Секретний інгредієнт: олія усьми для брів

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Секретний інгредієнт: олія усьми для брів

Красуні у всьому світі шаленіють від олії усьми, мовляв, вона покращує стан брів, роблячи їх густішими і темнішими. Розповідаємо, чи справді це так і як саме застосовувати натуральний продукт для покращення зовнішнього вигляду.

Експерти стверджують, що натуральні олії — найкращий порятунок від проблем із бровами і віями. У порівнянні з багатьма хімічними засобами, доступними на б’юті-ринку сьогодні, чисті органічні олії містять максимальну кількість поживних речовин, що поліпшують зовнішній вигляд вій та брів. Крім того, натуральні засоби багаті на вітаміни, поживні речовини, антиоксиданти і всі необхідні компоненти для оптимального живлення і прискорення росту волосся. Серед них: вітаміни групи В, вітамін С, цинк, вітамін Е й незамінні жирні кислоти.

Одним із найбільш ефективних природних засобів для догляду за бровами фахівці називають олію усьми (наукова назва — вайда фарбувальна). Існує два види цього продукту: з насіння рослини, а також із листочків і стебла. Б’юті-експерти радять на брови наносити саме олію, яку виготовляють із листя та стебла, адже вона більш безпечна і практично не має протипоказань чи побічних ефектів.

Олія усьми: користь

Секретний інгредієнт: олія усьми для брів

Олія усьми містить безліч корисних хімічних сполук. Вона багата на вітаміни C, А, В, жирні кислоти, а також такі мінерали, як магній, фосфор, залізо, натрій, цинк. У комплексі ці компоненти надзвичайно сприятливо впливають на брови.

 • Олеїнова, лінолева та стеаринова кислоти зміцнюють корінці волосинок. Зокрема, олеїнова кислота є провідником активних компонентів всередину фолікулів. Завдяки цьому вона покращує стан брів.
 • Мінерали, що містяться в олії усьми, захищають брови від згубного впливу зовнішніх факторів і рятують їх від ламкості та випадання.
 • Поживні компоненти у складі олії усьми запобігають розвитку інфекцій у зоні брів, забезпечуючи їм здоров’я і красу.
 • Жирні кислоти, що містяться в олії усьми, роблять волосинки більш щільними й сильними, що сприяє відновленню природної густоти й довжини брів.
 • Доведено, що за тривалого використання олія усьми покращує відтінок брів. Вона впливає на пігмент волосин, роблячи їх темнішими та більш яскравими.

Як використовувати олію усьми для росту брів

Секретний інгредієнт: олія усьми для брів

Щоб помітити ефект усього за кілька тижнів, варто використовувати олію усьми як мінімум один раз на день перед сном. Її можна наносити в чистому вигляді за допомогою косметичної щіточки або розбавити з іншими базовими оліями, наприклад, мигдальною, касторовою, персиковою або реп’яховою, зробивши органічний засіб, який додатково надаватиме волосинкам блиску та привабливого вигляду.

Для того, щоб пришвидшити ефект від використання олії усьми, можна поєднати її нанесення з масажем. Робити його можна щіточкою або середніми пальцями, починаючи з перенісся, в напрямку до скронь середніми пальцями. Такий масаж допомагає посилити кровообіг та наситити волосяні цибулини поживними речовинами та киснем.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також