Тренування на вулиці – використовуємо лавку і турніки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тренування на вулиці – використовуємо лавку і турніки

Коли немає можливості ходити в спортивний клуб, завжди можна перенести свої тренування на вулицю. У таких занять є маса переваг для здоров’я й емоційного стану. Розповідаємо більш докладно!

Чим тепліше стає погода, тим менше у нас відмовок нарешті підняти себе з дивана або вигнати з робочого місця і піти трохи розім’ятися на свіжому повітрі.

Користь тренувань на вулиці

За даними School of Built Environment в Единбурзі, прогулянки на природі заспокоюють розум і знімають втому. Крім цього, в парку або на спортивному майданчику достатньо місця для того, щоб ви відчували себе у відносній безпеці в зв’язку з пандемією коронавірусу. Але це ще не всі переваги!

Будете тренуватися довше. Ви можете натиснути «стоп» на біговій доріжці, але ви не зможете просто зупинити тренування, якщо пройшли або пробігли п’ять кілометрів і більше. Хоча б тому, що вам треба якось повернутися в точку старту або додому. Навіть якщо ви перейдете на ходьбу, це все одно можна вважати тренуванням.

Спалите більше калорій. Дослідження показують, що тренування на вулиці спалюють на 10% більше калорій порівняно з таким ж тренуванням, але в залі.

«Коли ви занурені в навколишнє середовище, то менше зосереджуєтесь на тому, наскільки ви втомилися або наскільки сильно болять ваші м’язи, говорить Джон Поркарі, фізіолог з Університету Вісконсін-Ла-Кросс. Ми провели дослідження, в якому випробовувані проїжджали через віртуальну сільську місцевість і брали участь у перегонах проти інших людей, і виявили, що навантаження виявилося на 12% більше, тому що люди відволікалися».

Внесете різноманітність у тренування. У парку або на спортивному майданчику немає тренажерів, але можна використовувати «підручні засоби» лавки, турніки, сходи і навіть парапети. І тут вам точно не варто турбуватися, що ви завдаєте незручностей своїм сусідам стрибками на скакалці та іншими гучними вправами.

Почуватиметеся щасливіше і зменшите стрес. Згідно з серією досліджень, опублікованих у Journal of Environmental Psychology, спілкування на природі змушує людей почуватися більш живими. Низка інших нещодавніх досліджень також показала, що прогулянки і фізична активність на вулиці покращують настрій, заряджають енергією і допомагають краще впоратися з гнівом і депресією.

Відео з тренуваннями на вулиці

Кругове тренування на вулиці

ТОП-5 вправ на вулиці для дівчат

Тренування для схуднення на вулиці. Вправи з лавкою

Тренування на вулиці для дівчат. Вправи з турніками і тренажерами

Інтенсивне тренування на вулиці

І пам’ятайте: тренуючись на вулиці, ви завжди можете використовувати для розігріву біг підтюпцем! До речі, це ще один з плюсів вуличних тренувань.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також