Магнітні бурі в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

 • Halloween

Магнітні бурі в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

Коли будуть магнітні бурі в грудні 2021 і як вберегтися від їхнього негативного впливу? Всю інформацію традиційно підготувала редакція Beauty HUB.

Дати магнітних бур астрологи радять обов’язково фіксувати в календарі. Те, що ми не можемо побачити геомагнітну активність, не означає, що вона на нас не впливає. Погіршення самопочуття, безсоння, загострення хронічних хвороб і навіть проблеми з травленням можуть бути спричинені саме активністю на Сонці. Проте не варто думати, що магнітні бурі — це вирок. Багато експертів говорять про те, що коригування елементарних рутинних справ у період геомагнітних спалахів може значно покращити якість життя.

У грудні 2021 року прогнозується чотири магнітні бурі різної інтенсивності. Перше коливання геомагнітного поля Землі прогнозується вже на першу п’ятницю місяця і триватиме два дні. І ще три геомагнітні спалахи відбудуться всередині місяця і в останні два дні грудня.

Щоб максимально зменшити вплив сонячних спалахів на організм, важливо всім і кожному знати графік магнітних бур на грудень 2021 року.

Коли чекати магнітні бурі в грудні 2021 року

Магнітні бурі в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

Магнітна буря 3–4 грудня. Наприкінці першого тижня грудня прогнозується слабка геомагнітна активність. Дискомфорт можуть відчути ті, хто схильний до серцево-судинних захворювань та страждає на хронічні головні болі.

Магнітна буря 10 грудня. У другу п’ятницю грудня аналогічно планується магнітна буря. Оскільки геомагнітна активність буде слабкою й нетривалою, вона не матиме значного впливу на людей.

Магнітна буря 18–22 грудня. У ці дати астрологи прогнозують сильні спалахи на Сонці. Пік геомагнітної активності випадає на 19 грудня — неділю. Оскільки офіційно це вихідний день, постарайтеся не перевантажувати себе відповідальними справами і складною роботою.

Магнітна буря 30–31 грудня. Останні два дні року також минуть під впливом геомагнітних коливань. У ці дні можуть прослідковуватися перепади настрою й підвищена втомлюваність. Тому період магнітної бурі — не час для важливих зустрічей чи прийняття доленосних рішень.

Як пережити магнітні бурі в грудні 2021 року

Магнітні бурі в грудні 2021 року: коли чекати й що планувати

 • Магнітні бурі — справжній виклик для багатьох людей. Але пережити їх без кардинальних змін у графіку та поганого самопочуття можна, якщо дотримуватися кількох простих правил.
 • Геомагнітні спалахи можуть супроводжуватися психологічною напругою, тривогами й безсонням. Позбутися цього допоможуть заняття йогою, дихальні вправи та медитації. Якщо ви не прихильник таких практик, можете просто поспілкуватися з рідними людьми або переглянути позитивний фільм. Це також подарує душевний спокій.
 • У період геомагнітної активності нашому організму потрібно більше свіжого повітря. Оскільки майже всі магнітні бурі в грудні прогнозуються на вихідні дні, заплануйте на ці дні прогулянку парком або виїзд на природу. Якщо немає такої можливості, частіше провітрюйте приміщення, у яких ви працюєте або відпочиваєте.
 • Сонячна активність може спровокувати стрибки тиску навіть у цілком здорових людей. Отже, у період магнітних бур варто збагатити свій раціон продуктами, які зміцнюють стінки судин і добре впливають на мікроциркуляцію крові: цитрусовими, морквою, яйцями й невеликою кількістю якісного вершкового масла.
 • У період магнітних бур важливо підтримувати здоровий водний баланс. Перед виходом із дому не забувайте класти в сумку пляшку з водою, а вечорами заварювати трав’яні чаї з м’яти, меліси й ромашки. Крім цього, варто відмовитися від продуктів, які затримують воду в організмі: копченостей, гострих і солоних страв, а також смажених страв.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також