Струменевий оргазм (сквірт): що це таке і чому варто спробувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Редакція Beauty HUB запускає новий формат авторських статей, які відтепер вестимуть наші колумністи: експерти, підприємці, спортсмени і народні улюбленці. Сьогодні у нас в гостях – Юлія Гайворонська, секс-коуч, власник магазину gayvoronskaya sex-shop.

Оргазм, який приніс багатьом жінкам відчуття власної неповноцінності, називається струменевий. І я сьогодні не утворюватиму яскраві струменеві річки, що ллються з вашого тіла. Всі – дорослі люди і розуміють, що мокрий, струменевий оргазм показали нам вперше в порно. Ми стали дивитися на жінок, які оргазмують у супроводі річок, стали шукати заповітну зону G і болісно придбавати курси зі сквірту, які схожі на висікання іскри. Сильне розчарування супроводжує всіх, кому так і не вдалося її, заповітну, висікти, і, схоже, пора детально прояснити суть цього процесу.

Для початку сквірт – це мокрий або струменевий оргазм, який досягається скороченням м’язів тазового дна, при цьому відбувається викид секрету парауретральних залоз Скіна. Тобто рідина витікає не з вагіни, а з нижньої ділянки уретри. Її там – від мілілітра до столової ложки. По суті, якщо уретра близько розташована до входу у вагіну, це частіше трапляється природним чином, і сквіртують багато жінок, навіть не помічаючи цих пари крапель, хоча чекають дощу. Якого не може бути. Що може? Якщо ви стимулюєте не пенісом, а руками, використовуючи рухи, показані на просторах інтернету, ви можете добути сквірт, але можете і сильно пошкодити ніжні тканини залози і уретри. Дівчина може зіткнутися з тим, що їй просто подразнюють шийку сечового міхура, і підтікає свіжа сеча без запаху і жовтого кольору. Секрет залоз Скіна схожий на секрет передміхурової залози, але частіше за все через жорсткі маніпуляцій руками провокується сечовий міхур. Дівчина відчуває себе зґвалтованою, чоловік розчаровується.

Струйный оргазм (сквирт): что это такое и почему стоит попробовать

Навіщо така «перемога», я без поняття, швидше за все для самоствердження чоловіків. Але невже це єдине, чим партнер можете підняти самооцінку?

Зараз тенденції постсквірта, «досягнутого» руками, – це пластика уретри і відновлення розбитих часом тканин, які не можуть нормально виконувати свою функцію.

Сквірт не варто вважати каноном найкрутішого оргазму! Тому що всі оргазмують по-різному, і реально це схоже на упереджену вимогу до жінок. Вона не стає гірше, якщо не сквіртує. Дівчата, дорогі, не потрібно зі шкіри пнуться, щоб продемонструвати сквірт, таке ставлення – від незнання елементарної фізіології. Спокійно говоріть про те, як вам зробити приємно, і приймайте себе. Якщо тільки кліторальний оргазм, значить так і буде, але не потрібно добувати із себе іскру!

Це нормально – оргазмувати одним або декількома видами оргазмів, найчуттєвіший – це оргазм за оргазмом, мультиоргазм, але про це ми поговоримо наступного разу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також