Блефаропластика без операції: лазерні методики, SMAS-ліфтинг, термаж

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Блефаропластика без операції: лазерні методики, SMAS-ліфтинг, термаж

На відміну від хірургічної блефаропластики, яка лише прибирає зайву шкіру, апаратні процедури працюють також з її якістю – покращують тонус і колір шкіри навколо очей, прибирають зморшки та пігментацію.

Апаратна косметологія – один із основних трендів 2019 року. Методики вдосконалюються та стають дедалі ефективнішими. Beauty HUB продовжує розмову про варіанти безопераційної блефаропластики з лікаркою-дерматокосметологом, сертифікованою тренеркою компанії «АльтаТМ», авторкою комплексних програм в естетичній медицині зі створення досконалого образу Аллою Вітровою.

Алла Вітрова

– Зона навколо очей дуже чутлива й одна із найскладніших областей обличчя щодо роботи. Тому дуже важливо приділяти увагу профілактиці її старіння і вчасно коригувати недоліки, що виникають. Ми вже говорили про ін’єкційні методики безопераційної блефаропластики, давайте тепер розглянемо апаратні.

Лазерне шліфування шкіри – вуглекислотний лазер, знімаючи шар старих клітин, відкриває оновлену свіжу поверхню шкіри розгладжує зморшки та забирає пігментацію. Курс складається із 5 сеансів, а ефект тримається до трьох років.

Інфрачервоний термоліфтинг – м’яко прогріваючи тканини, стимулює фібробласти шкіри та подальше вироблення колагену й еластину. Після 3-5 сеансів шкіра стає менш в’ялою та атонічною.

Фракційний фототермоліз – завдяки сильному нагріванню тканин руйнує старі клітини шкіри, активізує процеси розподілу та зростання нових клітин, синтезу колагену й еластину. Процедура допомагає боротися зі зморшками, гіперпігментацією, мелазмою та кератозом. Курс складається з 3-4 сеансів із перервою місяць.

Нашуміла процедура SMAS-ліфтингу (ультразвукова блефаропластика) використовується для видалення жировиків та омолодження шкіри навколо очей. Ультразвукова хвиля проникає глибоко у тканини до підшкірно-жирової клітковини, руйнує жирові клітини та скорочує колагенові волокна, що призводить до ефекту ліфтингу. Процедура виконується одноразово, досить дорога.

Термаж – це нова процедура, яка робиться на апараті TermaCool. Ліфтинг-ефект досягається завдяки прогріванню глибоких шарів шкіри радіохвилями. Процедура болісна, застосовується з аплікаційною анестезією. Ефект зберігається до 5 років.

RF-ліфтинг – технологія, схожа на термаж, але має меншу глибину впливу. Процедура трохи зменшує набряклість під очима, покращує стан шкіри. Іноді потрібно провести до 10 сеансів.

Варто пам’ятати, що необхідного естетичного ефекту допоможе досягти лише правильне поєднання різних методик. На додаток до основної терапії, щоб прискорити процеси відновлення, покращити тонус та тургор шкіри навколо очей, потрібно використовувати креми та сироватки. Професійні засоби останніх поколінь в разі системного застосування здатні зменшити набряки під очима та висвітлити цю зону.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також