Топ-5 корисних застосунків для тих, хто стежить за фігурою

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Зараз багато хто намагається вести здоровий спосіб життя, але як це зробити, коли за щоденними завданнями забуваєш навіть склянку води випити? Додайте собі корисні фітнес- та ЗОЖ-застосунки, які допоможуть підтримувати фігуру в тонусі.

Всі ми хочемо дотримуватися принципів здорового способу життя, ходити до зали, харчуватися тільки правильною та корисною їжею, випивати норму води і при цьому встигати все, що записано в наших планерах. Але проблема в тому, що доба всього 24 години, й іноді ми банально забуваємо про те, що треба щось з’їсти. Або після роботи просто немає сил їхати до зали. На щастя, зараз є корисні програми для смартфонів, з якими у вас не буде подібних відмовок. Є багато безкоштовних програм для занять спортом, фітнес-трекерів, калькуляторів калорій і навіть спеціальні епи, які рахуватимуть вашу добову норму води і нагадуватимуть, що час її пити. Загалом, смартфон зараз можна перетворити на персонального гіда, який допоможе упорядкувати фігуру.

Ось кілька чудових програм, які допоможуть дотримуватися принципів здорового способу життя де і коли завгодно.

Sworkit

Sworkit
Не можете знайти залу поблизу офісу чи вашого будинку? Мало часу на пробіжки? Не проблема. Ця програма розрахована спеціально для зайнятих людей. Ви можете тренуватися вдома, на відпочинку в іншому місті або в офісі (поки ніхто не бачить), вибираючи стиль вправ (кардіо, йога, силові або стрейчинг) з вже розроблених програм тренувань. Також можна створити власний план занять за допомогою окремих вправ. Кожне тренування доповнене відео високої роздільної здатності та зворотним відліком для зручності у виконанні кількох підходів.

Доступність: безкоштовно на Android, iOS

Nike Training Club

Nike Training Club

Цю програму булл розроблено спеціально для дівчат, тому чоловіки можуть перегортати список далі (без образ, джентльмени, але нам потрібне різне фізнавантаження). Щоб розпочати тренування, вам потрібно поставити мету – стрункість, тонус, сила. Після цього еп дає вам доступ до величезної кількості вправ, спрямованих на досягнення завдання. Кожне тренування складається з кількох вправ, що супроводжуються фото- та відеоматеріалом, а також покроковими інструкціями.

Доступність: безкоштовно на iOS, Android.

читайте також

Fabulous

Fabulous

Fabulous (з англ. – «дивовижний») увійшло до списку кращих програм для здорового способу життя, на думку Google. Для початку роботи потрібно заповнити анкету, оскільки програма спочатку збирає інформацію про вас, ваші цілі (не в житті, тільки про ті, яким хочете бачити своє тіло), повсякденні шкідливі та корисні звички. Потім програма складає план. На кожному рівні є завдання для досягнення результату. Наприклад, щоб навчитися стежити за водним балансом (програма розраховує норму води відповідно до вашої конституції тіла й активності) програма встановлює нагадування пити воду три дні поспіль в один і той же час. Потім ви переходите новий рівень – тепер виробляється інша звичка. Наприклад, правильно вечеряти. І так, виконуючи завдання, ви виробляєте нові корисні звички, які допоможуть отримати дивовижну фігуру.

Доступність: безкоштовно на Android, iOS.

MyFitnessPal

MyFitnessPal

Запорука здорової ваги та гарного тіла – не лише тренування, а й харчування. Тому за калорійністю свого раціону також варто стежити. Ця мобільна програма є одним з кращих калькуляторів калорій, але в ньому є й інші функції. З розрахунку фізичної активності та конституції тіла програма допомагає відстежити, чи встигаємо ми спалювати за день все, що наїли. У MyFitnessPal зібрана одна з найбільших баз даних щодо продуктів та напоїв.

Доступність: безкоштовно для Android, iOS, є веб-сайт.

Water Balance

Water Balance

Скільки б ми не писали про норму рідини, що споживається, все одно є ті, хто не може або не хоче пити воду протягом дня. Для тих, хто не п’є воду, тому що вона не смачна, ми нещодавно пропонували добірку варіантів ароматизованої фруктової води. А для тих, хто просто забуває випити склянку, – інший через напружений графік, є застосунки-нагадувачки. Ця програма з легким інтерфейсом дозволяє визначити норму: скільки саме сьогодні вам потрібно випити. Для таких розрахунків програма враховує кілька параметрів: ваше ріст, вагу, вік, фізичну активність, погодні умови. Все це відбивається на нашій потребі у воді – у день тренування програма попросить вас пити більше. Так само, як і в спеку. Нагадаємо, що кава, солодкі газованки, пакетовані соки та дистильована вода точно не поповнюють ваш гідробаланс. Тому не шахрайствуйте, а пийте саме воду.

Доступність: безкоштовно для Android, iOS.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також