти повну діагностику та скласти генетичний паспорт, щоб розуміти можливі ризики виникнення захворювань.

Пептиди в таблетках

Після оцінки стану вашого здоров’я та організму лікар призначає індивідуальну схему терапії та препарати. Адже пептидів дуже багато, як і видів їхнього застосування (наприклад, крапельниці, внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, БАДи, гранули, маска з пептидом епіталоном). Крім лікування, за допомогою пептидів можна проводити профілактику, що допомагає покращити життєву активність. Застосовувати пептиди в таблетках як профілактику можна з 25 років. Але варто пам’ятати, що кожен пептид може впливати лише на певні клітини органу та не впливати на інші. Саме тому так важлива консультація грамотного фахівця у підборі найбільш ефективної схеми.

Пептиди в таблетках

Важливо розуміти, що пептиди не лікують серйозних захворювань, а можуть допомогти як доповнення до основного лікування. Адже основна функція пептидів спрямована на підтримку та відновлення молодості організму. Пептиди у таблетках практично не мають протипоказань, не викликають звикання та не мають побічних ефектів. Якщо ви вирішили використати пептиди в таблетках для покращення здоров’я свого організму, обов’язково зверніться до лікаря, але й пам’ятайте, що прийом одних лише пептидів не допоможе зупинити процеси старіння, а тільки дасть поштовх для запуску важливих механізмів в організмі. Чарівного еліксиру молодості ще не винайшли, тому важливо підходити до процесу комплексно, включаючи у своє життя фізичні навантаження, дотримуватися збалансованого харчування, стежити за емоційним станом і вести активний спосіб життя.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також