Як зменшити пори?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як зменшити пори?

Розширені пори – ще одна проблема, яка стоїть між нами та шкірою нашої мрії. Після акне та зморшок помітні пори є найпоширенішим питанням, з яким дівчата звертаються до косметолога. Що можна зробити вже зараз, аби мінімізувати пори й досягти гладкого рельєфу?

Чому пори бувають помітні

Розширені пори є результатом двох основних факторів: генетики та втрати колагену. Якщо шкіра генетично схильна до жирності, на ній пори будуть помітнішими. Але навіть за нормального типу шкіри з віком ми стикаємося з проблемою помітних пор: втрата колагену послаблює шкіру навколо пор, вона втрачає пружність, і чорні точки стають більшими. Але і перший, і другий випадки піддаються корекції за умови правильного режиму догляду.

Очищуйте шкіру у два етапи

Крок перший назустріч гладкості – це якісне очищення шкіри по-корейськи, тобто в два етапи. «Використовуйте продукти для макіяжу тільки з легкими формулами oil-free і щовечора робіть двоетапне вмивання», – рекомендує дерматологиня Еллен Мармур й авторка книги Simple Skin Beauty.

Подвійне очищення – популярний ритуал, що прийшов з Кореї і підкорив б’ютіголіків усього світу. Сьогодні його рекомендують європейські й американські дерматологи, оскільки він ефективно видаляє забруднення з пор й дозволяє значно звузити їх. На першому етапі слід зняти косметику за допомогою гідрофільної олії. Попри поширену думку, олія відмінно підходить і для жирної шкіри. Тут діє принцип: усуваємо подібне до подібного. Олія розчиняє жирні забруднення – надлишки шкірного сала, тональні й сонцезахисні засоби, пил і смог, що осіли в ліпідному шарі. Для другого етапу доктор Мармур рекомендує засіб для вмивання з вітаміном С, аби трохи освітлити шкіру, і саліциловою кислотою, щоб очистити та стягнути пори.

Как уменьшить поры?

Використовуйте смужки для очищення пор

Вони допомагають позбутися жовтувато-сірих сальних пробок, які з часом утворюються в порах. Правильно, це ті маленькі шипи, які ви бачите, знімаючи клейку смужку з T-зони. Регулярне очищення смужками (один-два рази на тиждень) допоможе позбутися розтягування пор, якого дуже важко позбутися.

читайте також

Залучіть крем із ретинолом

Щойно ви позбавитеся всього, що забиває пори (сальні пробки і бруд), оживіть колагеновий двигун вашої шкіри за допомогою крему або сироватки з ретинолом. Ретинол – улюблений компонент дерматологів для підвищення пружності і згладжування рельєфу. Починайте користуватися ним з великою обережністю, щоб не спричинити чутливість і подразнення на обличчі. Попередньо проконсультуйтеся з дерматологом, він допоможе підібрати косметику із ретинолом.

Якщо ретинол – не ваш варіант, спробуйте продукти із пептидами. Не забувайте: захист колагену дуже важливий. Це означає, що треба уникати найголовнішого фактора, що руйнує колаген, – UV-випромінювання. Наносите засіб із SPF-30 щодня.

Как уменьшить поры?

Спробуйте лазерні процедури

Процедури, що прибирають верхній шар мертвих клітин і стимулюють вироблення колагену, сприяють тривалому звуженню пор. «Лазерні шліфування творять чудеса, коли справа стосується зменшення пор, – говорить доктор Мармур. – Лазер прискорює зростання колагенових волокон, робить шкіру більш щільною та пружною та дозволяє максимально звузити пори». Решта – справа вмілого макіяжу.

Наносіть праймер перед макіяжем

Перш ніж нанести тональну основу, BB-крем або пудру, скористайтесь праймером. Це продукт номер один у косметичці тих, хто страждає від розширених пор. Він створює тонку плівку між шкірою й тональними засобами і не дозволяє їм провалюватися в пори, роблячи їх більш помітними.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також