Як швидко відростити брови: покрокова інструкція

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як швидко відростити брови: покрокова інструкція

Відростити густі брови після невдалого вищипування — ще той виклик. Однак цілком реальний. Розберемося, що робити, аби зробити брови густішими та вдосконалити їх форму.

Густі, наповнені брови природної форми стали справжнім фетишем останніх років. Часто саме вони грають головну скрипку в б’юті-образах знаменитостей і моделей. Усі зірки, починаючи від Кари Делевінь і закінчуючи Анджеліною Джолі останнім часом говорять про те, що гель для брів часто стає їхнім єдиним косметичним засобом. Нічого дивного, адже культ природності поширюється абсолютно на всі аспекти б’юті-сфери.

Але що робити, коли ваші брови досі не можуть оговтатися від тенденції на шовкові ниточки, потрапивши до рук некомпетентного майстра, або сама природа зіграла з вами злий жарт? Розчаровуватися не варто. Можна принаймні спробувати відростити брови в домашніх умовах.

Як швидко відростити брови: покрокова інструкція

Як відростити брови в домашніх умовах після вищипування

Попереджаємо відразу, відростити брови за два дні не вийде. Секретів, які б допомогли зробити це, не знає ні редакція Beauty HUB, ні найкращі бров-майстри з Голлівуду й Парижа. Спеціалісти говорять про те, що заповнити мінілисини в бровах або повернути широку форму можна в середньому за 3–6 місяців. Саме за такий час відновлюється активність волосяних фолікулів і відростають нові волосинки. Якщо у вас і всієї вашої родини генетично рідкі брови, або дуже тонкі і світлі, на диво також сподіватися не варто. Однак зміцнити їх і трішки покращити зовнішній вигляд можна.

Перше правило, яке важливо пам’ятати під час відрощування брів не зашкодьте! Тобто на період відрощування відмовтеся від пінцета й іншого механічного впливу на брови, особливо в домашніх умовах. Ритуал хаотичного висмикування може травмувати не лише ті волосинки, які ви бажаєте видалити, але й сусідні й погіршити ситуацію. Якщо є гостра потреба в тому, щоб коригувати форму брів, доручіть цю справу професіоналу. Спеціалісти знають, як правильно вищипувати брови без травматизму.

Як швидко відростити брови: покрокова інструкція

Друге правило розкішних брів: очищення. Усі ми звикли приділяти мінімум 10 хвилин на день шкірі обличчя: очищення, відлущування мертвих клітин, зволоження. А брови під час цих ритуалів просто оминаємо й ігноруємо. Не треба так. Мертві частинки шкіри, залишки косметики — усе це забиває пори й перешкоджає виростанню волосин. Якщо хочете пришвидшити ріст волосин, добре обробляйте брови засобом для зняття макіяжу, очищайте пінкою або гелем. І, звісно, зволожуйте. Про це поговоримо далі.

Третє правило — хороший догляд. Стандартний закон: шкіра і волосини мають кращий вигляд і швидше оновлюються тоді, коли їх добре зволожують і живлять. Найкраще стимулюють ріст брів натуральні олії, такі як арганова, оливкова, рицинова, реп’яхова та мигдалева. Велика кількість корисних мікроелементів у складі рослинних засобів заряджає фолікули і стимулює оновлення. Можете обрати олію, яка вам більше до вподоби або змішати одразу декілька. Наносити їх потрібно на ніч щіточкою для брів за лінією росту волосин.

Як швидко відростити брови: покрокова інструкція

Не варто забувати і про професійні засоби. На ринку є безліч чудових варіантів сироваток для брів із тими ж натуральними оліями, пептидами та колагеном, які одночасно стимулюють ріст, потовщують та зміцнюють вії й позбавляють необхідності наносити гель чи туш. Ще одна рекомендація спеціалістів тим, хто бажає відростити красиві бровирозчісуйте та масажуйте їх. Так, саме масаж і розчісування брів стимулює кровообіг у клітинах і пришвидшує ріст волосинок.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також