Що відчуває чоловік, знаходячись у жінці: несподівані результати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Що відчуває чоловік, находячись у жінці: несподівані результати

Відчуття чоловіка під час сексу відрізняються від жіночих. Першим випробувати оргазм набагато легше, зате у жінок оргазм набагато яскравіший. Що ж відчуває чоловік під час оргазму? Ви здивуєтеся, але цієї хвилини у нього повноцінно працюють всі п'ять органів почуттів: зір, слух, дотик, смак і нюх.

 

Що відчуває чоловік під час сексу? Усі знають, що чоловіки люблять очима, але під час сексу «включається» не лише зір. Розглянемо детальніше, що відчуває чоловік, коли входить у жінку. Попереджаємо: інформацію про те, як і від чого чоловіки отримують задоволення, представники сильної статі розповіли самі.

Що відчуває чоловік, коли займається сексом, — зір

Зір – єдиний значущий орган почуттів чоловіка. Зорове сприйняття вкрай важливо для чоловіка не тільки до сексу, але і під час нього. Чоловікам важливо спостерігати реакцію жінки під час його пестощів, її погляд, позу, вигини тіла і багато іншого. Все це підсилює статеве збудження, кров з божевільною швидкістю приливає до статевих органів, приємні відчуття в області живота посилюються. Саме тому жінка, яка вміє управляти собою, здатна вивести чоловіка на пік задоволення досить швидко.

Поширені жіночі помилки: несексуальна спідня білизна або ночнушки/піжами, темрява під час прелюдії та сексу. Якщо вам незручно займатися сексом при яскравому світлі, спробуйте запалити свічки або нічник – не ховайте себе від свого чоловіка.

Що відчуває чоловік, находячись у жінці: несподівані результати

Що відчуває чоловік під час сім’явипорскування — слух

Чоловікові важливо чути, що жінка, з якою він займається сексом, робить це із задоволенням. Його збуджують стогони, шепіт, незрозуміле белькотіння, крики і навіть вульгарності, сказані партнеркою в момент пристрасті, – адже це вираження захоплення і задоволення від його дій. Це підстьобує зробити процес ще приємнішим, довести жінку до оргазму і почути звук її пристрасті. У збудженого звуками чоловіка частішають дихання і пульс, напружуються м’язи, приливає кров до кінцівок. Вмикайте під час сексу легку тиху музику, яка налаштує чоловіка на сексуальні подвиги.

Що відчуває чоловік під час статевого акту — нюх та смак

Пам’ятаєте фільм «Запах жінки», де герой Аль Пачіно сприймає тільки запахи? Так більшість чоловіків відчуває феромони, які виходять від збудженої жінки. Чоловіків також не залишає байдужими запах волосся, запах виходить від тіла, при цьому краще, щоб він був природний, але іноді спрацьовує парфумерія або косметика. Під час ейфорії у чоловіків пульсує скроні, червоніє обличчя.

Чоловікам подобається солонуватий смак чистого жіночого тіла, а вагінальні секрети «включають» сексуальні реакції на несвідомому рівні. До речі, запах улюбленої жінки для кожного чоловіка є унікальним, він дізнається його з сотні інших. Деякі виділяють жінок саме на смак, він здається для них особливим, збудливим до божевілля. Але немите тіло має неприємний, гірко-солоний смак і неприємний запах, що може відвернути від бажання цілувати жіноче тіло навіть самого пристрасного партнера.

Що відчуває чоловік, находячись у жінці: несподівані результати

Що чоловіки відчувають, коли збуджуються, – дотик

Спробуйте зв’язати чоловіка, не дати йому можливість торкатися  вашої шкіри, відчути вашу реакцію на його дотик? Йому буде значно складніше правильно поводитися під час сексу, дії будуть невпевненими, навіть незграбними. Чим менше у чоловіка буде можливості відчувати вас, тим більше секс буде схожий виключно на фізичний контакт, без емоцій. До речі, сам статевий акт – процес дотику, більшість чоловіків відчувають під час сексу/оргазму хворобливе поколювання, приємну ломоту в області попереку.

Чоловік і секс: які почуття він зазнає

Що відчуває чоловік, находячись у жінці: несподівані результати

Чоловічий оргазм фізіологічно поділяють на чотири стадії.

 • Збудження. Фіксується прилив крові, ерекція, прискорюється серцебиття, підіймаються і збільшуються в розмірі яєчка.

Ерекцію поділяють на три типи:

 • Спонтанну – виникає несвідомо, до 6 разів за ніч.
 • Рефлекторну – виникає від дотиків до пеніса й анальної області.
 • Психогенну – саме вона відповідає за сексуальний потяг. На неї впливають звуки, запахи, фантазії, смаки, візуальні образи і все, що пов’язано з сексуальною уявою. В середньому у статевозрілого чоловіка трапляється близько 11 ерекцій за день.
 • Фаза плато. Статевий член і яєчка продовжують збільшуватися.
 • Фаза оргазму. Відбувається викид сперми, тонічний спазм м’язів, зростає кров’яний тиск, свідомість затуманюється. Тривалість чоловічого оргазму – 6-10 секунд. Чоловік оргазмує в десятки разів яскравіше, якщо він відчуває до партнерки романтичні почуття.
 • Розширення. Ерекція знижується, яєчка опускаються, мошонка розслаблена. У цій фазі м’язові спазми зупиняються, серцевий ритм і кров’яний тиск знижуються.

Якщо підсумувати, що відчуває чоловік, перебуваючи в жінці, написане науковою мовою, то чоловік відчуває:

 • знемогу, напруження, що зростає, і приємне поколювання в області статевих органів;
 • тепло, що розливається по всьому тілу;
 • пульсацію внизу живота, помітно посилюється в момент настання оргазму;
 • розслаблення після оргазму, може відчувати дзвін у вухах.

Коли збуджений чоловік не може закінчити збудження оргазмом, він відчуває болючі відчуття і важкість у області статевих органів.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також