Процедури перед Новим роком 2022: думка експерта

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Процедури перед Новим роком 2022: думка експерта

Якщо ви хочете не загубитися в передноворічній метушні, б’юті-рутину варто планувати заздалегідь. Редакція Beauty HUB попросила лікарку-косметологиню та б’юті-підприємця Олену Романову скласти ефективний список процедур для обличчя перед Новим роком 2022 року.

Олена Романова

Олена Романова – лікарка-косметологиня, засновниця Elena Romanova beauty space та студії монопослуги Fit For Face – масажі для обличчя

Вже почалася передноворічна метушня – купівля подарунків, дитячі свята, підготовка святкового столу, і це чудовий час. Проте хочеться не забути про себе кохану й виглядати у новорічну ніч як королева, а не як бджілка-трудівниця! На манікюр, укладання/стрижку й макіяж можна сходити 31 грудня й отримати розкішний результат, чого не можна сказати про багато косметологічних процедур, ефективність яких проявляється через час. Найчастіше ін’єкційні й апаратні маніпуляції потребують реабілітаційного періоду, про який забувають пацієнти, спираючись лише на фінальний результат, який може і не наступити до Нового року 2022 року.

Я розробила компактний путівник з процедур для обличчя перед Новим роком 2022, який допоможе вам грамотно використати час з максимальною користю для себе. Поїхали!

15 днів до Нового року 2022

Процедури перед Новим роком 2022: думка експерта

Чищення, пілінги, ін’єкції слід робити заздалегідь, не пізніше ніж 13-15 днів до Нового року. Чому? Тривалий термін реабілітації та складність (індивідуальність) у точній даті фінального результату. Які естетичні недосконалості можуть бути в новорічну ніч? Почервоніння, лущення, мікротравми й синці. Тому, щоб не маскувати наслідки догляду під шаром тонального крему, записуємося заздалегідь.

10 днів до Нового року 2022

Процедури перед Новим роком 2022: думка експерта

Зволожувальний курс процедур для обличчя в косметолога або домашня б’юті-рутина з масками для обличчя з інтервалом 1-2 дні. Навіщо? Втома й навантаження перед святами буквально «висмоктують усі соки» зі шкіри обличчя, тому ми займаємося відновленням сяйва та здорового вигляду, плюс працюємо зі своєю нервовою системою. (З останньої бажано працювати безперервно.) Дівчата з жирним типом шкіри, будь ласка, робіть зволожувальні маски – вони потрібні всім!

7 днів до Нового року 2022

Процедури перед Новим роком 2022: думка експерта

Ліфтинг або детокс-курс процедур для обличчя в косметолога або в домашній б’юті-рутині. Я за детокс перед Новим роком у будь-якому його вигляді! Багато дівчат вважають детокс-косметику маркетинговим прийомом, але це не завжди так. Вибирайте надійні маски, і вони подарують вам не тільки очищення пір, яке потрібне всім, але й насичення шкіри мікроелементами й мінералами. А ось маски з ліфтинг-ефектом потрібно робити, виходячи з потреб і вікових даних. Чому? Не всім потрібно ущільнювати шкіру, підвищувати пружність і працювати з овалом обличчя.

3 дні до Нового року 2022

Процедури перед Новим роком 2022: думка експерта

Масаж і самомасаж для обличчя – за пару днів до свята, а краще щодня. Навіть якщо ви не володієте техніками самомасажу, то почніть з лімфодренажного (є інструкція на мою сторінку в Instagram). Як працює? Погладжування по лімфодренажних лініях двічі на день покращать стан шкіри, підготують її до «ударного» навантаження масками і допоможуть досягти максимального ефекту.

3 години до Нового року 2022

Процедури перед Новим роком 2022: думка експерта

Експрес-догляд для обличчя: патчі, масажі перед макіяжем, тканинні маски з кислотами або вітаміном С. Я вас прошу – не полінуйтеся останній раз року, що минає, доглянути за собою! Дозволяю вам використовувати абсолютно всі (адекватні) інстаграмні б’юті-засоби, які допоможуть вашій шкірі й емоційному стану бути здоровими та щасливими. Я зробила б акцент на сяйво і відбілювання. Чому? Найпростіше досягти яскравого результату. Все, що потрібно перед новорічною ніччю!

«Кажуть, під Новий рік що не побажається, все завжди здійсниться, все завжди збувається!» Вірте в диво, загадуйте бажання, і нехай вони обов’язково здійснюються. Любіть себе і пам’ятайте, що всі б’юті-бажання у ваших руках.

З Новим роком!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також