Секс-пози для вагітних: як отримувати задоволення і дотримуватися безпеки

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Секс-пози для вагітних: як отримувати задоволення і дотримуватися безпеки

Вагітність – не хвороба і не привід відмовляти собі в задоволеннях, у тому числі в сексі. Секс під час вагітності не є під забороною, проте інтимне життя в цей період залежить від перебігу вагітності, терміну й самопочуття самої жінки.

Секс-пози для вагітних підібрати нескладно. Як це зробити, розповімо в нашому матеріалі.

Секс і вагітність — речі дуже сумісні, вважають медики, адже в сексуально збудженої жінки органи малого таза наповнюються кров’ю і майбутня дитина отримує більше кисню, що позитивно позначається на її розвитку. Частий оргазм тренує м’язи тазового дна, а це означає, що перейми будуть менш болючими і відновлення після пологів відбудеться швидше.

Важливо лише переглянути своє інтимне життя й дотримуватися деяких рекомендацій.

Як займатися сексом під час вагітності

Секс-пози для вагітних: як отримувати задоволення і дотримуватися безпеки

Вагітність у кожної жінки перебігає по-різному, адже організм людини індивідуальний. На кожному терміні існують певні ризики як матері, так дитини. Пізнавати радості сексу можна на будь-якому терміні, якщо самопочуття обох в нормі.

У першому триместрі високий ризик переривання вагітності, тому гінекологи не рекомендують вести активне сексуальне життя. Але й відмовлятися від сексу, якщо вагітність без ускладнень, не радять. З деяких причин, наприклад, через гормональну перебудову організму або токсикоз лібідо знижується, і сексу може не хотітися зовсім. Думка про те, що секс шкодить плоду, є безпідставною. Пеніс не може проникнути далі вагіни, а малюк надійно захищений маточними м’язами, плодовим міхуром і слизовою пробкою в шийці матки, навколоплідними водами.

Другий триместр вагітності надає жінкам максимальне задоволення від інтиму, адже ризики викидня зменшуються, самопочуття покращується, а живіт ще настільки великий. Деякі жінки навіть відчувають підвищене бажання займатися сексом, почуваючись буквально німфоманками. Це пов’язано зі збільшенням кровообігу у сфері статевих органів і матки.

У третьому триместрі організм жінки готується до пологів, їй непросто фізично, тому сексуальне життя зазвичай не дуже активне. Після 36 тижнів секс може спричинити передчасні пологи, адже оргазм спричиняє скорочення матки.

Вагітність і секс: як вибрати потрібну позу

Секс-пози для вагітних: як отримувати задоволення і дотримуватися безпеки

Під час вагітності тіло жінки стає дуже чутливим, набухають груди, вагіна та клітор. Досягти оргазму вагітній жінці навіть простіше, адже до таза надходить більше естрогену, до того ж оргазм яскравіший і триваліший. Варто зазначити, що в період вагітності змінюються переваги в сексі: те, що подобалося в ліжку раніше, може бути неприйнятним у ці 9 місяців або навпаки. У будь-якому випадку, своїми відчуттями необхідно поділитися з партнером, щоби секс надавав радість обом.

До кожного періоду вагітності підходять різні пози. Наприклад, якщо місіонерська припустима в першому триместрі, то після 20-го тижня її використати вже не можна. Є застереження щодо інтенсивності статевого акту і глибини проникнення у всіх триместрах вагітності.

Найбільш комфортні секс-пози для вагітних

Секс-пози для вагітних: як отримувати задоволення і дотримуватися безпеки

 • Обличчям до обличчя

Це не місіонерська позиція, партнер не навалюється своєю вагою на жінку. Секс у такій позі буде ніжним, повільним. Експериментуючи, партнер може змінювати кут проникнення та спостерігати за реакцією жінки на його дії. Займатися сексом у цій позі у третьому триместрі буде складно.

 • «Ложки»

Найпопулярніша секс-поза під час вагітності на всіх термінах, особливо останні два-три місяці. У позі «ложки» проникнення буде неглибоким, до того ж руки чоловіка можуть обіймати живіт, пестити груди та клітор партнерки. Мінус пози – відсутність зорового контакту.

 • Біля опори – партнер ззаду

Жінка спирається руками об стіну, спинку стільця чи меблі. Поза підходить вагітним на різних термінах, опора не дає втомитись, навантаження на тіло поширюється рівномірно. У цій позі жінка може самостійно регулювати глибину фрикцій.

 • Колінно-ліктьова поза

Зручна поза для сексу з вагітною жінкою, багато майбутніх матусь стверджують, що на пізніх термінах вона стала єдиною в сімейному секс-арсеналі. Річ у тім, що догі-стайл не навантажує поперековий відділ, який у вагітних страждає найбільше. Щоб секс був комфортним, можна покласти під груди чи живіт невелику подушку або валик. Мінус пози в глибокому проникненні, захопившись процесом, партнер може завдати жінці біль.

 • «Ножиці»

У такій позі можна займатися сексом на будь-якому терміні, оскільки немає тиску на живіт, глибина фрикцій невисока, а партнеру зручно пестити інтимні зони жінки.

 • Вершниця  та зворотна вершниця  

Обидві пози підходять для занять сексом у першому та другому триместрах, в деяких випадках вони подобаються жінкам на пізньому терміні, наприклад, якщо живіт невеликий і рухатися нескладно. У вагітної жінки високі шанси досягти вагінального оргазму саме в позі вершниці, оскільки відбувається стимуляція передньої стінки піхви і точки G, а чутливість у жінки в очікуванні малюка, нагадаємо, вища, ніж у невагітної. У позі вершниці вагітна не відчуває тиску на живіт, сама регулює глибину проникнення й амплітуду рухів. Як додаткову опору можна використовувати узголів’я ліжка, і якщо відкинутися назад, то й тіло партнера.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також