Найсильніші знаки зодіаку: хто вони на думку астрологів

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Найсильніші знаки зодіаку: хто вони, на думку астрологів

Всім відомо, що характер людини визначає розташування планет у момент її народження. Є знаки чутливіші, інші відрізняються міцним здоров'ям, треті — внутрішньою силою і прагненням досягти успіху за всяку ціну.

Не завжди для людини важлива сила фізична, а ось моральна сила, вміння долати труднощі, не опускати руки перед проблемами цінується значно більше. Розкажемо, які знаки зодіаку вважають найсильнішими у своїй стихії. Під яким знаком зодіаку народжуються найсильніші чоловіки та жінки, і як їхня сила проявляється в житті.

Найсильніші знаки зодіаку: розбір чотирьох стихій

Найсильніші знаки зодіаку: хто вони, на думку астрологів

На думку астрологів, у кожній із чотирьох стихій є один знак, який перевершує інших за силою духу, це — люди мегасильні у моральному плані.

У стихії Вогню астрологи виділяють безтурботного Стрільця, який вміє контролювати свої емоції. Представники цього знака відрізняються оптимізмом, прагнуть завжди залишатися людяними та уникають провокацій. Ви здивуєтеся, але Лев, який вважається сильним, занадто залежний від суспільної думки, і відсутність похвали та підтримки приводить його до смутку. Активні Овни не вміють контролювати емоції, а їхні вчинки нерідко можна назвати нерозумними.

Земні знаки зодіаку вважаються найстабільнішими у моральному плані. Проте серед них також є найсильніший представник — Козеріг. Вони не вразливі, наполегливо і рішуче прагнуть тієї мети, яку собі намітили. Навіть якщо шлях буде тернистим, а поступ мінімальним — Козеріг не відступає і, стиснувши зуби, долає перешкоди. Діви поступаються Козерогам за силою духу, і якщо щось пішло не так, як задумано, погоджуються на “як є” і пливуть за течією. Складніше за все Тельцям, які не люблять змін, якщо їхні плани раптом зруйнувалися, вони не знають як “включити” моральний захист.

Легкі у спілкуванні представники Повітря, які у разі непередбачених причин вміють перемикатися у потрібний момент. Найкраще це виходить у Водоліїв. Вони найморальніші серед трійки повітряних знаків. Представники цього знака вміють пристосовуватися у будь-якій ситуації, ніколи не опускають руки. Терези не вміють акумулювати енергію, їм складно довести почате до кінця, і якщо ентузіазм вже був втрачений, то і мета також втрачає для них сенс. Близнюкам і зовсім складно зосередитись і серед труднощів вони панікують, шукають допомоги, яку не завжди знаходять.

Знаки води дуже емоційні, сильними морально є Риби. До речі, саме цей знак можна назвати найморальнішим у всьому зодіаку. Нічого дивно в цьому немає, адже саме відсутність зв’язку з реальним світом допомагає Рибам зазнавати негараздів, сподіватися на світ у темному тунелі. Скорпіони довго накопичують емоції, які з’їдають їх зсередини, тим самим слабшаючи морально. Якщо Рак не має моральної підтримки рідних і близьких, він не впорається з труднощами і впаде в депресію. Представники цього знаку – великі фаталісти.

читайте також

Жінки та чоловіки яких знаків найсильніші

Деякі астрологи вважають, що розбір стихій не буде точним, якщо не враховувати стать людини. Так, чоловіки та жінки по-різному справляються з негараздами, тому астрологи зробили поправку та вибрали топ 3 знаки серед жінок та чоловіків, які вважаються найсильнішими у зодіаку.

Найсильніші жінки у зодіаку

Найсильніші знаки зодіаку: хто вони, на думку астрологів

 • Овен

Представниці знаку Овна наполегливі та вперті, що допомагає їм йти напролом до своєї мети і навіть чимось жертвувати заради неї. Овни вміють знаходити баланс між кар’єрою та домом, знають як заробити гроші.

 • Козеріг

Вони не такі сильні морально, як Овни, але обидві з рогами і готові захищатися, як ніхто інший. Козероги вміють терпляче йти до мети на самоті, без допомоги ззовні. Це не найлегший шлях досягнення результату, але й лаври врешті-решт дістаються їй одній.

 • Скорпіон

Жінка-скандал, зарозуміла, несе з собою масу проблем і руйнування — така репутація у Скорпіонші. Але її сила в магнетизмі та харизмі, досягти результату вона може навіть у тих сферах, де мегаскладно чоловікам, наприклад, у політиці. Скорпіони вміють вести за собою маси, вони гарні маніпулятори.

читайте також

Найсильніші чоловіки у зодіаку

Найсильніші знаки зодіаку: хто вони, на думку астрологів

 • Козеріг

Об’єктивно немає в зодіаку сильнішого за Козерога чоловіка, відповідальнішого і впевненішого. Вони будуть тягнути до зірок не лише себе, а й своїх близьких, їхні невдачі він бере на себе, допомагає встати з колін і продовжити шлях до мети ще наполегливіше. Чоловік-Козеріг – чудовий стратег, у нього кожен крок розписаний, і на випадок невдач є запасний план. Єдине, що здатне вибити ненадовго Козерога з колії – емоційне вигоряння.

 • Лев

Зауважте, Леви не увійшли до трійки найсильніших знаків зодіаку, та й у своїй стихії Лев не найморальніший. Проте, чоловіків-Львів астрологи виділяють особливо, адже вони амбітні та честолюбні, їх не можна назвати неробами. Леви принципові, вміють відстоювати свої позиції, отже морально сильні. Взявшись за складне завдання, чоловік-Лев йтиме до кінця, демонструючи оточуючим свою царську натуру.

 • Скорпіон

Представники цього знака часто потрапляють у рейтинги сильних у багатьох питаннях, адже знають, як поводитися у період труднощів. Скорпіони вміють у потрібний момент мобілізуватися та вийти з найгіршої життєвої ситуації переможцем. Щоправда, все це загрожує втратою енергії, накопиченням емоцій, після блискучої перемоги Скорпіону потрібен час для відновлення моральних сил.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також